Mój senior jest w porównaniu z Twoim miniaturką-niby cocker spaniel,zobacz w moim profilu- i mniejszy i niby cocker...ale i tak najukochańszy,jak wszystkie czterołapki dla każdego dogomaniaka.Ponadto nie jestem tak jak Ty zaawansowana w temacie odżywki,preparaty itd.Do tej pory mój Oskar nie miał żadnych problemów z trawieniem.Jadł gotowany ryż/makaron z kurczakiem,wołowiną + marchewka.Ponadto sucha karma RC Intestinal.Dodatkowo Omegan.Raz na kilka dni serek biały+ żółtko+ płatki kukurudziane.Chyba bardzo mu to smakuje,bo nigdy nie zostawił takiej michy,a z mięsną było różnie.Ogólnie cieszy się dobrym apetytem,ale ma cały czas tendencję do biegunek lub luźnych kupek.Badania nic nie wykazały niepokojącego-mam nadzieję,bo nie miał zrobionych wielu badań,które pewnie powinien mieć-ale jest wesoły,ma apetyt i nie chcę go dodatkowo stresować.Tylko te kupki.... i zaglądanie na każdym spacerze: no i jak było? W razie luźnych kup dostaje Taninal-ziołowy,ludzki środek- i radziny sobie jakoś.Niestety bardzo muszę uważać na dietę.Tylko wołowina,ryż.Nic tłustego.Ewentualnie pierś z kurczaka.Z suchej karmy tylko Intestinal RC.I tak sobie żyjemy,ale stres nam towarzyszy,zwłaszcza gdy czytam na Dogo o okropnych chorobach i czasem dręczą mnie wyrzuty sumienia,że nie poddaję mojego psa tylu najróżniejszym badaniom.Tak na wszelki wypadek czyli profilaktycznie....No i działa też tu pewnie magia wieku psa.MA 10 LAT i mimo żywotności siwy pyszczek.
Czy te wszystkie preparaty i witaminy,które podajesz swojemu psu,masz polecone przez weta? Jakie badania robiłaś swojemu seniorowi? Ile dziennie suchej karmy zjada Twój psiak,że nie gotujesz mu codziennie? Pozdrawiam i życzę zdrówka Tobie i Twojemu malamutowi.Jak ma na imię?