Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. [quote name='Beat2010']Jutro przeleje 45zł od Ali K i Hanny Sz. na dług Kazanka. Od kolejnego miesiąca przenoszę te deklaracje na bardzo potrzebującego Aramisa. Bardzo przepraszam, ale musimy zdążyć mu pomóc.[/QUOTE] Jesli mozna prosze o przekazanie tych wpłat na konot Cezara - piniązki do rozliczenia u Kazanka moga troszkę poczekać.
  2. Ale super wieści!!!
  3. Kasiu, ja to na lekach w ogóle się nie znam - zadzwonie do Ciebie w poniedziałek cos może uradzimy....
  4. Musze zabrac sie do akcji bazarkowej - na razie Gruba Berta cos szykuje, napisze wiecej po niedzieli.
  5. nietety to jest standard u owczarków a jeszcze ta paskudna pogoda Cezarek ma Kasie i super pielegnacje a jego koledzy ze schroniska czekaja na swoja szansę
  6. Bylam dziś u niego - niestety nie miałam z kim wyprowadzić całej trójki - Aramis mieszka razem z czarnulkiem i jakimś nowym towarzyszem - starszym ogarowatym psiakiem o ile dobrze zauważyłam.
  7. pomysl byl taki, ze jak nie bedzie zamknięcia i swoboda poruszania sie oraz towarzystwo innych malo groznych psiaków to Florcia troszke sie otworzy na świat - ale jak na razie to nie zadziałalo.
  8. Dzis przelalam 25% zwrotu za pomoc dla Kazana . Dziekuje bardzo.
  9. Pieknie piszecie o naszej Kasi - dzieki Niej wiele naszych schroniskowych psów odzyskalo prawdziwy dom .:) Podziwiam ja za ten codzienny trud, który wkłada w pomoc dla nich.
  10. Cioteczki chyba tylko nadejscie wiosny bedzie moglo cokolwiek poprawic w naszej nadszarpnietej psychice,
  11. Adopcje najlepiej brać na siebie, wypełnić grzecznie ankietę adopcyjną, czekać na ich odpowiedz, ponaglać w razie czego. Niektórym się udało wyrwać stamtąd psiaki (:)) Psy są przygotowane do wydania odrobaczone, zaszczepione, nakarmione żeby tyko adoptujący nie myślał, ze za betonowym murem moze być coś nie tak. Dojazd nie jest najgorszy - mam na myśli rodzaj drogi ale dobrze mieć w samochodzie nawigację. Myślę że jeśli się podejmiecie adopcji dobrze jest pojechać tam we dwie, trzy osoby. Dzuniek na priv. na pewno doradzi jak najlepiej przeprowadzić akcję żeby sie udało. Ostatnio wyrwane zostały stamtąd dwie chudzinki, które raczej nie przetrwałyby zimy a teraz siedzą już w ciepłych domkach. Uwazam, że tą mordownię powinny przejąć miejskie schroniska państwowe, które mają nad sobą urzędy, są kontrolowane i działają na ich terenie wolontariusze. To jest skandal żeby w aspirującym do Europy kraju panoszył się taki wredny typ - winien męczeńskiej śmierci wielu istnień - a jeśli to kogoś nie rusza, to winien zagrabienia pieniędzy podatników, które są przeznczone na utrzymanie w godziwych warunkach bezdomnych zwierząt, a nie na nabijanie kabzy bezwzględnego właściciela .
  12. [quote name='teresaa118'][I][B]Poprosze o konto[/B][/I][/QUOTE] Kasia sie nie odzywa - musimy troszke poczekąc pisałam do niej ale też na razie czekam na wiadomość.
  13. Wysłalam dziś dla Cezarka hotelikowe 300 zl
  14. Kasiu, SKARPETA OWCZARKOWA potwierdziła, ze pokryją fakturę za ostatnia wizyte lekarza u Kazanka (ze zwrotem 15% na konto Skarpety)
  15. Jak to dobrze usłyszeć , ze tyle osób jest z nami i naszymi biedami.
  16. Cisza u Cezarka - nagła choroba i odejscie Kazana - to kolejne, bardzo smutne dla wsystkich przezycie. Trudno się z tym pogodzić .
