Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Czesc Rufusku kochany :loveu:
  2. Jak pisalam, ogloszenia moge zrobic :) Prosze o pw w tej sprawie :) A Tobie Alberciku buziaczka w nosek i spij dobrze :loveu:
  3. Moze ten telefon zapoczatkuje takie calkiem powazne oferty :thumbs: Jejku, ale bym skakala z radosci, jakby znalazl swoj domek i swojego ludzia... Fanclub jak najbardziej :razz: Dobranoc Rufusiu :loveu:
  4. Nareszcie wiadomosci :) Oczywiscie podtrzymuje oferte zrobienia mu ogloszen :)
  5. [quote name='Ingrid44']Rufusek w gore :)[/QUOTE] Na samiusienka :thumbs:
  6. I na dzien dobry sie z Toba przywitam :)
  7. Dobrej nocy kochany Rufusku :loveu:
  8. :cry: :cry: :cry: [url="http://www.dogomania.pl/threads/194017"]11 letnia ZDROWA sunia ma czas do soboty DT albo MORBITAL[/url] Ludzie to %!@%& :angryy: :angryy: :angryy:
  9. Yokosky, czy w zwiazku z powyzsza sytuacja, uwazacie, ze Albercik bedzie do adopcji tylko z Tola?? Bo to niestety stanowczo utrudni znalezienie domu :(
  10. [quote name='Ania_i_Kropka']Ma allegro. W ostatnią sobotę był w " Naszym Olsztyniaku" ( bezpłatna gazeta rozdawana w Olsztynie)[/QUOTE] Jejku, Alberciku, Skarbie, to stanowczo za malo :shake: Jesli chcecie, moge mu zrobic full-pakiet - 70 ogloszen. Jesli chcecie, prosze o PW :)
  11. [b]Wedle zyczenia :) wstawiam Papugi:[/b] [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=dfaeffad5ed98bb2][img]http://images50.fotosik.pl/350/dfaeffad5ed98bb2m.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=325b6d3d93d4850c][img]http://images35.fotosik.pl/186/325b6d3d93d4850cm.jpg[/img][/url]
  12. [b]Male kociaki:[/b] [IMG]http://images46.fotosik.pl/331/5556ae38e4b17ffe.jpg[/IMG]
  13. Do gory Rufusku, po domek :thumbs:
  14. I od nas kciuki i lapki trzymane :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  15. Prosze zajrzyjcie na wspolny watek pszczynskich psiakow: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188498-Lista-Pszczyńskich-psiaków-w-wielkiej-potrzebie!!-POMOCY!?p=15457425&viewfull=1#post15457425[/url] Tam jest co sie stalo i czemu nie ma zadnych info Murzynku... :(
  16. No Eustasiu :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  17. Dziewczyny pewnie zajete problemami w Punkcie :roll: Ale mam nadzieje, ze Klaudus zerknie na watek :thumbs:
  18. I ode mnie Czesc :loveu: A powiedzcie mi, czy on w ogole jest gdzies oglaszany??
  19. [quote name='paulinken']I dzień dobry, niech Cię w końcu ten Twój ludź wypatrzy![/QUOTE] Za to mocne :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: I lapki tez trzymamy ;)
×
×
  • Create New...