Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Prosze, napiszcie, ze on jeszcze nie w myslowickim schronie... :(
  2. [quote name='ciapuś']Dzięki już do niej napisałam ps czemu nikt się nie zachwyca nowymi zdjęciami Żwirka :mad:[/QUOTE] Melduje, ze ja tez sie zachwycam ;)
  3. [quote name='Klaudus__'][I] Mam nadzieję,że Czarnuszek tam jest... Że żyje...[/I][/QUOTE] Przepychanki mam w nosie. Mnie martwi tylko powyzsze :( Czarnuszku, caly czas trzymam za Ciebie kciuki. Zeby Ci sie udalo
  4. [quote name='minia7']Cioteczki Żwirek musi szybciutko znaleźć domek, bo wczoraj szukałyśmy go w boksach hotelu i okazało się, że został przeniesiony do innego boksu, bo [b]niestety został pogryziony na uszach i łapce. Nie radzi sobie w schronisku.[/b] (...)[/QUOTE] Biedny maly :( Ze az tak zle, to nie myslalam :( Zwireczku, trzymaj sie! I za zdrowko :thumbs:
  5. E-S, dzieki za linka. Choc chyba wolalabym pozostac w blogim [i]nicniewiedzeniu [/i] :shake: Zwireczku, do gory
  6. Murzynku... mam nadzieje, ze jeszcze nie w Myslowicach... ?
  7. Ja sie nawet na takie hmm bardziej rozpropagowane watki nie pcham, tam i tak pelno Ciotek i Wujkow :) A tutaj taki slodki, maly, mlody psiaczek, a takie male zainteresowanie... [size=1]Ze spytam glupio: Kielce, czemu? [/size]
  8. [quote name='mikoada']Na chwile obecną próbujemy uzbierać stałe deklaracje na hotelik, wciąż brakuje 170 zł- hotelik byłby w Kluczborku a Czarny jest obecnie w Mysłowicach...Dzisiaj pojawiła się też opcja azylu w Głogowie. Ja osobiście uważam, że dla psiaka zdecydowanie lepszy byłby hotel, ale jak nie uzbieramy deklaracji to nie ma szans...[b]z drugiej jednak strony wszystko lepsze od schronu w Mysłowicach[/b][/QUOTE] Dokladnie to samo mialam napisac...
  9. Rysiu, juz tak dlugo walczysz... Nie mozesz sie teraz poddac. WALCZ MALENKI ! ! !
  10. I ja sie przywitam z Lady :)
  11. Do gory, malenki. Niech Cie wiecej Cioteczek wypatrzy :thumbs:
  12. Alberciku, jestes taki piekny. I te Twoje spojrzenie... Rozplywam sie za kazdym razem, jak patrze na Twoje zdjecia :loveu: I jeszcze ten opis teraz... Musi sie znalezc wspanialy dom dla Ciebie!
  13. Podnosze pieknego Maciusia
  14. Podnosze, juz 5 psiakow... Glosowac - glosowalam :)
  15. I ja hopne psiaki do gory
  16. :multi: :multi: :multi: Pedruniu, powodzenia w nowym domku :loveu:
  17. Do gory Murzyneczku. Ciekawe co tam u Ciebie...
  18. [quote name='Buster']Murzynku może tym razem telefon zadzwoni [URL]http://allegro.pl/murzynek-ocean-spokojnosci-i1242871007.html[/URL][/QUOTE] Oby... za to mocne :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  19. Maciusiu... a Ty taki sliczny jestes...
  20. [quote name='zuzka']Żwirku, Żwireczku wskakuj na górę szukać domeczku.[/QUOTE] Dobre :) I za znalezienie domeczku mocne :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  21. Podniose sunie, moze ktos zajrzy :roll:
×
×
  • Create New...