Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Spokojnej nocy Psiaku :loveu:
  2. Żwireczku, do gory :thumbs:
  3. Murzyneczku i juz standardowo sie z Toba witam :)
  4. Odwiedzam Cie Czarnuszku. Martwie sie o Twoje zdrowko... :(
  5. Justa, przytulam.Trzymaj sie tam jakos :roll:
  6. Dogo07 dziekuje za zaproszenie. Lady jest przeslodka, niestety moge tylko zapisac i podrzucac watek :(
  7. Podniose Zwireczka, coby dobre Ciotki latwiej wypatrzyly :razz:
  8. Podniose staruszka...
  9. I ja zagladam do Ciebie przesliczny staruszku :loveu:
  10. I ja zagladam do Ciebie przesliczny olbrzymku :loveu:
  11. [quote name='mikoada']Nikt nie pyta nikt nie dzwoni a taki fajny jest z ciebie psiak...[/QUOTE] :roll: Murzyneczku, Tys taki piekny jest... A tu taka okrutna cisza w sprawie Twojego domku... :(
  12. Murzynku, i po domek ! :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  13. [quote name='k_ofeina']Jak się miewa Misiek ?:)[/QUOTE] Podepne sie pod pytanko :D
  14. Zeby im sie chociaz udalo... Walczcie kochani!
  15. 5 dni, to juz ogrom czasu ;) Zdecydowanie wiecej Cioteczek tu powinno byc. Trzeba rozeslac watek komu sie da :thumbs:
  16. Trzymam kciuki za pieknego Czarnuszka :loveu:
  17. Jagoda1, dobrze ze przypomnialas Albercika. Strasznie kochany psiak :loveu: A watek zamarl... Co u psiaka??
  18. COOOOO? :shock::shock::shock: Szok, nie wiem nawet co napisac... Jezuu, Aksamitku :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nie wierze, ze Cie juz nie ma z nami, no po prostu nie moge uwierzyc :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: [color=#000080][size="6"][b]Aksamitku [*][*][*][/b][/size][/color]
×
×
  • Create New...