Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Chciałabym Światoslawowi zrobić prezent- spokojnie, nie pieluszki !- tylko nie wiem,jak do tego się zabrać. Napiszę Ci na pw, a teraz trzeba zagonić wujaszków na wątek. Co to za spanie w środku dnia !!
  2. [Quote = gonia66; 14600326] OOO ... danuś ... komp CI wyzdrowiał?;)[/ Quote] Akurat! U Mnie Dalej wyświetla Się JAKO super szyfr i wiem NIE, pisząc, zapora ogniowa hasła dostarczam Wam mądrości Zadan czytaniu dodatkowych Przy moich.
  3. [CO[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1209/dsc0496nl.jpg[/IMG] Maleńkie Żyjątko .... Byles szczęśliwy, zadbany, kochany p.Ireny u .. Wielki szacunek i podziękowanie za Jej Serce i starania. Ty odnalazłeś Spokój i Sobie dreptasz z naszymi psiakami za Tęczowym Mosteczkiem. Myśl ta nas żartem DLA Pociecha bo, bardzo jej potrzebujemy Teraz. Czytałam wątek, ale go ZBYT późno znalazłam. "Dziś Tobie poświęciłam Niedzwiadku Godziny nocne, towarzysząc poprzez ponad 60 Postów Ci. Tak boli:placz:
  4. Renia ma więcej posłanek, ale wobec Wielkiego DLA psiaków SERCA, drastycznie zmniejszył Się jej Metraż i JAK widać, TZ żartem dokładnie futrzakami obłożony-ale lubi Na szczęście NIE, oprócz Tego, Morusek Na towarzyski dziaduleniek i zawsze znajdzie chętnego do wspólnego spanka. Nawet JAK współspacz takich żartem nieco większych gabarytów. Do-mowi Morusiątko lubię moje kochane i Renia Musi uwzględnić życzenie Księcia. Dobranoc i ochraniacze ochraniacze ochraniacze ochraniacze ochraniacze ochraniacze ochraniacze ochraniacze wszystkie Opaliko-Moruski. :shake:Przepraszam, ale znowu "szyfruje" mi Posty.:shake: :diabloti:rozszyfrowywania Miłego:multi::evil_lol:
  5. Witam nocną porą Edusia i całe jego grono wielbicieli, do których też się zaliczam (czyli siebie też witam...) Oj, będzie się działo. Renia i jej mąż pozbawieni futrzaka, Syla cała w bratkach...i podobno w aksamitkach...oczekuje na przyjazd Księcia. A co na to Lejek- autystyk. Pewnie to zgodnie ze swoim imieniem, olewa ?
  6. :multi::multi:Eduś "Na wylocie" rozkosznt, aw ogóle być Tak chciałabym W pozycji hiryzontalnej obłożona futrzakami. Zapora ogniowa masz, Reniu, Teraz Wolne Miejsce Na Na obiecane dożywocie DLA spracowanego ludzkiego emeryta? n Licze apozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Buziaki DLA Wszystkich Twoich Morusko-Edusiów i Opalisiów tez i dla Ciebie Przy okazji, bo nie dotyczy wątek Edulowy ...:multi::multi:
  7. Dobranoc mój kochany dziaduleńku. Słodkich snów, buźka od cioci Danusi i kuzynka Oskarka- też dziaduleńka. Bużka dla Twojej kochanej Renatki. Gdyby nie ona.. Pa;)
  8. Majku, oczywiście, że to była decyzja mądra i bardzo, bardzo TRUDNA I BOLESNA. Czarna Ando- szacunek. Jesteśmy z Tobą po drugiej stronie monitora.
  9. http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=76023 DLA Tani
  10. Bóg zapłać ,dobry człowieku. Niech Ci będzie wynagrodzone teraz i na wieki wieków....Dobranoc
  11. :lol::evil_lol:Hihihiiihhhiii:evil_lol::evil_lol:
  12. Śliczny przytulasek ten Lejek. Czy wie,że niedługo już nie będzie jedynym panem na włościach ?
