Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. [quote name='Klaudus__'][I]Potrącony przez samochód był. Dość długo nie chodził. [b]To młody i bardzo zwariowany pies[/b], więc będzie trudno Mu znaleźć domek[/I][/QUOTE] No to przeciez pies idealny ;) I na dodatek przepiekny
  2. Podrzuce popoludniowo :thumbs:
  3. Zagladam i do Ciebie Czarnuszku
  4. Zgubilam watek na chwilke :oops: Ale juz was odnalazlam :) [quote name='Szarotka']Mysle, ze bez rozsylania sie nie obejdzie............[/QUOTE] Szarotko, a jak rozsylac, jak listy uzytkownikow nie ma?
  5. Alberciku... czemu takie zerowe zainteresowanie takim pieknym psiuniem :(
  6. Na FB ostatnio zwierzaki otrzymuja duzo pomocy :thumbs: Przepelnienie... Myslowice... :(
  7. [quote name='ela40']Dlaczego nikt nie chce tak pięknego pieska :(((((([/QUOTE] No wlasnie... :roll:
  8. Nieee, Agaciu... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: [color=#000080][size=150][b]Agaciu[*][/b][/size][/color] Juz z braciszkiem, badz szczesliwy za TM
  9. Podrzuce znowu :thumbs: Moze ktos wpadnie :lol:
  10. Podrzuce wieczornie :thumbs:
  11. No to ja poprosze wateczek na sama gore :razz:
  12. Co do listy uzytkownikow: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190442-Lista-użytkowników[/url] Argumenty wrecz idiotyczne. A wyszukiwarka, przynajmniej mi, nie dziala :roll:
  13. Ja sie choc na podnoszenie watku deklaruje. Nijak inaczej nie moge pomoc :(
  14. [quote name='Atomowka']Kurde serio nikt nie dzwoni, nie pyta o Murzyna? Przecież on ma ogłoszenia więc czemu taka cisza? To śliczny psiak[/QUOTE] Ogloszenia robilam juz dosc dawno temu. W wolnej chwili porobie nowe
  15. Kociaki... nie robcie nam tego. Nie robcie tego Juscie... Aksamit i Agat, jeszcze niedawno domkow szukali... A teraz Aksamit juz odszedl... Nadzieja umiera ostatnia.... Agaciu, Ty musisz wygrac!
  16. To znowu ja ;) Murzynku strasznie mi zapadles w serce. Jestes taki sliczny. I te Twoje slepka...
  17. Na dzien dobry zagladam do Lady
  18. [quote name='Awit']A coś z jego zdrowiem się dzieje niedobrego?<tfu>[/QUOTE] Jest w myslowickim schronie... Na dodatek po kastracji... Chyba jedna z najgorszych mozliwych opcji :(
  19. Spokojnej nocy Maciusiu
  20. Agaciu, Rysiu, MUSI sie Wam udac !!! :thumbs: :thumbs: :thumbs:
×
×
  • Create New...