-
Posts
1788 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Caragh
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Caragh replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Amalku kochany... :cry: Tak mialam nadzieje, ze sie uda :( Teraz juz bez bolu... bez cierpienia... Biegaj szczesliwy za TM [*][*][*] Justa, przytulam -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Caragh replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
[img]http://images45.fotosik.pl/328/b1bdba529e248740.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/323/5006e3fc52b8ce77.jpg[/img] -
7 lat Rudy Jamnik do uspienia - Juz w DS w Oswiecimiu :))
Caragh replied to Caragh's topic in Już w nowym domu
Niestety, psich bid od zatrzesienia... Kolejny np. tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191213-Wystraszone-oczy-Murzynka-proszą-o-dom-prośba-o-pomoc-w-ogłoszeniach-!!!?p=15222683[/url] Piekny czarnuszek -
7 lat Rudy Jamnik do uspienia - Juz w DS w Oswiecimiu :))
Caragh replied to Caragh's topic in Już w nowym domu
Wlasnym uszom dzis nie dowierzałam, gdy podczas rozmowy z Justyna dowiedzialam sie, ze Czarus MA DOM STALY !! :multi: :multi: :multi: Bedzie mieszkal w domku jednorodzinnym w Oswiecimiu :multi: :multi: :multi: Na szczegoly, bedzie poczeka na Justyne ;) W imieniu Justyny i oczywiscie Czarusia, pragne Wszystkim Cioteczkom podziekowac za tak szybka akcje :Rose: :Rose: :Rose: Trzymam kciuki, zeby sie tam zaaklimatyzowal :thumbs: :thumbs: :thumbs: -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Caragh replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Z Amalkiem niewesolo :( Justa byla dzis z nim u weta i prosila o przekazanie wiadomosci: Amalek traci czucie w lapce na tyle, ze grozi mu amputacja :cry: Dostal cos na pobudzenie, ale rokowania sa bardzo, bardzo ostrozne :( Inez z oczkiem duzo lepiej, dostaje krople te co dostawala plus jedne nowe, ale ogolnie stan lepszy :ok: :ok: Z Mysia tez gorzej :( Wątroba... wymiotuje biedulka żółcią :( -
Zdjecia, opis krotki , opis dlugi, tytul ogloszenia, miasto gdzie konkretnie przebywa i namiary w sprawie kontaktu prosze na maila: [email][email protected][/email], pooglaszam go :thumbs: Sliczny psiak
-
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
Caragh replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Biedny Alpenek :( Oby mu sie udalo :thumbs: -
7 lat Rudy Jamnik do uspienia - Juz w DS w Oswiecimiu :))
Caragh replied to Caragh's topic in Już w nowym domu
Z tego co się dowiedziałam, transport jest, ale poproszę jeszcze Juste o potwierdzenie Jestem wszystkim bardzo wdzięczna, ze udało się go uratować :loveu: i to w takim ekspresowym tempie :loveu: :loveu: :loveu: Dziekuje :Rose: :Rose: :Rose: Ja takze oczekuje "serwisu zdjęciowego" z niecierpliwością :razz: Klaudia, kiedy Czaruś trafi do Ciebie? Pewnie Cioteczki na wątku chętnie się dowiedzą :D -
7 lat Rudy Jamnik do uspienia - Juz w DS w Oswiecimiu :))
Caragh replied to Caragh's topic in Już w nowym domu
Ale na watku tego nie ma, wiec pytam ;) -
7 lat Rudy Jamnik do uspienia - Juz w DS w Oswiecimiu :))
Caragh replied to Caragh's topic in Już w nowym domu
[quote name='klaudiaaa']Czaruś jedzie do mnie na tymczas. Jeżeli macie jakieś pytania- pytajcie.[/QUOTE] A i owszem :razz: Mieszkasz w bloku czy domu? Ile juz masz futerek? W jakiej konkretnie dzielnicy Sosnowca mieszkasz? I takie ogolne: Nie ma transportu na trasie Tychy-Sosnowiec ?? :-o :roll: -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Caragh replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Inez: [IMG]http://images37.fotosik.pl/322/2007d204e3544901.jpg[/IMG] -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Caragh replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Male Czarne - Amelek :( [img]http://images43.fotosik.pl/327/3b1887b2bd91c20e.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/323/b45d13d0aa550f29.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/323/1522445cf38ab8f2.jpg[/img] -
7 lat Rudy Jamnik do uspienia - Juz w DS w Oswiecimiu :))
Caragh replied to Caragh's topic in Już w nowym domu
Justa prowadzi rozmowy ;) Dowiemy sie pewnie, jak tylko beda konkrety ustalone :) -
7 lat Rudy Jamnik do uspienia - Juz w DS w Oswiecimiu :))
Caragh replied to Caragh's topic in Już w nowym domu
Pozwole sobie na wyciagniecie deklaracji. Cioteczki, jestescie wspaniale :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='Mika31']cierpie na brak kasy ale jednorazowo mogę coś dać[/QUOTE] [quote name='Isadora7'] (...) Dobra ja zacznę 20 zeta (mam już jednego klienta jamniczego którego sponsoruję i oczywiście temu zasponsoruję fullwypas allegro aż do skutku na swoim koncie)[/QUOTE] [quote name='paulinken']I ja coś dorzucę :)[/QUOTE] [quote name='Iljova']Nie mogę zbyt wiele, ale dorzucę też parę zł. (...)[/QUOTE] No i ta piekna wiadomosc :) :) [quote name='bianka0']Jeżeli dacie radę zorganizować transport jamniczka do hoteliku do Murki, to czeka tam na niego miejsce ze sponsorowaniem. Niestety ale blokuje to miejsce od tygodnia, więc transport musiałby być sprawnie zorganizowany. Miejsce było zarezerwowane dla czekoladowego jamniczka ze Szczecina, ale tam sytuacja się trochę wyjaśniła.[/QUOTE]