Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Oglądałam filmik, zdjęcia i ....żałowałam, że mnie tam nie było:shake::shake: Psiarnia cała urocza, głos Reni też, o cieście mogę tylko pomarzyć- ze mnie taka kucharka....-ale wszystko przede mną, bo mam obiecane dożywocie u Reni.:multi::multi:
  2. To wspaniale, że jest lepiej, ale bez weta się nie obejdzie. Potrzebna diagnostyka, bo psiak " z przeszłością" i nienajmłodszy.
  3. Super, że psiaki wyruszą w końcu w drogę do domku i RAZEM.
  4. Patos, to jest TO !! Bardzo mądry pies. Wie, gdzie jest serce domu. W KUCHNI KOŁO LODÓWKI. Zdjęcia super, Patos rewelacja. Będę tutaj wracać w chwilach "zwątpienia i tzw depresji- psychiatrycznej"........:lol::lol:
  5. Kłapciate jest PIĘKNE !!! Buziaki dla wszystkich, a dla niektórych - w kłapciate uszka:lol::lol:
  6. Ja też Was witam w niedzielny " poranek":evil_lol::evil_lol: Odcięło mnie od netu...gorsze niż ban:lol: U nas też słoneczko:lol::lol: Co u Was słychać? Jak potopy??? Buziaki:lol:
  7. Witam wprawdzie nie z rana, ale byłam odcięta od internetu. Efekt odstawienny niewyobrażalny:evil_lol::evil_lol: Co u zakochanej pary?
  8. U nas trzustka jest w porządku.Podobdno nietolerancja wszystkiego...Karma RC Hypoalergenic
  9. Jak napisałaś wcześniej: po karmie suchej0-chce ją jeść?- kupa nadal zła, tylko tak nie śmierdzi. z czasem jest lepiej, ale TYLKO karma sucha. JAKA?- oto pytanie dla weta. My tak żyjemy od prawie roku.Było strasznie bardzo długo, a teraz mamy zasadnicze problemy z jedzeniem suchego....bo kompletnie nic więcej. My jemy podczas nieobecności psa- spacer- czyli na zmianę:lol::shake::shake:
  10. [quote name='Cajus JB']Dziękuję za zaproszenie. Na razie mogę nic zadeklarować. Jednak skoro to para to zapraszam Ją do[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C3%84%C2%85tek-zbiorczy-psiak%C3%83%C2%B3w-tylko-do-wsp%C3%83%C2%B3lnej-adopcji?"] NA TEN WĄTEK[/URL].[/QUOTE] Pomysł z wątkiem zbiorczym dla par hetero- i homo-( w tym przypadku: przyjacielskich!!!) rewelacyjny! Gratulacje. Nie przeczytałam całego wątku, ale zapisuję. Kajtuś i Dino nadal w Przebieczanach? Zdjęcie przyjaciół jest u mnie na monitorze:roll::lol:
  11. Reniu, Ty masz jeszcze czas i głowę do fotek ? Ale czekamy zniecierpliwością, by ujrzeć Miętuska.
  12. [quote name='marysia55']Danusia, a widzisz te jego cudowne kłapciate uszka :-)[/QUOTE] Bo to Patos w chwilowym " zawieszeniu", ale to też ma swój urok- Taki Patos-Uszatos !
  13. Będę nadal monitować ludzi, ale już zaczynają mnie omijać wielkim łukiem:shake::shake::placz:
  14. Tyle ma ogłoszeń i nikt jej nie chce? Nikt nie interesował się nią? Dlaczego została oddana z adopcji?
  15. [quote name='Angel']brakuje 140 zł deklaracji stałych bo jeszcze koleżanka danki TERESA zadeklarowała stałą 10 zł :)[/QUOTE] Widzę, że Teresa wpłaciła na zakochaną parę.Dziękujemy. Ode mnie pieski dostaną 50 zł w poniedziałek- jednorazowej i będziemy pamiętać o nich w przyszłości.
  16. [quote name='mixa2']2 zł niewiele starczy[/QUOTE] Fakt, ale dla psiaków liczy się każda złotówka i dobre SERCE. Prawda???
  17. [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6199/patos267.jpg[/IMG] Witaj Patosku ! [U]Jesteś śliczny[/U]. Pokazałeś wreszcie pychola ciotce Danusi!!
  18. [quote name='Aimez_moi']Nasz Krowek musi sie jeszcze duzo nauczyc....:):) Wyprowadzania na zas tez...:):):)[/QUOTE] Lepiej by było, gdyby mógł być [U]tylko kochany[/U] i mieć swojego człowieka, a nie musiał zasługiwać niczym na tę bezinteresowną miłość:shake:
  19. Dobrze, że lepiej, ale suchej karmie powinien niewątpliwie zostać. Pytanie na jakiej? Reniu, SIŁY do wszystkiego.
  20. Dziewczyny, zróbcie efektowny banerek dla Kajtusia i Czarnulki. Ja nie potrafię, a dobrze by było, by wędrował z nami po dogo i opowiadał historię psiaków. Reniu, pomóc Ci nie możemy, ale myślami jesteśmy z Tobą.
  21. Dziękujemy za banerek dla Romea i Julii z Obornik---------niedługo Kozienic:multi: Poczęstowałam się:lol:
  22. http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=810864 Zapalam dla Ciebie, maleńka ten znicz.
×
×
  • Create New...