Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Maciuniu, wspanialego, slonecznego dnia :loveu:
  2. Nie wiem za bardzo o co chodzi :oops: ale za psiaki trzymamy wciaz mocno zacisniete lapki, oby juz zaden nie podazyl za Choco :(
  3. [quote name='yokosky']czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć jak mogę wrzucić zdjęcia? :( bo chciałam dodać zdjęcia Alberta i Toli.. siedzę nad tym i już skończyły mi się pomysły jak to zrobić Wrzucasz na www.fotosik.pl. Jak juz sie wczyta wchodzisz na "pobierz pozostałe kody" i kopiujesz link "Zdjęcie 500px na forum". Wklejasz tutaj na forum i gotowe ;)
  4. Malenka... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Biegaj juz zdrowa za TM Choco
  5. Ojej :( Lady, kochanie, mocne kciuki za Twoje zdrowko :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  6. Reksio, za domek :thumbs:
  7. Szkoda, ze do Albercika nikt nie zaglada :( No tak, wielkiej tragedii nie ma, zyciu nic nie zagraza, to co kogo on obchodzi :( Alberciku, milego dzionka :loveu: Jak Twoje zdrowko?
  8. Dzisiaj ten dzien... kciuki mocno zacisniete :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  9. I ja tez z Maciusiem sie witam :loveu: I z wszystkimi Cioteczkami odwiedzajacymi jego watek oczywiscie tez :)
  10. Dobranoc Maciusiu :loveu:
  11. Powodzenia w nowym domku :thumbs:
  12. [quote name='paulinken']Dogo mnie ciągle wywala, jak Maciulek?[/QUOTE] Oo, widze, ze nie jestem sama ;)
  13. Tez mam taka nadzieje :) No to czekam materialy :D
  14. Nie, to nie o Twoja propozycje mi chodzilo, tylko o same bazarki w sobie ;) Ja rozumiem, ze nie kazdy potrafi robic i szuka alternatywy :) Ja mam liste ok 70 portali. Ale wiadomo, czasem gdzies sie nie da, albo to strony typowo kocie. Jednak 60 ich powinno wyjsc. Za darmo ;)
  15. Ehhh... te bazarki...:roll: Zrobie za darmo. Tylko mi na maila wszystkie potrzebne dane podrzuccie: [email][email protected][/email]
  16. Maciuniu, udalo mi sie wreszcie na Twoj watek dostac, dogo dzis strasznie muli :roll: Jak zdrowko Skarbie?
  17. Mi dzis dogo nie funkcjonuje jak powinno, ciezko na watki sie dostac :angryy: :angryy: :angryy: Ale pamietam o slodkim Reksiu :loveu:
  18. Jestem na zaproszenie. Niestety stala nie pomoge :( Podajcie konto, chociaz jednorazowo jakis grosz przeleje
  19. Oj Zwireczku, umknal mi Twoj wateczek :oops: Ale juz podrzucam, co bys na pierwszej byl :)
  20. Czesc Reksio :loveu: Po domek, hop :thumbs:
  21. Trzymamy mocno :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  22. Justa, zdrowka :thumbs: :thumbs: :thumbs:
×
×
  • Create New...