Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Wysrywał się na pewno nie będzie. Pozostaje nam mieć nadzieję, że pokocha jedzenie tylko suchej karmy. Powodzenia w walce z nałogami żywieniowymi Fifka i żeby nie dorwał się do miski z normalnym jedzeniem...Mój nadal poluje na prawdziwe jedzonko, a każde udane polowanie kończy się KUPĄ...:placz::placz::placz:
  2. Opalisia widać, bo toto wielkie, puchate i białe. Pozostałe?? Czarne, czarne i pieluchowe dziadeczki....?? Jeszcze jeden rzut oka..Są nagrody za prawidłowa odpowiedź? Proponuję jako nagrodę jednego pieluchowca na bezpłatny tymczas i dożywotni.
  3. [SIZE=3][COLOR=red] :placz: ZOBACZ!!!! :placz: [/COLOR][/SIZE] Tak mieszkam....:placz::placz: Szukam domku:placz::placz:Boluś czeka na ciebie!!![IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3108/dsc06419i.jpg[/IMG]
  4. Rudasku, pokaż śliczny pyszczek. Niech Cię wszyscy zobaczą i zabiorą do domku
  5. Reniu, wiem, że nie masz teraz głowy do pogawędek odkąd przbyły Ci dziadeczki chore. Wiem, co to znaczy, bo sama mam takiego chorutka..Wiem, jaka to ulga i radość, gdy psiak może jeść smakowite, gotowane żarełko, bo sama tak karmiłam swojego Oskara przez 10 lat. To były piękne czasy, ale i te niech trwają jak najdłużej mimo walki z kupami, niechęcią do jedynie dozwolonej tylko suchej karmy i...ceną tego " jedzonka". Dobrze, że Morusiątko może wcinać normalne jedzenie i ma apetyt. I NIECH TAK BĘDZIE. Buziaki dla Was wszystkich. Opaliś jak zwykle leży "półgębkiem" na posłanku:lol::lol: Dobranoc mój ulubieńcu. Dobranoc, bo jest godz. 2.27 30.05.10 !!
  6. Morusku, tyle jest nowych piesków u Twojej Reni, ale Ty zawsze i tak będziesz moim ulubieńcem. Bądź szczęśliwi zdrowu, mały dziadeczku.
  7. Dobranoc i smacznego senku dla Syli i Jej futrzanych żarłoków. Syla, postaraj się o jakiś dodatkowy zabrobek, bo bydlaczki puszczą Cię z torbami, a wtedy tylko prosić Renię o bezpłatny tymczas.Pamiętaj, że i ja mam tam ociecane dożywocie, a mój dziadek żre [U]wyłącznie suchą karmę RC[/U]- cena!!!-więc niedługo nawet dodatkowy etat mi nie pomoże. Dobranoc.
  8. Boże, jaki śliczny i radosny psiak.Serce sie raduje, patrząc na to cudo- przedtem NA ŁAŃCUCHU!! Zgroza, co niektórzy, zwani ludźmi, potrafią wymyślić.
  9. Boluś, Boluś- mogę Ci tylko życzyć smacznego i spokojnego snu, ale czy przbliży Ci to domek?
  10. [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3041/26052010018.jpg[/IMG] To zdjecie jest piękne. Jak dobrze, że oba psiaki są razem.Pieguska- śliczna Króweczka nie przeżyłaby bez swojego opiekuna. Teraz jest bezpieczna, ale biedaczyna jeszcze o tym nie wie..W takich warunkach nabierze śmiałości i ufności do dobrego człowieka. Mestudio, jeszcze raz wielkie dzięki. Te zdjecia przesyłam swojej koleżance, która tez sponsoruje psiaki, ale nie chce wejść na dogo.. Dziś wiele ciepłych mysli i uczuć biegnie do Ciebie, Mestudio.
  11. Ozi, niech Ci się śpi smacznie psino i przyśni domek. Nie rozumiem,:shake:ale i poradzić tez nie potrafię..:shake:.. taki piękny pies:lol::lol:
  12. Mały Świat idzie sobie w wielki świat....z ciocią Danusią.
  13. [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/275/26052010001.jpg[/IMG] Taki widok raduje serce i oczy. Dzięki Mestudio za wszystko.
