Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Nie jesteś uprzywilejowana. Gonia tak znęca się na innych wątkach też. Właśnie nas molestowała na wątku Ś. Niech ona już jedzie na te Karaiby. Zrobny jakieś stałe deklaracje na ten cel.
  2. :lol:Ja też zgadzam się, by Lisio znalazł domek u Ciebie:lol::multi: ale z decyzją chyba musimy jeszcze poczekać na inne dziewczyny, prawda ? Czy zgadzasz się, by odwiedził Cię ktoś przed ewentualnym przyjazdem pieska? Tak na ogół bywa. Z tego co piszesz, widać, że biedak znajdzie się w końcu u " ludzkiego człowieka", a tego na pewno nie zaznał w swoim biednym życiu.:lol:
  3. [quote name='gonia66'] Ja równiez pieknie witam wszystkich fanów i fanki Patoska i zabieram psiaka na "wieczorny" spacerek:):)[/QUOTE] Pytam uprzejmie: czy możemy dołączyć do towarzystwa ze Światem:multi::multi: ? Będziemy grzecznie spacerować:evil_lol:, nie będzie kawy ze solą:evil_lol:, nie będzie " malibów"-:evil_lol: tylko my i ONI P. i Ś.:lol::multi::multi:;)
  4. SYLA !!!! To co napisałaś o zachowaniu Edzia, to identyczne jak mój dziadek- niby !!- Oskar. Uogólnione ADHD- nie wyrabiam ani w domu ani na maratonach spacerach ponad godzinnych biegiem ! Powodzenia, można to przeżyć, ale czasem trudno.. i to notoryczne molestowanie. A ja myślałam, że mam niepowtarzalnego psa !
  5. [quote name='Brysio']Lisek jest śliczniutki podobny do jednego dziadzia od nas ze schronu. Deklaracji stałej niestety nie moge obiecac ale choc maleńki grosik jednorazowo wpłacic się postaram;)[/QUOTE] :lol:Dzięki Brysio, domek dla Lisia coraz bliżej:multi::multi::multi:
  6. Witam Panią na watku, przeczytałam oba podane przez Panią wątki- przyznam sie, dość pobieżnie z braku czasu- i jestem pełna podziwu dla Pani. Tyle serca dla tylu zwierzaków.! Nie do mnie należy decyzja w sprawie ewentualnego domku dla staruszka Lisia. Poczekajmy ,aż wypowiedzą się dziewczyny, które znają go na codzień i maja większe niż ja doświadczenie w tych sprawach. Mam tylko pytanie dotyczące kastracji/sterylizacji psiaków w tym również Lisia, bo nic nie wiem na ten temat. No i sprawa równie ważna- finanse, bo nie ukrywam, że tę kwestię trzeba rozważyć tu na wątku, zebrać deklaracje.. Czekamy na głosy osób bardziej ode mnie kompetentnych.
  7. A ja mam dziadka cocker spaniel mix. Awanturnik i zazdrośnik okropny.:angryy::angryy: Nie pozwoli podejść żadnemu psu do mnie. :evil_lol::angryy::angryy:Jestem steroryzowana przez niego, ale psy są po to, by je kochać:lol::multi::lol:
  8. Link poszedł, teraz czekamy.. Moze ktoś się w końcu odezwie... :placz::placz::placz: [COLOR=red]TEN PIES CZEKA TAK DŁUGO :placz::placz::placz:[/COLOR]
  9. Czytam cały czas ten wątek. Nic nie piszę, ale dziś postanowiłam powiedzieć Wam, że wszystkie te uczucia, o których piszesz, są tez moje. Znam ten ból i wiem, że czas leczy rany, ale blizna nadal dotkliwie boli.
  10. A nie mówiłam, że Syla jest molestowana i nie ma rąk do kompa. Mam to samo u siebie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Aquifere']nie mam żadnych zobowiązań na inne psiaki a Lisia od początku jest mi strasznie żal. Na początek dam 100, a zadeklaruję na stałe na wszelki wypadek 50 zł. Jeśli nie będzie wystarczająco deklaracji to będę dokładała. Ok?:)[/QUOTE] Dziewczyno, jesteś przekochana:lol::lol::lol: A nie masz czasem miejsca u siebie dla małego staruszka Lisia:lol::lol::lol:???:lol::lol:
  12. Syla nie wyrabia pewnie na zakrętach z całym zwierzyńcem, albo Książę Edward domaga sie cały czas pieszczot i Syla nie ma rączek, by pisać i fotografować. Reniu, wsiadaj w autko i kierunek Gliwice, po drodze Rybnik. Zapraszamy z Oskarkiem.
  13. [quote name='Tia'] Do Kozienic jest 401 km czyli ok 5-6 godzin.[/QUOTE] Troche jest tych kilometrów. Należałoby zajrzeć na wątek transportowy, może ktoś jedzie w te strony i zabrałby dodatkowego psa. Dla wszystkich byloby taniej. To ważne.Czekamy na Panią.