  17. Czujemy sie z Kasią przegrane - ale co mozna zrobić jeśli wszystkie możliwości zostały wyczerpane? Pomoc dla Kazanka przyszła za póżno i mam tu na myśli moment zabrania go ze schroniska - ciagle byly psy zdawaloby sie w pilniejszej potrzebie - Kazanek nie wyglądł jeszcze tak bardzo żle , był energiczny. Nigdy sie nie przewidzi :( Odchodzą takie wspaniałe psy po wieloletniej tułaczce, które mogły miec swoje normalne domy, ale nikt nie dostrzegl ich w tlumie schroniskowych psiaków i nie zabral ze soba.
  18. [quote name='agusiazet']Pieniążki przelałam, zwrot na to samo konto w wysokości 30 zł, może być teraz, nie ma sprawy:) Lub do 11 stycznia 2014.[/QUOTE] Dziekuje - ale sprawy potoczyly sie szybko i z tragicznym koncem. Kazanek odszedl wczoraj . Pozostal po nim straszny dług - koszty za badania tomograficzne 600 zl- czy przyznaną przez Skarpetę kwotę mogę nadal wykorzystać na chociaz częściwoe pokrycie długu - mimo ze pies dla którego przyznano wsparcia odszedł?
  19. Przepraszam ale jeszcze wracam do wsparcia dla Kazanka. Niestety nasz dzielny Kazan odszedl w niedzielę wieczorem.To była wspólnie podjęta decyzja, po konsultacjach z lekarzami, oprócz wydatków na badania doszedł jeszcze jeden ostatni - na przybycie lekarza do Kazana. Mamy w tej chwili spore dlugi, za koszty badań, które pozostały po nim - lacznie ok. 900 zl. Skarpeta przyznała Kazankowi pomoc w postaci wplacenia na hotelik w grudniu - był jeszcze cień nadziei na jego życie - teraz pozostal po nim jeszcze ostatni rachunek - na ok. 200 zl. Czy możemy prosić o pomoc w zapłaceniu tego rachunku - zamiast oplacenia kosztów hoteliku, jak było to wcześniej uzgodnione?
  20. Nie napiszę nic bo nie jestem na razie w stanie po obejrzeniu zdjęć z jego cudną stara umeczoną mordką
  21. Do Lorda zajrzalam na fb - strasznie przykro ze odszedl taki wspanaily psiak - nie dal rady , stracil nadzieje w tym ponurym miejscu w ktorym przyszlo mu na koniec zyc.
  22. [quote name='DONnka']A mogą być kilkumiesięczne podrostki ? Takie by się znalazły np. nasi beneficjenci u yumanji Bo szczenioli żadnych nie kojarzę :roll: Wygodniej nam będzie przekazać pieniążki na hotelowanie, bo wtedy obejdzie się bez rachunku Jakie wyniki tomografu ??? Skoro piszesz o grudniu, to mam nadzieję, że nadal jest szansa dla Kazana na życie bez bólu[/QUOTE] Na priv podam konto bezpośrednio do Kasi. Badanie nie wykazalo nowotowu - natomiast kości Kazanka sa w rozsypce - zeby mogl sie podnosic potzrebna bylaby operacja - ale w wieku i stanie Kazana nie wiadomo czy bedzie w ogole mozliwa i jakie dalaby rezulataty. Na razie wynik badania tomograficznego Kasia bedzie konsultowac z klinika w Slupsku i ze spacjalista ortopeda z Wrocławia - tomografia wykonywana w Poznaniu jest opisywana przez specjalistow z Wrocławia.
  23. Kasiu jak mi jest potwornie, strasznie smutno
  24. Dla laika to faktycznie wielka niewiadoma - nie jest dobrze ale nie wiadomo czy calkiem czy tylko trochę - poczekamy co powiedzą inni lekarze, a przezde wszystim którzy ew. operowaliby Kazana.
×
×
  • Create New...