-
Posts
9819 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danka4u1
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
danka4u1 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Ja to oglądałam na "żywo", a jutro znowu będę nieżywa, więc żegnam. Zostawiam Cię na posterunku. Zajrzyj do naszych psów i ewentualnie spacerki !!!, ale bez barów z kawą i solą. Nawiasem mówiąc, trzeba by to wypróbować. Polecam się do ewentualnego towarzystwa, gdybyś miała chętkę:evil_lol::angryy: -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
danka4u1 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Ekipa GO i Ma dawno już śpi.:p:p Nie pogada z takimi śpiochami .:p:p I jak tu jechać z nimi na Karaiby, do Wieliczki i jeszcze po drodze zahaczyć o balkonik Marysi ?:shake: -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
danka4u1 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55'] Słodki ciężar.[/QUOTE] Dzięki za komplement. Niektórzy twierdzą,że powinnam iść do Reni na podtuczenie:evil_lol::evil_lol: Niech Ci mój ciężar slodki nadal będzie...na wieki wieków...dobranoc -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
danka4u1 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
A to się nam Marysia rozbalangowała. Na spacerek z Patosem !!! -
[quote name='gonia66']A ja dalej nie wiem, czy moge rozdysponowac kaskę po Edusiu:):) POczekam jeszcze troszke i jade na Karaiby;)[/QUOTE] Ja też, ja też :multi::multi::multi::multi: [IMG]http://images49.fotosik.pl/293/b809bf05e52ca986med.jpg[/IMG]Eduś jest przekochany, przerozkoszny i rozpuszczony prze kochaną Renię, a Ty Syla na pewno dokończysz tego dzieła rozpieszczenia:lol::lol::lol: Pozdrowionka kochany zwierzyńcu:lol::lol::lol:
-
[IMG]http://i42.tinypic.com/1h5wev.jpg[/IMG] Dzieki za zdjecia Toli ^ ^. Psiak hasła wygląda Na 15 Lat, tyloletni ale Pobyt W schronie z wśród nich dopowiedzenia hasła Zdrowia mu przysporzył. Ma bardzo smutne oczka:shake::shake: Prosi o POMOC nasza i DOM:placz::placz: Zapora ogniowa myślimy o DT? Jakie macie pobliżu W mozliwosci? Do Wy najlepej znacie sprawę ... Tola I INNE cioteczki, dobrze, Ze jesteście z kontakcie W Lisiem, znacie potrzeby Jégo. Co możemy zrobić Jeszcze Na odległość? Im nas więcej, Tym postanowimy SZYBCIEJ, JAK POMOC dziadeczkowi:lol::lol: Czy psiak ma banerek ? Chyba nie. Ja niestety nie potrafię czegoś takiego wyprodukować, a to bardzo by pomogło.
-
Morus - przekroczył Tęczowy Most ;(;(:(...
danka4u1 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobranoc moje wszystkie, Moruski.:lol::lol: -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
danka4u1 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Gonia, nie damy rady z tymi spacerami, jak na Dogo będzie tak plenić się ta "zaraza"...Czy Asior nie ,ma jakiegoś psa do wyprowadzania?? Chyba przygotuję cos na wzmocnienie, bo nie wiadomo, ile jeszcze przechadzek dziś nas czeka. -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
danka4u1 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
No dobrze!!!! dziś idę z Gonią na Patosowy spacer !! Tego jeszcze nie przerabiałam.