Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Same dobre wiadomosci :) :) :)
  2. Ciesze sie ze jest troszke lepiej :)
  3. [B]Pieski z Leborka potrzebuja POMOCY ! ! ![/B]
  4. Bardzo Dziekujemy za relacje o Tuptusiu.
  5. Jak zobaczylam Slepaczka to przyszlo mi na mysl imie Czarus .
  6. [quote name='Fiks']Jutro koleżanka ma zadzwonić do ludzi, którzy może adoptują Emi. Na razie Emi ma ogłoszenia na trójmiasto i allegro.[/QUOTE] Trzymam kciuki :)
  7. Ja o nim mysle caly czas - serio! Tak mido serca przypadl :) Jak sie wczeniej nie wyadoptuje to on nastepny w kolejce.
  8. Kto wie , moze ktos ja zauwazy ?!
  9. ja jutro czyli w poniedzialek ostro sie do tego zabieram.
  10. Henius pokazuj sliczna mordke :) :) :)
  11. [quote name='UBOCZE'][SIZE=3]Jestem sobie smutny Groszek,[/SIZE] [SIZE=3]O pieniążki ślicznie proszę,[/SIZE] [SIZE=3]Poratujesz mnie piątakiem,[/SIZE] [SIZE=3]Wynagrodzę Ci buziakiem...[/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [FONT=Arial Black][SIZE=3]Groszkowi brakuje 130 zł. deklaracji. Możesz mu pomóc nawet dyszką, piątakiem miesięcznie...[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/97576484.jpg[/IMG][/QUOTE] Groszek nadal prosi o pomoc !
  12. No to dlatego znikla z Dogo. Dobrze ze jest OK.
  13. To dobry pomysl z pieniazkami. Napewno Panstwo kochaja piieski bo innaczej nie wzieli by takiej bidy ze Schronu .
  14. Moze juz najgorsze minelo, wiec oby tak dalej ! ! !
  15. [quote name='kamilawa']Podniosę... moze znajdzie sie osóbka chetna pomoc małemu... może jakieś Dt wypatrzy na samej górze ;][/QUOTE] To by bylo najlepsze dla biedaka. On w Schronie nie da sobie rady :(
  16. [quote name='marlenka']Znalałam osobę z która ewentulnie bedziemy wyprowadzały Tuptusia , tylko musimy dogadać sprawę . Myslę ze w poniedziałek pójdziemy razem w razie czego gdyby Tutpus jedna zjadl druga go odprowadzi do Jamora i powiadomi rodzine :) to taki mały zart:)[/QUOTE] To swietnie :) Wreszcie dowiemy sie czegos o Tuptusiu !
  17. Czekamy na zdjecia i wiadomosci :)
  18. [quote name='ulvhedinn']Jeśli sądzić po sile głosu, to Barry ma sie coraz lepiej ;) Kiedy czuje sie samotny, albo uzna, że miske trzeba już napełnić- drze paszczę tak, jakbym go co najmniej oskórowywała!!! W dodatku przekomicznie-m najpierw szczeka przenikliwym głosikiem, a potem przeciaga szczeknięcia do wysokiego wizgu..... Niestety nadal kaszle i to dosyć paskudnie. A- bardzo nie lubi, jesli natychmiast nie zostanie sprzątnięta gazeta, na którą nasiusia- też protestuje i to głośno, że "toaleta nie do użytku". Jest bardzo poprządny i załatwia sie tylko na gazety, w gnieździe i przy miskach jest sucho (czego np o Seanie powiedzieć nie można) :)[/QUOTE] To dobrze ze jest lepiej z maluszkiem. Kto by pomyslal ze taki czyscioszek ? ! :)
  19. DT konieczny bo on znowu powygryza sobie dziury w lapkach :( :( :(
  20. Ciesze sie ze Rudzik juz nawet na spacery chodzi :)
  21. Czy moglby ktos go wpisac na kudlacze , mnie sie cos porobilo i nie moge zdjecia wkleic.:shake: Dogo znowu wariuje:angryy::angryy::angryy:
  22. Cioteczko i Wujaszkowie Groszek prosi o pomoc ! ! !
  23. [B]Moze ktos moglby zrobic bazarki dla chorego maluszka ?[/B]
×
×
  • Create New...