Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Ja to oglądałam na "żywo", a jutro znowu będę nieżywa, więc żegnam. Zostawiam Cię na posterunku. Zajrzyj do naszych psów i ewentualnie spacerki !!!, ale bez barów z kawą i solą. Nawiasem mówiąc, trzeba by to wypróbować. Polecam się do ewentualnego towarzystwa, gdybyś miała chętkę:evil_lol::angryy:
  2. Byłam u ciebie, Króliczku. Niedługo miną trzy miesiące, jak nie ma cię z nami. Śij spokojnie, slodkim snem, wolny od bólu, chorób, starości-tam, gdzie i my dojdziemy, do wszystkich naszych kochanych, a nieobecnych tu na ziemi- kiedyś.
  3. To jest przepiękne!!! Majeczka jak śliczniutka laleczka. Aż mi się rymnęło z wrażenia. Chyba pojadę ją odwiedzić. Dobrze, że Syla śpi i nic nie wie, jaki zamach szykuje się na nią.
  4. Ekipa GO i Ma dawno już śpi.:p:p Nie pogada z takimi śpiochami .:p:p I jak tu jechać z nimi na Karaiby, do Wieliczki i jeszcze po drodze zahaczyć o balkonik Marysi ?:shake:
  5. Reniu, piszę tutaj-ale Eduś wybaczy, Królewicz ?-bo nie wiem, gdzie Cię "dopaść". Co u mojego faworyta Moruska? Ucałuj mu pychol od ciotki Danki. Sobie też ucałuj od tej samej osoby.:lol:
  6. Wiem, że są takie sytuacje, kiedy serce sobie, a rozum sobie, ale pozwolisz,że nadal będę pełna podziwu i .... nie zazdroszczę takich wyborów.
  7. Czyż nie jestem śliczna ? Nikt nie podziwia mojej urody. Kochany ratlerek jak zresztą wszystkie. Kocham te psie malizny, a Majeczka cichutka i spokojniutka, znalazła juz sobie kolegę do spania i swoje miejsce na tej ziemi. Bądź szczęśliwy psiaku. Syla, pozdrowienia:lol:
  8. :lol:Ja też zaglądam, ale nic nie piszę. Jestem z Wami:lol:
  9. [IMG]http://images42.fotosik.pl/204/b3d2bdf842028068med.jpg[/IMG]Kochana myszka:lol::lol: Tak mądrze patrzy, pozuje do zdjęcia. Reniu, jestś wielka.Taka miłość i oddanie ponad własne smutki, tęsknoty i ból rozstania z ukochanym psiakiem. Jestem pełna podziwu dla Ciebie.
  10. :lol::lol:Lidan, jesteś WIELKA:multi::multi: Dzięki za banerek. Zaraz poczęstuję się. [COLOR=red]Dziewczyny, prezent dla Lisia od cioteczki LIDAN- piękny banerek :multi:[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Proszę się częstować !![/COLOR]
  11. RENIU:lol::multi::multi:Żyjesz:lol::lol: Jak milo znow Cię widzieć między nami i zwierzakami, ktore marzą o Twokej kanapie. Ale rozpuściłaś Edusia:evil_lol::evil_lol: Krolewicz wygląda jak pies, który nigdy nie widział schronu. Chwala Ci za to:multi::multi:
  12. :lol::lol:Dzięki zeberka4 za obecność na wątku Lisia.:lol::lol: Psiak cieszy się z każdej cioteczki, która do niego zawita.:lol::lol:
  13. [quote name='marysia55'] Słodki ciężar.[/QUOTE] Dzięki za komplement. Niektórzy twierdzą,że powinnam iść do Reni na podtuczenie:evil_lol::evil_lol: Niech Ci mój ciężar slodki nadal będzie...na wieki wieków...dobranoc
  14. Tolu, dobrze,że jesteś. Zamów ten banerek, jak masz możliwość. Myślałam o ty tymczasie koło Obornik. Gdyby tak Lisio mógł sie tam dostać....
  15. A to się nam Marysia rozbalangowała. Na spacerek z Patosem !!!
  16. Eduś wygląda jak psi prominent. Co ta Renia robi z psiakami ? A co będzie teraz u Syli ? Już Książę wybrał na spanko łóżeczko. Wie, co dobre.
  17. Tolu, gdzie jest teraz Twój Franio ? Czy nie w Obornikach w DT/ albo mi się coś pomyliło. Jaki jest koszt takiego Dt za Lisia? 300-250? Tolu, kto potrafi zrobić ujmujący banerek? To bardzo pomaga. Wszystko musimy wykorzystać, by pomóc Lisiowi.
  18. [quote name='gonia66']A ja dalej nie wiem, czy moge rozdysponowac kaskę po Edusiu:):) POczekam jeszcze troszke i jade na Karaiby;)[/QUOTE] Ja też, ja też :multi::multi::multi::multi: [IMG]http://images49.fotosik.pl/293/b809bf05e52ca986med.jpg[/IMG]Eduś jest przekochany, przerozkoszny i rozpuszczony prze kochaną Renię, a Ty Syla na pewno dokończysz tego dzieła rozpieszczenia:lol::lol::lol: Pozdrowionka kochany zwierzyńcu:lol::lol::lol:
  19. [IMG]http://i42.tinypic.com/1h5wev.jpg[/IMG] Dzieki za zdjecia Toli ^ ^. Psiak hasła wygląda Na 15 Lat, tyloletni ale Pobyt W schronie z wśród nich dopowiedzenia hasła Zdrowia mu przysporzył. Ma bardzo smutne oczka:shake::shake: Prosi o POMOC nasza i DOM:placz::placz: Zapora ogniowa myślimy o DT? Jakie macie pobliżu W mozliwosci? Do Wy najlepej znacie sprawę ... Tola I INNE cioteczki, dobrze, Ze jesteście z kontakcie W Lisiem, znacie potrzeby Jégo. Co możemy zrobić Jeszcze Na odległość? Im nas więcej, Tym postanowimy SZYBCIEJ, JAK POMOC dziadeczkowi:lol::lol: Czy psiak ma banerek ? Chyba nie. Ja niestety nie potrafię czegoś takiego wyprodukować, a to bardzo by pomogło.
  20. Angel, koniecznie porób, bo poprzez wzrok łatwiej dotrzeć do ludzi... Napiszcie wszystko, co o biedaku wiecie. Jak zdrowie ? Wszystko, co mogłyście zaobserwować. Rozsylam dalej link. Pewnie są duble, ale nic to Pa
  21. Dziekuję za zaproszenie na wątek. Zaraz postaram się porozsyłać link. Napiszcie coś więcej o psiaku. Moze jakies zdjęcia? Bardzo tutaj cicho, staruszek czeka już tyle lat w schronie!!! Nie wiadomo, ile czasu mu jeszcze pozostało. ON NIE MA CZASU
  22. [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/55/2/d/2005.jpg[/IMG] Słodkich snów dla całego zwierzyńca i czuwającej nad nim Syli. Dobranoc ;)
  23. Dobranoc moje wszystkie, Moruski.:lol::lol:
  24. Gonia, nie damy rady z tymi spacerami, jak na Dogo będzie tak plenić się ta "zaraza"...Czy Asior nie ,ma jakiegoś psa do wyprowadzania?? Chyba przygotuję cos na wzmocnienie, bo nie wiadomo, ile jeszcze przechadzek dziś nas czeka.
  25. No dobrze!!!! dziś idę z Gonią na Patosowy spacer !! Tego jeszcze nie przerabiałam.
×
×
  • Create New...