Jump to content
Dogomania

ulka 1108

Members
  • Posts

    1363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ulka 1108

  1. zaglądam dziewczyny, maluszki śliczne, mogę tylko porozsyłać wątek
  2. Anitko, Miodzik znalazł domek dzięki Tobie, a smutek to nic nadzwyczajnego, przecież był u Was jakiś czas, miał jak w raju i przyzwyczaił się, jak nowy domek będzie go kochał to smutek mu minie
  3. witaj Anitko, bardzo się cieszę, że Miodzik znalazł domek, mam nadzieję, że odpowiedzialny i nie pozwoli Miodzikowi na " zgubienie się "
  4. witajcie dziewczyny, jestem na zaproszenie Kaa, bardzo mi zal psiny, ale na razie mogę dać jednorazowo 20 zł
  5. ja mam tylko jedno zasadnicze pytanie, gdzie jest Klaudus i mikoada i dlaczego nikt nie zaprosi na wątek dogomaniaków z Mysłowic
  6. witaj Aniu, dzisiaj wpłaciłam dla Czoko to co obiecałam
  7. wytłumaczcie mi proszę jak to jest, że podpisujemy petycje w sprawie mordowania psów w innych krajach, a w naszym toleruje się mordownie, to po co są te wszystkie organizacje, najlepiej klepać w klawiaturę i trzymać kciuki, tylko to niestety nie pomoże, polska niemoc jest przerażająca, jeśli macie jakieś konto do wpłacania na tą zamęczoną psinę to przyślijcie mi na pw
  8. ja uważam, że pomysł jest świetny, szkoda, że nie mieszkam bliżej bo na pewno bym Tobie pomogła, trochę się dziwię brakiem odzewu dogomaniaków z Warszawy
  9. Anitko, wczoraj wpłaciłam na allegro dla Miodzika, mam nadzieję, że dzięki temu szybciej znajdzie domek
  10. zgłaszam się, to u mnie Migotka znalazła dom, teraz nazywa się Lisa, bąbelek mój słodki, regularne wiadomości dostawała mysza1, zdjęcia też ma mysza1, bo ja mam tylko komórkę a na dodatek zgubiłam kabelek i nie mam jak wgrać zdjęć do komputera
  11. brazowa1, dlaczego film ma być usunięty, Ty chyba nie masz zamiaru bronic tego ścierwa, ludzkiej szmaty, bo dla mnie to nie jest człowiek, nie wiem utopić dziwkę czy spalić żywcem, ona tylko na taką śmierć zasługuje, tylko niestety w tym p..........m kraju duży procent narodu to patologia, a kary śmierci nie ma
  12. to ja mu zapłacę allegro wyróżnione tylko podaj mi na pw nr konta
  13. witajcie Rodzice, jak się czuje Miodzio, tak myślę a może mu wykupić pakiet ogłoszeń, tylko tekst byłby potrzebny
  14. prześliczny maluszek, bardzo kocham właśnie takie, niestety mój Erniś nie toleruje samczyków
  15. ja też chciałabym zobaczyć zdjęcia szczęśliwej Bakuni w nowym domu
  16. witaj bianko, tego s........a , który to zrobił zabiłabym z rozkoszą, jak ja nienawidze takiej parszywej polskiej wiochy
  17. biedny staruszek, musiałam chociaż zajrzeć, bo mój Erniś, staruszek, którego mam od lipca ub.r. też jest z Lublińca
  18. prześliczna psina, kocham takie starsze maluchy, ale niestety mój staruszek Erniś nie toleruje samców
  19. strasznie się cieszę, że sunieczka już w hotelu, a ja nadal czekam na nr konta, bo chcę wpłacić swoją deklarację
  20. MaDi, jeśli możesz to podaj mi na pw nr konta, wpłacę chociaż 50 zł dla tych biedaków, nie mogę już czytać takich wątków bo budzą we mnie krwiożercze instynkty
  21. ja myślę, że blizny na łebku i łapach znaczą tylko jedno, że pies brał udział w walkach, a Wy udajecie czy naprawdę tego nie wiecie
  22. Iwonko, mnie tez możecie zapisać na 10 zł stałej
  23. boże kochany, to straszne, ludzie to bydlaki, kiedyś miałam sunię z ulicy, która miała to samo, wet powiedział, że to ropomacicze i guz sutków, miała operację i żyła jeszcze jakiś czas, podajcie nr konta to coś wpłacę na biedulkę
  24. ja też podpisałam, Ukraińcy to bydlaki, dosyć się nasłuchałam od ludzi, którzy przeżyli wojnę
×
×
  • Create New...