[img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/177024/00000021.jpg[/img]
[img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/177024/00000022.jpg[/img]
[CENTER][COLOR="DarkOrchid"]
KONIEC :)[/COLOR][/CENTER]
[COLOR="DarkOrchid"][CENTER][B]To dziś :)
[url]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_11_08/08_08_11_01.jpg[/url] Baaj się najwidoczniej wyspał :diabloti:[/B][/CENTER][/COLOR]
[CENTER][COLOR="DarkOrchid"][B][url]http://images42.fotosik.pl/28/7f6dd35770a0319e.jpg[/url] może kanapeczkę? :diabloti:
[url]http://images47.fotosik.pl/28/5e282975274c365d.jpg[/url] jaka śliczna Maja :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][B][COLOR="DarkOrchid"]Ale masz fajne myszole :loveu: Ja niestety nie mam zezwolenia od rodziców na trzymanie podobnych zwierząt w domu :shake: A szkoda :eviltong:
No tyle, że mam 3 koty :evil_lol:[/COLOR][/B][/CENTER]