  14. Jestem i już mnie nie ma:shake::shake: Zdjęcia Świata rewelacja:lol::lol: Dziaduleniek grubiutki i rozkoszny starutek zwiedzający świat zapachami...Obejrzę jeszcze raz jutro, bo teraz ocy zamykaja mi się- starość nie radość:lol:- zaaplikowałam sobie trochę domowo- kuchennych robótek w związku z jutrzejszym- dzisiejszym Dniem Matki...Mam nadzieję, że nie otruję nikogo swoimi specjałami, ale parę wypadków miałam w kuchni- palce u rąk mi pozostały, więc moę klepać po klawiaturze:diabloti::diabloti: Teraz DOBRANOC...wstaję za cztery godziny:placz::placz::placz:. Wyprowadzę swojego dziadka i Świata. Śpijcie więc spokojnie:lol:
  15. Szerokiej drogi zakochana paro z Obornik. Jutro już będziecie U SIEBIE RAZEM :lol::multi::lol::multi:
  16. Dobranoc Piesku śliczny. Domek na pewno czeka na Ciebie, ale dlaczego tak długo to trwa, moja Ty ślicznoto.
  17. [quote name='lilk_a']właśnie , właśnie ... fotel dla psa ... od dawna już siedzę na skrawku fotela , bo jak miejsca nie ustąpię to w ruch idą pazury :):):):) ale nie kupię następnego dla siebie bo i tak będzie za niedługo " niemój " :):):)[/QUOTE] A ja muszę siedzieć bez ruchu, bo jak wstanę, mój dziadek 11letni jest gotowy do spaceru.Spacery trwają do godziny...pada, nie pada, leje nie leje, mróz czy upał. Takie dziadzisko:diabloti::diabloti:
  18. Jest tez Royala specjalistyczna karma tylko dla trzustkowców, wątrobowców. Nie pamietam nazwy. Intestinal jest głoównie przeznaczony dla psów z nadwrazliwoscią jelitową, ale decyzja należy do weta.Ja kupuję karmę prosto z hurtowni, cena nieporownywalnie niższa, ale to pewnie wiecie. Trudno, dietka...:shake::placz::shake: koniec z wyżerką smakowitą u Reni:placz:Powodzenia
  19. My chcemy tylko [U]spokoju na wątku-[/U] szczęśliwej drogi do Ciebie i niech ten wątek [COLOR=red]POZOSTANIE TAKI OPTYMISTYCZNY JAK NIESTETY RZADKO NA DOGO:shake:[/COLOR]
  20. Czy doszło moje 50 zł, bo też nie widzę wpisu? [U]Aquifere :lol::lol::lol:[/U] Popraw na pierwszej, że osoba spoza dogo zapisana jako Teresa, będzie płacić 20 zL- po 10 na każdego z psiaków- 27 każdego miesiąca.:lol::lol::lol:
  21. Dziewczyny,każdy z nas ma swoją rację, ale dla nas wszystkich nadrzędne jest, by Lisio i Pieguska były razem w domku, który zapewni im dobre życie i swojego człowieka. Nie mylę się, prawda? Nie chcemy, by ten wątek przekształcił się w dyskusje nie dotyczące bezpośrednio tych konkretnych psów, dlatego nie kłóćmy się. Jutro psiaki jadą do [COLOR=red]DOMKU i to niech zaprząta teraz naszą uwagę.[/COLOR]
  22. [quote name='Lidan']Dotarłam i ja w godzinę duchów :-)[/QUOTE] [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.patriotyzmjutra-legendy.sto.org.pl/i/duch.gif&imgrefurl=http://www.blogi.szkolazklasa.pl/%3Fblog%3D1270&usg=__HRunmZ_kNsna4P5sT4PYTjKkRRc=&h=297&w=276&sz=34&hl=pl&start=12&um=1&itbs=1&tbnid=qrrLSBYFioP8dM:&tbnh=116&tbnw=108&prev=/images%3Fq%3Dduch%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26rlz%3D1T4GGLL_plPL353PL353%26tbs%3Disch:1"][IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:qrrLSBYFioP8dM:http://www.patriotyzmjutra-legendy.sto.org.pl/i/duch.gif[/IMG][/URL] Dobranoc DUCHU:crazyeye::crazyeye:
  23. [quote name='__Lara']:o :o :o :o danka, mogłaś zrobić sobie takie zestawienie, kto marnuje Twój czas ;)[/QUOTE] Mnie czasu nie szkoda dla Romea i Julii. Wprawdzie odnoszę wrażenie, że jakiś złodziej kradnie mi ten czas, bo z niczym nie mogę zdążyć, ale kasy mam jeszcze mniej i na pewno nie starczy dla tylu potrzebujących, więc dzielę się tym, co mam.
  24. [quote name='aanka']Witam , bardzo mnie poruszył los tych dwóch psich istotek , niestety dopiero po 15 czerwca mogę deklarować ok. 10. zł mies- niewiele...::roll:[/QUOTE] Dziękujemy aanka:lol: Nawiasem mówiąc, jesteś jedyną osobą z ponad 50, do których wysłałam zaproszenie na wątek, jaka odpowiedziała. Bardzo dziękujemy w imieniu zakochanej pary.
  25. Fifek już dawno śpi snem spracowanego emeryta w RAJU PSIM u RENATY dubel dogo szaleje zamiast spać
×
×
  • Create New...