-
Posts
9819 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danka4u1
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
danka4u1 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Nie jesteś uprzywilejowana. Gonia tak znęca się na innych wątkach też. Właśnie nas molestowała na wątku Ś. Niech ona już jedzie na te Karaiby. Zrobny jakieś stałe deklaracje na ten cel. -
:lol:Ja też zgadzam się, by Lisio znalazł domek u Ciebie:lol::multi: ale z decyzją chyba musimy jeszcze poczekać na inne dziewczyny, prawda ? Czy zgadzasz się, by odwiedził Cię ktoś przed ewentualnym przyjazdem pieska? Tak na ogół bywa. Z tego co piszesz, widać, że biedak znajdzie się w końcu u " ludzkiego człowieka", a tego na pewno nie zaznał w swoim biednym życiu.:lol:
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
danka4u1 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66'] Ja równiez pieknie witam wszystkich fanów i fanki Patoska i zabieram psiaka na "wieczorny" spacerek:):)[/QUOTE] Pytam uprzejmie: czy możemy dołączyć do towarzystwa ze Światem:multi::multi: ? Będziemy grzecznie spacerować:evil_lol:, nie będzie kawy ze solą:evil_lol:, nie będzie " malibów"-:evil_lol: tylko my i ONI P. i Ś.:lol::multi::multi:;) -
SYLA !!!! To co napisałaś o zachowaniu Edzia, to identyczne jak mój dziadek- niby !!- Oskar. Uogólnione ADHD- nie wyrabiam ani w domu ani na maratonach spacerach ponad godzinnych biegiem ! Powodzenia, można to przeżyć, ale czasem trudno.. i to notoryczne molestowanie. A ja myślałam, że mam niepowtarzalnego psa !
-
Witam Panią na watku, przeczytałam oba podane przez Panią wątki- przyznam sie, dość pobieżnie z braku czasu- i jestem pełna podziwu dla Pani. Tyle serca dla tylu zwierzaków.! Nie do mnie należy decyzja w sprawie ewentualnego domku dla staruszka Lisia. Poczekajmy ,aż wypowiedzą się dziewczyny, które znają go na codzień i maja większe niż ja doświadczenie w tych sprawach. Mam tylko pytanie dotyczące kastracji/sterylizacji psiaków w tym również Lisia, bo nic nie wiem na ten temat. No i sprawa równie ważna- finanse, bo nie ukrywam, że tę kwestię trzeba rozważyć tu na wątku, zebrać deklaracje.. Czekamy na głosy osób bardziej ode mnie kompetentnych.
-
Link poszedł, teraz czekamy.. Moze ktoś się w końcu odezwie... :placz::placz::placz: [COLOR=red]TEN PIES CZEKA TAK DŁUGO :placz::placz::placz:[/COLOR]
-
Czytam cały czas ten wątek. Nic nie piszę, ale dziś postanowiłam powiedzieć Wam, że wszystkie te uczucia, o których piszesz, są tez moje. Znam ten ból i wiem, że czas leczy rany, ale blizna nadal dotkliwie boli.
-
[quote name='Aquifere']nie mam żadnych zobowiązań na inne psiaki a Lisia od początku jest mi strasznie żal. Na początek dam 100, a zadeklaruję na stałe na wszelki wypadek 50 zł. Jeśli nie będzie wystarczająco deklaracji to będę dokładała. Ok?:)[/QUOTE] Dziewczyno, jesteś przekochana:lol::lol::lol: A nie masz czasem miejsca u siebie dla małego staruszka Lisia:lol::lol::lol:???:lol::lol:
-
Poprośmy Panią na wątek. Łatwiej będzie pytać. Jeszcze koszt transportu....To nie jest blisko. Kto jest zorientowany w odległości. Ja na pewno zasilę skarpetę Lisia. Raczej wpłata jednorazowa, bo mam trochę zobowiązań jak każdy i z pewnością nie zapomnę o nim potem.Wolałabym jednak wiedzieć więcej o domku. Niechby psiak miał godną psia emeryturę po latach niedoli.
