Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Buziaczki dla Ciebie, Sylu i Twojego całego zwierzyńca:lol::lol:
  2. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185479-różności-dla-15-letniego-Lisia!-Aby-mógł-poczuć-co-to-miłość-po-9-latach-w-azylu!?p=14668009#post14668009"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1854...9#post14668009[/COLOR][/URL] [SIZE=5][COLOR=magenta]BAZAREK DLA LISIA-[SIZE=3] zapraszamy[/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff00ff] [COLOR=#000000]Angel, [SIZE=2]jestes wspaniała:lol:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  3. Mądry psiak i wspaniały dom dla starowinek:lol::lol: Reniu, buziaki
  4. Buziaczki dla wszystkich opiekunów Miętuska. Czytam, nie piszę i czekam jak wszyscy, by jak najszybciej psiak znalazł się u Reni- w psm raju.
  5. Dzień dobry, śliczny Króweczku:lol::lol: Cu u Ciebie w ten deszczowy dzień ?:lol:
  6. [IMG]http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/1995.gif[/IMG]Buziaki dla Lisia i wszystkich jego opiekunów- wirtualnych i tych, którzy są z psiną na codzień. Dziś spacerkiraczej wirtualne, bo leje i wieje:placz::placz:, ale gdyby Lisio wiedział, jaki domek szukuje mu się, nie zważałby na pogodę:multi::multi: Poproszę o nr konta i dane do przelewu:lol:
  7. Lakoniczna będę: Wszystkim dzień dobry:lol::lol::lol: Jaki miły deszczowy PORANEK :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='Angel']ja w sygnaturze mam banerek dal Rudej :) oto i on: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175549-RUDA-czeka-na-dom-juA-od-kilku-lat"][IMG]http://i39.tinypic.com/16llh5e.png[/IMG][/URL][/QUOTE] A, dziękuję, poczęstuję się banerkiem.
  9. Z relacji na wątkach Syli wiem, że Lejek leje:lol:, Majeczka śpi:lol:, Edwardo Wspaniały urywa kaloryfery:mad:, a Syla pośrodku zwierzyńca zastanawia się, jak wyjść cało z opresji...:roll::placz::roll: ale mo,,,,że się mylę i już wszyscy dogadali się. Ach, jeszcze Eduś molestuje Sylę-;);) patrz wątek Edwarda.
  10. Syla, jak ja Ci zazdroszczę tych śliczności....Majeczka jest jak kruchutka księżniczka. Cudo:multi::multi:
  11. Eduś jest przepiękny, kocham ratlerkopodobne- nie widać tego, ale słychać i wszystkie moje były łase na ciągłe pieszczoty i przytulanie. Eduś tez pewnie to lubi.
  12. Aquifere, podaj proszę nr konta na pw. Zgodnie z obietnica zasilę " skarpetę" Lisia jednorazową wpłatą. Nie zapomnę tez o nim w przyszłości. Bardzo, bardzo cieszę się, że wątek nabrał tak szybko tempa i mamy wspaniały ,kochajacy dom dla psiaka. Te zdjęcia z kotami były przepiękne. Wszyscy żyjący w zgodzie :lol::lol:.. To jest to, co można sobie było wymarzyć dla każdego, naszego dogomaniackiego psa, ale niewielu niestety jest to dane:p:p Spróbuję wysłać jeszcze trochę zaproszeń na wątek, chociaż szczerze mówiąc, odzew jest marny..:placz:
  13. WITAJ, Cantadorra :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak miło widzieć, że nie wszyscy oddają się rozpuscie spania o tak wczenej porze:angryy::angryy: Witaj w klubie.Pobędziesz z nami? Dziś możemy tylko zaoferować Ci tylko- aż ?- swoje towarzystwo. Reszta- ta, co wiesz....- przyjdzie z czasem.
  14. Prywata i buszowanie.:evil_lol::evil_lol: Buszowanie i prywata:evil_lol::evil_lol::evil_lol: To nasz żywioł:evil_lol::evil_lol: Ale wszystko ku chwale Patosków, Światów i innych stworków. To cel chyba uświęca te środki ????
