Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Murzynek ma rowniuskie 60 ogloszen :thumbs: A jakies wiesci sa moze ??
  2. Amalku kochany... :cry: Tak mialam nadzieje, ze sie uda :( Teraz juz bez bolu... bez cierpienia... Biegaj szczesliwy za TM [*][*][*] Justa, przytulam
  3. Amalku kochany... :cry: Tak mialam nadzieje, ze sie uda :( Teraz juz bez bolu... bez cierpienia... Biegaj szczesliwy za TM [*][*][*] Justa, przytulam
  4. :laugh2_2: widze inwencja tworcza :D Sliczny wierszyk :thumbs:
  5. Ooo, kogo ja na dogo widze :D Hej :) A no przystojniak jest u mnie, jest :D Watku na miau nie ma.
  6. [img]http://images45.fotosik.pl/328/b1bdba529e248740.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/323/5006e3fc52b8ce77.jpg[/img]
  7. Niestety, psich bid od zatrzesienia... Kolejny np. tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191213-Wystraszone-oczy-Murzynka-proszą-o-dom-prośba-o-pomoc-w-ogłoszeniach-!!!?p=15222683[/url] Piekny czarnuszek
  8. Wlasnym uszom dzis nie dowierzałam, gdy podczas rozmowy z Justyna dowiedzialam sie, ze Czarus MA DOM STALY !! :multi: :multi: :multi: Bedzie mieszkal w domku jednorodzinnym w Oswiecimiu :multi: :multi: :multi: Na szczegoly, bedzie poczeka na Justyne ;) W imieniu Justyny i oczywiscie Czarusia, pragne Wszystkim Cioteczkom podziekowac za tak szybka akcje :Rose: :Rose: :Rose: Trzymam kciuki, zeby sie tam zaaklimatyzowal :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  9. Z Amalkiem niewesolo :( Justa byla dzis z nim u weta i prosila o przekazanie wiadomosci: Amalek traci czucie w lapce na tyle, ze grozi mu amputacja :cry: Dostal cos na pobudzenie, ale rokowania sa bardzo, bardzo ostrozne :( Inez z oczkiem duzo lepiej, dostaje krople te co dostawala plus jedne nowe, ale ogolnie stan lepszy :ok: :ok: Z Mysia tez gorzej :( Wątroba... wymiotuje biedulka żółcią :(
  10. Z Mysia gorzej :( Wątroba... wymiotuje biedulka żółcią :(
  11. Zdjecia, opis krotki , opis dlugi, tytul ogloszenia, miasto gdzie konkretnie przebywa i namiary w sprawie kontaktu prosze na maila: [email][email protected][/email], pooglaszam go :thumbs: Sliczny psiak
  12. evl mi pisala chyba wczoraj, ze zrobi, wiec napisz do niej :)
  13. Hahahah, no niestety, nie mam nic czerwonego :laugh2_2: Zupelnie nic. Moze mi sie uda cos zalatwic :razz: Dzieki za podpowiedz :)
  14. Nie oddaja uroku, mowisz :razz: To tak jak moje nie oddaja Miauczerka... Przeszukalam caly folder fot, ogolnie ma ich pelno, ale zadne sie nie nadaje na ogloszenie :shake: Czarne koty najpiekniejsze, ale tez najtrudniej je obfocic :roll:
  15. Biedny Alpenek :( Oby mu sie udalo :thumbs:
  16. O ludu :( Ma ona jakis watek na dogo /miau?? Fiorsteinbock, podeslij mi prosze
  17. Z tego co się dowiedziałam, transport jest, ale poproszę jeszcze Juste o potwierdzenie Jestem wszystkim bardzo wdzięczna, ze udało się go uratować :loveu: i to w takim ekspresowym tempie :loveu: :loveu: :loveu: Dziekuje :Rose: :Rose: :Rose: Ja takze oczekuje "serwisu zdjęciowego" z niecierpliwością :razz: Klaudia, kiedy Czaruś trafi do Ciebie? Pewnie Cioteczki na wątku chętnie się dowiedzą :D
  18. Ale na watku tego nie ma, wiec pytam ;)
  19. [quote name='klaudiaaa']Czaruś jedzie do mnie na tymczas. Jeżeli macie jakieś pytania- pytajcie.[/QUOTE] A i owszem :razz: Mieszkasz w bloku czy domu? Ile juz masz futerek? W jakiej konkretnie dzielnicy Sosnowca mieszkasz? I takie ogolne: Nie ma transportu na trasie Tychy-Sosnowiec ?? :-o :roll:
  20. Inez: [IMG]http://images37.fotosik.pl/322/2007d204e3544901.jpg[/IMG]
  21. Male Czarne - Amelek :( [img]http://images43.fotosik.pl/327/3b1887b2bd91c20e.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/323/b45d13d0aa550f29.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/323/1522445cf38ab8f2.jpg[/img]
  22. Justa prowadzi rozmowy ;) Dowiemy sie pewnie, jak tylko beda konkrety ustalone :)
  23. No Doda wtedy pisala okolo 2 lat - wiec teraz juz by wychodzilo 3 latka. Aha, tekstu chyba zadnego nie bylo
  24. Pozwole sobie na wyciagniecie deklaracji. Cioteczki, jestescie wspaniale :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='Mika31']cierpie na brak kasy ale jednorazowo mogę coś dać[/QUOTE] [quote name='Isadora7'] (...) Dobra ja zacznę 20 zeta (mam już jednego klienta jamniczego którego sponsoruję i oczywiście temu zasponsoruję fullwypas allegro aż do skutku na swoim koncie)[/QUOTE] [quote name='paulinken']I ja coś dorzucę :)[/QUOTE] [quote name='Iljova']Nie mogę zbyt wiele, ale dorzucę też parę zł. (...)[/QUOTE] No i ta piekna wiadomosc :) :) [quote name='bianka0']Jeżeli dacie radę zorganizować transport jamniczka do hoteliku do Murki, to czeka tam na niego miejsce ze sponsorowaniem. Niestety ale blokuje to miejsce od tygodnia, więc transport musiałby być sprawnie zorganizowany. Miejsce było zarezerwowane dla czekoladowego jamniczka ze Szczecina, ale tam sytuacja się trochę wyjaśniła.[/QUOTE]
×
×
  • Create New...