[quote name='Wiwi']dzisiaj dostałam zapytanie o Rockyego i aż trzy o Szalo! napisałam, że już w domku są, ale wyślę pomyślałam, że fajnie by było zrobić jeden plik z wszystkimi psami i wysyłać do ludzi, którzy odpisują na ogłoszenia, może a nuż się zakochają w innym :) trzeba kuć żelazo póki gorące.[/QUOTE]
To jest swietny pomysl. A nawet jak nie caly plik to moze jakies podobne do tego ktorego chcieli adoptowac.