COOOOO? :shock::shock::shock: Szok, nie wiem nawet co napisac...
Jezuu, Aksamitku :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nie wierze, ze Cie juz nie ma z nami, no po prostu nie moge uwierzyc :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
[color=#000080][size="6"][b]Aksamitku [*][*][*][/b][/size][/color]