[quote name='Klaudus__'][I]Potrącony przez samochód był.
Dość długo nie chodził.
[b]To młody i bardzo zwariowany pies[/b], więc będzie trudno Mu znaleźć domek[/I][/QUOTE]
No to przeciez pies idealny ;) I na dodatek przepiekny
Zgubilam watek na chwilke :oops: Ale juz was odnalazlam :)
[quote name='Szarotka']Mysle, ze bez rozsylania sie nie obejdzie............[/QUOTE]
Szarotko, a jak rozsylac, jak listy uzytkownikow nie ma?
Co do listy uzytkownikow: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190442-Lista-użytkowników[/url]
Argumenty wrecz idiotyczne. A wyszukiwarka, przynajmniej mi, nie dziala :roll:
[quote name='Atomowka']Kurde serio nikt nie dzwoni, nie pyta o Murzyna? Przecież on ma ogłoszenia więc czemu taka cisza? To śliczny psiak[/QUOTE]
Ogloszenia robilam juz dosc dawno temu. W wolnej chwili porobie nowe
Kociaki... nie robcie nam tego. Nie robcie tego Juscie... Aksamit i Agat, jeszcze niedawno domkow szukali... A teraz Aksamit juz odszedl... Nadzieja umiera ostatnia.... Agaciu, Ty musisz wygrac!
[quote name='Awit']A coś z jego zdrowiem się dzieje niedobrego?<tfu>[/QUOTE]
Jest w myslowickim schronie... Na dodatek po kastracji... Chyba jedna z najgorszych mozliwych opcji :(