[quote name='Ania_i_Kropka']Ma allegro. W ostatnią sobotę był w " Naszym Olsztyniaku" ( bezpłatna gazeta rozdawana w Olsztynie)[/QUOTE]
Jejku, Alberciku, Skarbie, to stanowczo za malo :shake:
Jesli chcecie, moge mu zrobic full-pakiet - 70 ogloszen. Jesli chcecie, prosze o PW :)