Jump to content
Dogomania

ulka 1108

Members
  • Posts

    1363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ulka 1108

  1. straszne, mam chore serce, ale gdybym wiedziała kto to zrobił to zabiłabym sk......na
  2. dziewczyny, jak to się dzieje, podpisywałam wszystkie petycje na dogomanii więc powinnam dostać jakieś potwierdzenie na e-maila, niestety jakoś się nie doczekałam, czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego
  3. piszesz Waldek, że mało Was na tym wątku, ja cały czas czytam i zastanawiam się czy napisać to co myślę, otóż kochani starość jest jednym z etapów życia ludzkiego i starzeć się powinno z godnością, niestety w tym kraju z godnością starzeją się tylko zwierzęta, a to coś co prowadzi schronisko w Korabiewicach w normalnym kraju już by było w " rezerwacie ", albo w domu z kaftanami bezpieczeństwa i bez klamek, a tutaj jest pod specjalną ochroną i na to co robi znajdzie się tysiące wytłumaczeń, dziękuję Agnieszko i Ewo za to, że jesteście normalne, bo duża część dogomanii jest normalna inaczej tylko tego nie widzi
  4. obejrzałam reportaż, właścicielka bez wątpienia ma nierówno pod sufitem czyli jest psychiczna, ale to jest niestety nasz głupi beznadziejny kraj, psychole górą, z nimi zbudujemy drugą Japonię, mtf zalesie módl się o zdrowie bo o rozum już za późno
  5. brazowa1 wiem, że kuzynka tam działa z koleżanką i kotki są sterylizowane, te które dadzą się złapać, ona ma w domu taką kotkę i w ogrzewanym garażu też mieszkają oswojone koty
  6. dzięki za wyjaśnienie Betbet, teraz rozumiem, mam kuzynkę w Sopocie, ale ona kociara i karmi na Łysej wszystkie bezpańskie koty
  7. boże kochany jakie Wy jesteście okrutne, Stworek jest ślicznym psiakiem, dla mnie na pewno i strasznie żałuję, że nie mogę go wziąć
  8. witaj Rudziu, jestem na zaproszenie i strasznie mi przykro, że nie mogę pomóc finansowo, mam tylko sporo różnych rzeczy na bazarek, ale nie mam aparatu i nigdy jeszcze nie robiłam bazarku, jak by ktoś miał możliwość odbioru ode mnie tych rzeczy to podam adres na pw
  9. witajcie dziewczyny, jestem na zaproszenie tylko jest mi strasznie przykro ale nie mogę pomóc finansowo, niestety samo życie, raz na wozie raz pod wozem
  10. nie wiem co Ci napisze Anita, ale dla mnie ta adopcja od początku była nieporozumieniem. Miodzik jako mix pekińczyka nie jest podwórzowym psem stróżującym, to jest typowy pies domowy, który nie nadaje się do budy. Może jeszcze chcesz go uwiązać na krowim łańcuchu? Trzeba było sobie poszukać psa do pilnowania obejścia, są na Dogomanii mixy owczarka, które bardzo dobrze będą się czuły w budzie. Pies bez powodu nie ucieka od właścicieli. Myślę, że pozwoliłaś swojemu dzieciakowi dokuczać psu i napewno to był jeden z powodów dla których Miodzio uciekł. Moja 2-letnia sunia jest u mnie już rok, ale jakby jakiś dzieciak chciał ją pogłaskać to sika pod siebie ze strachu, a ja się mogę domyślać co ona musiała przejść. I najważniejsze nie rozumiem jak na wsi nie możesz namierzyć psa, coś mi tu nie pasuje.
  11. witajcie dziewczyny, bo tu się porobiły jakieś grupy, jakieś układy co mnie najbardziej wkurza, tyle osób z Warszawy i okolicy a nikt nie może pomóc, dlaczego, przecież one rzadko proszą o pomoc
  12. dziękuję Monday za zaproszenie, na razie stałej nie mogę deklarować, ale wpłacę jednorazowo 20 zł, podaj nr konta na pw
  13. czy będą jakieś zdjęcia i wiadomości jak Kaja się czuje w nowym miejscu?
  14. ata, ja podtrzymuję to co napisałam o Malwi, bo to jest prawda, ona Operę ma w 4 literach i udziela się aktywnie na innym wątku, jak Lena przez dłuższy czas nie odzywała się na wątku to ja pisałam do niej kilka razy, co ciekawe odpisała mi, martwię się o Operkę, to śliczna sunia tylko potrzebowała stałego bliskiego kontaktu z człowiekiem, a u Leny na każdym zdjęciu lub filmie biegała sobie luzem z innymi psami
  15. czy zgłosił się ktoś do zrobienia wizyty?
  16. witaj Pati, dzisiaj wpłaciłam moją jednorazową deklarację 20 zł, przepraszam za opóźnienie
  17. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186477-%C5%BBUCZEK-STARUSZEK-wyszed%C5%82-z-DT-ma-DS-i-WALCZY-o-%C5%BBYCIE-PROSIMY-KIKOU-o-wyja%C5%9Bnienia/page37[/url] następny rewelacyjny wątek o tym jak święta ikona dogomanii prawie wykończyła psiego staruszka, Dzika_Figo a ja w trosce o własne zdrowie psychiczne zastanawiam się co ja tu jeszcze robię, pytałam o intencje, bo na początku wątku martka1982 podała linki gdzie można sobie poczytać na temat działalności morii i tak też zrobiłam, widocznie reszta osób na tym wątku to " bezgranicznie ufający " w takim razie moje gratulacje, gdyby głupota umiała fruwać bylibyście w kosmosie
  18. piszę odnośnie zgłoszonego bazarku Kamilawy, dzisiaj dostałam żarówki, wszystko jest w porządku
  19. wklejam wątek do poczytania [url]http://www.dogomania.pl/threads/186477-%C5%BBUCZEK-STARUSZEK-wyszed%C5%82-z-DT-ma-DS-i-WALCZY-o-%C5%BBYCIE-PROSIMY-KIKOU-o-wyja%C5%9Bnienia/page35[/url], jeśli tak jest wszędzie to ja się wypisuję z Dogomanii, nie będę płaciła na takie coś
  20. wiem, że onkami zajmuje się mysza1, napiszcie do niej
  21. witajcie dziewczyny, od jamników jest też Isadora7
  22. aanka, podpisuję się pod Twoimi słowami obydwoma rękami
  23. gameta, rozmowa z Tobą wygląda tak jak w tym przysłowiu " ja o krupie, Ty o d...e ", więc daj sobie spokój i swoje frustracje wyładowuj gdzie indziej, chcę się tylko dowiedzieć dlaczego od 9 października nie ma rozliczenia bazarku, bo to ma związek z brakiem żarówek w mojej przesyłce, znam bazarki zakończone dużo później i już rozliczone
  24. gameta, dostałaś to za co zapłaciłaś, to się zamknij, bazarek zakończył się 9 października i nie ma rozliczenia, co wchodzę na wątek to widzę post z napisem " tu będzie poźniej rozliczenie ", którego do dzisiaj nie ma i dlatego nie dostałam żarówek, a twój zakaz gameta możesz sobie wsadzić, ja nie muszę kupować na bazarkach, myślałam, że w ten sposób pomagam psom w potrzebie, ale widzę, że u niektórych zawiść bierze górę nad potrzebami zwierząt
×
×
  • Create New...