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
danka4u1 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
:lol:Dzień dobry Ozi:lol: Co u Ciebie piesku ? Malo dziś miałeś gości.:shake::shake: -
Weszłam dopiero teraz na wątek i z radościa widzę, że domek coraz bliżej:lol:..Poczytałam relację pani, ktora prowadzi ten domek, zdjęcia piekne, ale nie jestem pewna, czy macie rację, że takiego domku nikt nie kontroluje..:shake: bardzo chcialoby się, by Lisio miał swój dom i człowieka, ale jakoś trudno w nieznane posłać psa. Zdjęcia- owszem, relacje- też, ale nie podejrzewając nikogo o złą wolę, bylabym pewniejsza, wiedząc, gdzie jest pies. Mieszkaja w pobliżu dogomaniaczki. Myslę, że zawsze można poprosić kogoś o sprawdzenie domku. Dziala to w obie strony- my też możemy pomóc komuś tutaj, gdzie mieszkamy. Nie chcę nikogo urazić tymi słowami. Tak sobie myślę. Co Wy na to ? Jaki koszt ? 300 zł z karmą, wet ?, ewentualne lekarstwa? To nie jest mlody pies.
-
Witam na wątku ślicznej Rudej. Dziękuję za zaproszenie, zapisuję wątek i będe odwiedzać psinę. Porozsyłam link po znajomych. Moze akcja ruszy. Tyle ogłoszeń i nic. Taka cisza. STAREŃKA RUDA CZEKA NA SWÓJ DOM TAK DŁUGO !!
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
danka4u1 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Mowię dobranoc Śliczniakowi[IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/55/2/d/2005.jpg[/IMG] -
Miejmy nadzieję:lol:?:placz:?:lol:
-
Tolu i inne kochane dziewczyny, zróbcie sesję zdjęciową dziadeczkowi ! Opieka wet. taka jak myślałam. To skandal i niestety norma. Dobrze, że Lisio nie ma chyba poważniejszych problemow ze zdrowiem, bo w tym wieku może być różnie. Sama mam takiego dziadka, ale ten może pozwolić sobie na fochy- ma kłopoty z trawieniem- a gdyby Lisio tak miał...:placz: Najgorsze, że domku nie można jakoś znależć.:placz::placz: Noi kasa, kasa.. Jakoś nas tutaj mało. Porozgłaszać trzeba biedaka. Macie pomysł? To Wy jesteście w tym najlepsze, bo macie z tym problemem kontakt na codzień. Myślmy:roll::roll:
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
danka4u1 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Byłam, zaznaczyłam wątek. Poczytam w wolnej chwili. Nie daje rady, tyle psich nieszczęsć wkoło, a tak mało można pomóc...Przerasta mnie to, ale nadzieja umiera ostatnia -
[quote name='Tia']Szukam i szukam po wątkach DT ale ważne by był domowy, niestety w większości te najlepsze i idealne dla niego, są płatne więc jeżeli coś się znajdzie będą potrzebne deklaracje![/QUOTE] Jaki jest stan zdrowia Lisia? Czy miał robione jakieś badania? Wątpię, by w warunkach schroniska, było to coś więcej, ale może się mylę. Nie znam warunków tam panujących. Dziewczyny, kiedy będziecie u Lisia, poróbcie mu znowu aktualne zdjęcia. To działa. Ludzie chcą widzieć i wiedzieć więcej o konkretnym psie. Czy to możliwe w Waszym schronisku ? Jakie są warunki, bo bywa różnie.. Bez deklaracji nie da rady nic załatwić. Jak do tej pory DT też nie znalazłam, ale trzeba nadal szukać i pytać.
-
Co z Kajtkiem ? Przejedzenie, czy coś poważniejszego? Mam nadzieję, że wszystko w porządku. Odezwij się.
-
Witaj, piesku:lol::lol: Dopiero teraz mogłam przyjść do ciebie, ale widzę, że nie byłeś sam. Tyle cioteczek zainteresowało się Tobą. Domku na razie nie widać:-o:-o..wszyscy szukamy:lol: KTO ZNAJDZIE KAWAŁECZEK MIEJSCA DLA STARUSZKA !! Tak długo czeka na swojego człowieka ! :shake::shake: Czy nikt nie chce poczęstować się banerkiem? :shake::shake::shake:Piesek powinien wędrować z nami po Dogo i mówić o swoim biednym, psim losie.