Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Byłam, czytalam i śledziłam akcję. Trzymajcie się. Musi być lepiej:lol:
  2. Ja się obroniłam sto lat świetlnych temu, a czas dalej mi kradnie jakiś złodziejaszek..a że jestem z " ubieglego wieku", mogę tylko chwalić Renię, podziwiać Moruska i jeszcze parę innych rzeczy, ale temat ogłoszeń jest mi niestety obcy:shake::-(:-(:shake:
  3. Istne szaleństwo z tym wątkiem !!! Oby więcej było takich ekspresowych i szczęśliwych. Nie nadążam i zaniedbuję inne psiaki. Niech ten nasz faworyt już jedzie do swego RAJU U MESTUDIO:multi::multi::multi::multi: Tyle psiakow czeka:shake:
  4. :multi:Ta metamorfoza ! Jest ŚLICZNY !!!:multi:
  5. Jak dobrze, że Morusek ma znowu swoje futra do przytulenia po odejściu Antosia i to teraz aż trzy sztuki. Ten pies jest SZCZĘŚLIWY,[SIZE=2]a my wszyscy razem z nim. Gdyby więcej ludzi było do Ciebie, Reniu, podobnych i miało tyle serca- i sił psychicznych, bo to niewyobrażalne obciążenie- dla starutków, kołyszących się, ale spragnionych, jak każdy, ciepla i uczucia.
  6. Filmik super, Fifi- szczęściarz, a o Reni nie powiem ani słowa, bo mnie majku zruga:evil_lol::evil_lol: ale i tak wszyscy wiemy, co chcialam powiedzieć:lol::lol: Reniu, buziaki za tyle serca dla dziadeczków.
  7. Za wcześnie powiedziałam dobranoc !! Nie wzięłam pod uwagę tego, że wątek jest super, super dynamiczny:multi::multi: Dziękujemy wszystkim za serce, pieniążki, zainteresowanie:multi:
  8. [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7683/streamimage7.jpg[/IMG] Tolu, o tej porze już wszyscy chyba śpią na wątku. Ja dopiero teraz mogę nacieszyć się wspaniałymi wiadomościami o naszym Lisiu. Bardzo, bardzo cieszę się, a najbardziej będziemy zadowoleni, gdy psiak znajdzie się w domku Mestudio. O szczęściu Lisiaczka nawet nie wspomnę... po tylu latach schronu. Dobranoc. Chę jeszcze zajrzeć do innych obornickich psów i porozsyłać linki.:lol:
  9. Ależ one wybiegną.....tylko kiedy? Brak mi czasu na poczytanie wątków:shake::-(:-(
  10. [quote name='Monika z Katowic']Jakie psy mają imona? Staruszek to .........? Suczka to ..........?[/QUOTE] Noi i widać przez monitor belfra:shake: Wstaw brakujące wyrazy......
  11. Ja myślę, że on wielkim głosem i bardzo żałośnie [SIZE=3][COLOR=royalblue]PROSI, PROSI O DOMEK !!!!!:-(:-([/COLOR][/SIZE]
  12. RENIU!!! Nie daję rady czytać całego wątku....czas, czas..ale wpadła mi w oko informacja, że kolejny szczęściarz dostaje się do Twojego raju. Dobrze mi się rzuciło w oko????
  13. Ja myślę, że Lisio i tak będzie czuł się jak w raju. Oglądałam sobie kocio- psi raj Mestudia i sama nie miałabym nic przeciwko temu, by tam zamieszkać:lol:
  14. [quote name='Tia']Twoje zdjęcie to Kira a nie Karo, Karuś jest brązowy z czarnym pyszczkiem:)[/QUOTE] No to ratuj, bo ja już teraz nie mogę edytować swojego postu:-(
  15. Hurra:multi::multi::multi:Tego jak dogomania dogomanią, nie było:multi::multi: To dzięki Wam Lisio będzie szczęśliwy:multi:
  16. Dzień dobry wszystkim i naszemu Lisiaczkowi- na wyjeździe- też:multi::multi: Nie bylo mnie cały dzień, a tu takie rewelacje. Wątek dzięki wszystkim idzie jak burza:multi::multi::multi: to nie jest częste zjawisko na dogo...:shake: A tyle jeszcze piesków- chociaży obornickich- czeka, tyle lat na swój dom... Czy doszła moja wpłata ? Wyposażymy Lisia najlepej jak potrafimy i damy radę:lol::lol: [IMG]http://i44.tinypic.com/svqx45.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i39.tinypic.com/aenxuo.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=magenta]KARUŚ PROSI O DOMEK !!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE] Jestem na zaproszenie Angel na wątku Karuska. Cisza tutaj wielka...Zapisuję wątek i porozsyłam link do niego.
  18. [quote name='maciaszek']Powtórzę swój wpis... Jest już jakiś plan działania?[/QUOTE] Ile ma leżeć w tym błocie...jaki jest plan?
  19. Eduś, ty rozrabiako ! Pokaż ciotkom pychola, najlepiej z języczkiem wywalonym podczas błogiego snu. Takiemu to dobrze:multi::multi::multi:
  20. Poprosimy o zdjęcie Majeczki w ubranku:lol::lol: Jest tak śliczna porcelanowa laleczka, że chce się ją ucałować poprzez monitor:lol:to pewnie zboczenie:shake::shake:??:lol::lol:
  21. Śliczny biało-czarny Kroweńku, pusto i cicho u Ciebie..... Może cioteczka Gonia przyjdzie zaraz, to pobiegniemy na nocny spacerek:multi::multi: Po deszczu wszystko ladnie pachnie majową porą..powąchamy... szkoda, że tylko wirtualnie:shake::shake:
  22. Witaj iwka! Miło, że Lisio ma tylu serdecznych opiekunów. Jeśli chodzi o deklarację, napisz na wątky, ile deklarujesz i czy to jest deklaracja stała czy jednorazowa.Pieniążki zbiera Aquifere i napisz do niej na pw o nr konta i dane do przelewu. Jeśli jutro tutaj wejdzie, to może przypomnij się na wątku.
  23. Sara ??? dobrze piszę?? bo nick masz taki, że klawiatura mi wiruje...wracaj na drogę cnoty z wątku psów w Rudzie do LISIA i pomyślcie, kiedy i jak go przewieżć. Trzeba zwaiadomić Panią od domku. Mixa zdecydowanie nam odmówiła post wyżej i teraz juz wiemy, jaką opcję brać pod uwagę. Ja teraz wybiegam na deszczowy spacer z moim psem, a on tez nie zwraca uwagi na to, co ma zaczepione na końcu smyczy, więc może ujdę z życiem. Chwilowo pa Potrzebujesz jeszcze jakieś środki ratujące życie.. Do usług:angryy::angryy:
×
×
  • Create New...