  14. Poprośmy Panią na wątek. Łatwiej będzie pytać. Jeszcze koszt transportu....To nie jest blisko. Kto jest zorientowany w odległości. Ja na pewno zasilę skarpetę Lisia. Raczej wpłata jednorazowa, bo mam trochę zobowiązań jak każdy i z pewnością nie zapomnę o nim potem.Wolałabym jednak wiedzieć więcej o domku. Niechby psiak miał godną psia emeryturę po latach niedoli.
  15. :lol:Dzień dobry Ozi:lol: Co u Ciebie piesku ? Malo dziś miałeś gości.:shake::shake:
  16. Weszłam dopiero teraz na wątek i z radościa widzę, że domek coraz bliżej:lol:..Poczytałam relację pani, ktora prowadzi ten domek, zdjęcia piekne, ale nie jestem pewna, czy macie rację, że takiego domku nikt nie kontroluje..:shake: bardzo chcialoby się, by Lisio miał swój dom i człowieka, ale jakoś trudno w nieznane posłać psa. Zdjęcia- owszem, relacje- też, ale nie podejrzewając nikogo o złą wolę, bylabym pewniejsza, wiedząc, gdzie jest pies. Mieszkaja w pobliżu dogomaniaczki. Myslę, że zawsze można poprosić kogoś o sprawdzenie domku. Dziala to w obie strony- my też możemy pomóc komuś tutaj, gdzie mieszkamy. Nie chcę nikogo urazić tymi słowami. Tak sobie myślę. Co Wy na to ? Jaki koszt ? 300 zł z karmą, wet ?, ewentualne lekarstwa? To nie jest mlody pies.
  17. Witam na wątku ślicznej Rudej. Dziękuję za zaproszenie, zapisuję wątek i będe odwiedzać psinę. Porozsyłam link po znajomych. Moze akcja ruszy. Tyle ogłoszeń i nic. Taka cisza. STAREŃKA RUDA CZEKA NA SWÓJ DOM TAK DŁUGO !!
  18. Dziewczyny, co się dzieje z Rudim ??? Kto go zabrał, bo jakoś mało było tutaj informacji ?
  19. Mowię dobranoc Śliczniakowi[IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/55/2/d/2005.jpg[/IMG]
  20. Miejmy nadzieję:lol:?:placz:?:lol:
  21. Tolu i inne kochane dziewczyny, zróbcie sesję zdjęciową dziadeczkowi ! Opieka wet. taka jak myślałam. To skandal i niestety norma. Dobrze, że Lisio nie ma chyba poważniejszych problemow ze zdrowiem, bo w tym wieku może być różnie. Sama mam takiego dziadka, ale ten może pozwolić sobie na fochy- ma kłopoty z trawieniem- a gdyby Lisio tak miał...:placz: Najgorsze, że domku nie można jakoś znależć.:placz::placz: Noi kasa, kasa.. Jakoś nas tutaj mało. Porozgłaszać trzeba biedaka. Macie pomysł? To Wy jesteście w tym najlepsze, bo macie z tym problemem kontakt na codzień. Myślmy:roll::roll:
  22. Byłam, zaznaczyłam wątek. Poczytam w wolnej chwili. Nie daje rady, tyle psich nieszczęsć wkoło, a tak mało można pomóc...Przerasta mnie to, ale nadzieja umiera ostatnia
  23. [quote name='Tia']Szukam i szukam po wątkach DT ale ważne by był domowy, niestety w większości te najlepsze i idealne dla niego, są płatne więc jeżeli coś się znajdzie będą potrzebne deklaracje![/QUOTE] Jaki jest stan zdrowia Lisia? Czy miał robione jakieś badania? Wątpię, by w warunkach schroniska, było to coś więcej, ale może się mylę. Nie znam warunków tam panujących. Dziewczyny, kiedy będziecie u Lisia, poróbcie mu znowu aktualne zdjęcia. To działa. Ludzie chcą widzieć i wiedzieć więcej o konkretnym psie. Czy to możliwe w Waszym schronisku ? Jakie są warunki, bo bywa różnie.. Bez deklaracji nie da rady nic załatwić. Jak do tej pory DT też nie znalazłam, ale trzeba nadal szukać i pytać.
  24. Co z Kajtkiem ? Przejedzenie, czy coś poważniejszego? Mam nadzieję, że wszystko w porządku. Odezwij się.
  25. Witaj, piesku:lol::lol: Dopiero teraz mogłam przyjść do ciebie, ale widzę, że nie byłeś sam. Tyle cioteczek zainteresowało się Tobą. Domku na razie nie widać:-o:-o..wszyscy szukamy:lol: KTO ZNAJDZIE KAWAŁECZEK MIEJSCA DLA STARUSZKA !! Tak długo czeka na swojego człowieka ! :shake::shake: Czy nikt nie chce poczęstować się banerkiem? :shake::shake::shake:Piesek powinien wędrować z nami po Dogo i mówić o swoim biednym, psim losie.
×
×
  • Create New...