Bjutko, nie wiem czy wiesz ale w marcu jest Akcja Stowarzyszenia Arki -" Marzec 2010 Miesiacem Sterylizacji Zwierzat".
Wiele Klinic w calym kraju bierze w tym udzial i jest taniej. Za kastracje psa- 120zl a w niektorych rejonach 100zl,sterylizacja suki-200zl. Warto skorzystac jak jest tyle psow do kastracji.