To nie sa 2 te same watki. Jeden jest wspolny z lista pszczynskich psiakow, a inne, w tym i ten, to watek poszczegolnych psow.
Choco, trzymam mocne kciuki za Ciebie i Twojego braciszka... :(
[img]http://images45.fotosik.pl/347/3dd5c63eff073e28.jpg[/img]
[img]http://images39.fotosik.pl/342/681efc5134969bce.jpg[/img]
A tu golabek, o ktorym pisala Justa:
[img]http://images41.fotosik.pl/342/87f11c454abe4d63.jpg[/img]
[img]http://images50.fotosik.pl/346/f122b3e90d25c4aa.jpg[/img]
[img]http://images43.fotosik.pl/346/0e0d4dd639e37756.jpg[/img]
[img]http://images49.fotosik.pl/346/b36fa305e41fb211.jpg[/img]
[img]http://images45.fotosik.pl/347/3dd5c63eff073e28.jpg[/img]
A tu golabek, o ktorym pisala Justa:
[img]http://images41.fotosik.pl/342/87f11c454abe4d63.jpg[/img]
[img]http://images50.fotosik.pl/346/f122b3e90d25c4aa.jpg[/img]
[quote name='paulinken']I nadal nie widzę kwot. Może ja jakaś ślepa jestem.[/QUOTE]
Przykladowo Ogloszenia drobne znajdziesz tu:
[url]http://serwisy.gazeta.pl/pub/gwreklama/katowice_drob.pdf[/url]
[quote name='paulinken']No właśnie też to znalazłam, ale nigdzie nie ma kwot...[/QUOTE]
Jak klikniesz na cennik, to Ci sie cala lista plikow w pdf otworzy