  13. [QUOTE] Reniu!!!!!!!!!!!!ale masz u mnie przechlapane[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173689-Niewidomy-stary-maleńkiEdi-tak-bardzo-chce-byc-kochany...juz-w-DT-teraz-szukamyDS/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Nawet nam nie napisałaś, że otwierasz na dniach hotelik[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173689-Niewidomy-stary-maleńkiEdi-tak-bardzo-chce-byc-kochany...juz-w-DT-teraz-szukamyDS/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Strzelam focha z przytupem normalnie[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173689-Niewidomy-stary-maleńkiEdi-tak-bardzo-chce-byc-kochany...juz-w-DT-teraz-szukamyDS/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]Dawaj fotki jakies, nawet z przygotowań. Już wszystkie miejsca zaklepane??[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173689-Niewidomy-stary-maleńkiEdi-tak-bardzo-chce-byc-kochany...juz-w-DT-teraz-szukamyDS/images/smilies/icon_eek.gif[/IMG] I ja nic nie wiedzialam???Nieeeeeeeeeeeeee....no............... ..............[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173689-Niewidomy-stary-maleńkiEdi-tak-bardzo-chce-byc-kochany...juz-w-DT-teraz-szukamyDS/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/QUOTE] Nie śpij kochana. Tyle sie dzieje na dogo... o czym ja wiem, a Ty pewnie też?? A Renia otwiera rzeczywiście hotelik i mam już u niej dożywocie załatwione. Pierwszego maja huczna parapetówa:lol::evil_lol::lol:
  14. Buziaczki dla Moruska i jego Pani od cioci Danusi
  15. ;)No to w kupie siła, ochotniczki. Gonia chyba zrezygnowała, bo nie widzę jej jakoś. Może znalazła sobie lepsze dożywocie np ze Światusiem !?! Dużo słoneczka dla wszystkich Morusków- hurtem.;):multi:;)
  16. http://www.ewa.bicom.pl/zyczenia/dobranoc/dbnk2.htm DLA Moruska bajeczka Na Dobranoc OD Cioci Danusi
  17. [quote name='Renata5']Każda z nas odlicza te dwa tygodnie,tylko z tą różnicą,że Ty sie cieszysz,a ja rozpaczam:placz:;) Ależ Go będzie nam brakować...[/QUOTE] Ależ Reniu ! Przecież obiecałaś Goni i mnie dożywocie u siebie !!! My na pewno dostarczymy Ci dużo pracy- jesteśmy grymaśne jak Opaliś po schronie- radości, a na spacer wyprowadzimy się same tzn wypuścimy się samopas. Stoi umowa ???
  18. http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=796463 Zaglądam do Ciebie, pieseczku i pamiętam.
  19. :lol:Dobranoc Opalisie i wszystkie Renatkowe Moruski hurtem. W marzeniach wszystko możliwe- nawet sen o lepszym życiu- ale , gdzie wam będzie tak dobrze jak u Reni. Dobranoc i pięknej, słonecznej pogody rankiem:lol:
  20. Reniu, Morus na trawce jest piękny. Śpiący- przepiękny. A Ty jesteś ANIOŁ. Dobrze nam tu pisać i rozczulać się nad psimi biedami, a Ty jesteś z nimi i ich starością na codzień. Dajesz im szczęśliwe życie. Chciałoby się być u Ciebie...tyle serca i cierpliwości.
  21. Słonecznych spacerów, bo dziś piękna pogoda. Pozdrowionka ze Śląska.
  22. Królewicz po prostu ma taki sposób spożywania pokarmów. Najlepiej na leżąco, w miękim posłaniu, miseczka z przysmakami w zasięgu pyszczka. Wydaje mi się, że ktoś powinien Królewiczowi usługiwać. Gdzie jest służba ??? Chyba ktoś powinien sprawdzić domek !!!
  23. RENIU! Jak można mu pomóc? Dobrze, jest u Ciebie. Jak Ty wytrzymujesz tyle psiej biedy ? Podziwiam Cię szczerze.
×
×
  • Create New...