Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. A co z Murzynkiem?? Pisala ktoras z Was, ze inaczej niz zwykle sie zachowuje... :(
  2. [b]_bubu_[/b], skrzynka oprozniona
  3. [b]Pauliken[/b], krotko i zwiezle :thumbs:
  4. Reksio, zobacz jakie Ci tu wiersze piekne tworza :loveu:
  5. Maciusiu, dobrej nocki, Skarbie
  6. To nie sa 2 te same watki. Jeden jest wspolny z lista pszczynskich psiakow, a inne, w tym i ten, to watek poszczegolnych psow. Choco, trzymam mocne kciuki za Ciebie i Twojego braciszka... :(
  7. Boze, nie, Murzynku, Tobie nie moze sie nic stac! Po prostu nie moze !!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
  8. Do gory Reksiu ! :thumbs:
  9. [img]http://images45.fotosik.pl/347/3dd5c63eff073e28.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/342/681efc5134969bce.jpg[/img] A tu golabek, o ktorym pisala Justa: [img]http://images41.fotosik.pl/342/87f11c454abe4d63.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/346/f122b3e90d25c4aa.jpg[/img]
  10. [img]http://images43.fotosik.pl/346/0e0d4dd639e37756.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/346/b36fa305e41fb211.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/347/3dd5c63eff073e28.jpg[/img] A tu golabek, o ktorym pisala Justa: [img]http://images41.fotosik.pl/342/87f11c454abe4d63.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/346/f122b3e90d25c4aa.jpg[/img]
  11. Kolejne mmsy: [img]http://images39.fotosik.pl/342/681efc5134969bce.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/346/5dcf77b470380c6e.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/347/67d91c2044f044d6.jpg[/img] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [img]http://images38.fotosik.pl/341/8e198ba8ff36efdd.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/347/6c73a33e5761fdc1.jpg[/img]
  12. [quote name='paulinken']I nadal nie widzę kwot. Może ja jakaś ślepa jestem.[/QUOTE] Przykladowo Ogloszenia drobne znajdziesz tu: [url]http://serwisy.gazeta.pl/pub/gwreklama/katowice_drob.pdf[/url]
  13. Alberciku, nie moglabym do Ciebie nie zajrzec :loveu:
  14. [quote name='paulinken']No właśnie też to znalazłam, ale nigdzie nie ma kwot...[/QUOTE] Jak klikniesz na cennik, to Ci sie cala lista plikow w pdf otworzy
  15. Nie wiem, czy o to chodzi: [url]http://wyborcza.pl/reklamaGW/0,0.html[/url]
  16. Dzien dobry Misiaczku
  17. Podniose, moze akurat ktos zajrzy
  18. Alberciku, tak bym chciala, zebys znalazl kochajacy domek... :(
  19. To szybciutko ogladac i powodzenia w pisaniu :razz: :p
  20. Czarnuszku kochany :loveu: Teraz juz bedzie coraz lepiej :thumbs:
×
×
  • Create New...