  15. [quote name='gonia66']slyszalam też, ze podobno potrzebujesz piersi do "pozowania";););)..przyjeżdzaj do mnie, nie pozałujesz:D[/QUOTE] Ja ze swej strony moge zapewnić dokładne szczegóły anatomiczne- kościec-:placz::placz: do wglądu:placz::placz:
  16. Dołączam się do spacerku. Pobiegamy i poszczekamy, Króweńku:lol::multi::multi: Szkoda, że wirtualnie...
  17. [quote name='mestudio']Miłe Dogomaniaczki i Dogomaniacy, pamiętajcie, że Lisio ma szansę na dom bezpłatny w naszej rodzinie jeśli tylko sunia jamnikowata znajdzie domek. Tak sobie obiecałam, że zawsze będzie u nas jeden staruszek gratis. A sunia jamnikowata jest tak przyjazna i sympatyczna, że domek powinna znaleźć.[/QUOTE] Mestudio, chylę czoła przed Tobą. Jesteś wspaniała, a Lisio nawet jeszcze nie wie, jak teraz zmieni się jego biedne, bezdomne życie :multi:
  18. Witam, jestem na zaproszenie Zeberki. Zaznaczam wątek. Poczytam w wolnej chwili. Tyle biedy psiej, że aż przykro wchodzić na wątek bez konkretnej pomocy..
  19. A nie mówiłam:evil_lol::evil_lol: Też ma ADHD i coś jeszcze, tak jak mój Oskar. Oj, Syla ,Ty jeszcze podżyjesz:evil_lol::evil_lol::angryy::angryy: Mój dziadek domaga się teraz uporczywego głaskania, pisać się nie da... jak wstanę, natychmiast trzeba iść na spacer, nie ma innej opcji. To nic, że leje jak z cebra:evil_lol::lol::evil_lol: Świeżego powietrza mi nie brakuje przy takim dziadeczku..
  20. [quote name='Brysio']Angel jestem;) dziękuję za wiadomośc;) co mogę zrobic? Suńka jest przecudowna;)[/QUOTE] Witaj Rudzielcu :lol::lol: Cioteczki radzą, jak szybko sprawić, byś była szczęśliwa. Może efektowny banerek, by sunia była widoczna na Dogo. Kto umie coś takiego zrobić?? Niech wędruje z nami i mówi o losie pieska. Rzeczywiście odzew na lonki jest marny. [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Ruda szuka kochającego domku. Tyle lat już wypatruje swojego człowieka.:p:p[/COLOR][/SIZE]
  21. :lol:Witaj Lisiaczku :lol::lol: Nie wiesz jeszcze,ale szukuje Ci się wspaniały domek :multi::multi:
  22. Dzień dobry .moje kołyszące się Morusiątko:lol::lol::lol: Taka duża micha, a w niej pełno smakowitości. I zwyczajem książąt i księżniczek na RENATOWIŹNIE jemy w pozycji leżącej:lol::lol: Gdzie piesku miałbyś takia szczęśliwą starość? Dzięki Ci za serce, Reniu. Pozdrawiam Cię :lol::lol:
  23. [quote name='Aquifere']Mestudio - mam nadzieje, że Lisio trafi do Ciebie:) i nie dziwie się, że działasz sama, ja niestety też przy każdej "współpracy" zrażam się do ludzi coraz bardziej. Podziwiam również i bardzo bardzo zazdroszcze możliwości pomocy staruszkom:) Danka - nie sądze żeby Mestudio chodziło o to, że poczuła się urażona;)[/QUOTE] To wspaniale ! Wiadomo, że każdy szuka dla psa w potrzebie jak najwspanialszego domku pod słońcem i my sądzimy,że taki domek znalazł się:lol::lol::lol: Bez współpracy z ludźmi dobrej woli nic nie osiągniemy i dlatego należy darzyć się wzajemnym szacunkiem.
  24. [quote name='mestudio']Tak, bardzo proszę, możecie kogoś mi podesłać. Może się przecież okazać, że dobre chęci i lubienie zwierząt to nie wszystko czego oczekujecie.[/QUOTE] ??? Jak to mamy rozumieć?? Czyżbyś została czymś urażona? Jeśli tak, to nikt nie miał takich intencji.
×
×
  • Create New...