[CENTER][quote name='Isia & Chester']no ba że ładnie focisz:loveu:
obiektyw jakiś masz ? :)
a co do błoń, to teraz będziemy wybierać się dosyć często, więc w najbliższym czasie możemy się umówić :)[/QUOTE]
Nie mam obiektywu, bo do tego dziadostwa się nie da :eviltong:
No musimy się umówić kiedyś, ale nie wiem jak by moje psiuńki zareagowały na ruch uliczny, bo my wkońcu na wsi mieszkamy i nie przyzwyczajone.
Znaczy Sonia prędzej bo ona z miasta w sumie. No ale może się uda coś :eviltong:
[quote name='Paulina_mickey'][url]http://img18.myimg.de/IMG800382cac.jpg[/url]
Jakie ma kłapciuszki fajne...:loveu::loveu::loveu:
Aaa i witamy się po raz pierwszy :buzi:[/QUOTE]
Hej :hand:[/CENTER]