Boze, Murzynku wszyscy o Tobie zapomnieli :( A Ty w Punkcie, gdzie nosowka... :(
[quote name='ANETTTA'][SIZE=6][B]potrzebna surowica i srodki odkażajace
jest podejrzenie że sunia BORa bernardynka zabrana z punktu z PSZCZYny odeszła na nosówkę
pomózmy pozostałym ok 15 psiakom z punktu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192792-Bora-za-TM...-(?p=15432513#post15432513[/url]
[/B][/SIZE][/QUOTE]