Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Jakie pieknosci :loveu: Zapisuje Cudenko :loveu:
  2. :roll: I gdzie ten Twoj domek Murzynku :(
  3. Dojsc juz tych zlych wiadomosci !!! Teraz juz same dobre... Rysiu, za zdrowko :thumbs.
  4. Murzynku, co tu u Ciebie taka okropna cisza? :(
  5. Rysku, Aksamitku... zdrowka :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  6. I znowu do Ciebie zagladam kochany z nadzieja, ze domek sie szykuje... a tu nic :( Ale moze dzis sie cos znajdzie... :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  7. [i][color=#0000BF][size="5"][b]Aramisku [*][*][*][/b][/size][/color][/i] Biegaj szczesliwy z rodzenstwem :cry: Justa, przytulam mocno
  8. :roll: Ciekawe czy sie odezwie... Murzynku Ty taki piekny jestes... domki sie powinny dobijac... A co u psiaka? Widziala go ktoras z Was? Jak sie trzyma?
  9. Murzynku i dzisiaj zagladam do Ciebie z nadzieja, ze domek sie wreszcie znajdzie :thumbs:
  10. Przepiekna :loveu: Podrzuce chociaz :roll:
  11. [i][color=#0000BF][size=150][b]Portosku [*][*][*] [/b][/size][/color][/i] [size="1"]Kur... te minimum 10 znakow jest cholernie wkurzajace[/size]
  12. Najgorsze chyba jest to, ze nie wiadomo co to bylo :roll: I jak inne kociaste przed tym chronic :(
  13. Atosek nie zyje :cry: :cry: :cry: Przegral walke :cry: :cry: :cry: Biedne malenstwo :cry: :cry: :cry: Atosku, Skarbenku kochany, brykaj sobie za teczowym mostem :crying: :crying: :crying: [color=#800000][size=5][b]Atosku [*][*][*][/b][/size][/color]
  14. Kociak, Atos, walczy o zycie. Rokowania sa bardzo, bardzo ostrozne. Niska temp, bardzo blady, wymioty, brak apetytu, odwodniony, nie ma biegunki. Zuzu ma grzyb pokonany, teraz mu alergia chyba wyskoczyla. Czort - dalej walczy z grzybiem. [size=1]Myszka lepiej, na dwor ciagle chce chodzic :lol: Pedro bedzie mial sciaganie kamienia na zebach :lol: [/size] Justa przeprasza, ze nie wchodzi na forum, ale caly czas walczy o zycie malego plus codzienne obowiazki rownaja sie kompletnym brakiem czasu.
  15. Myszka lepiej, na dwor ciagle chce chodzic :lol: Pedro bedzie mial sciaganie kamienia na zebach :lol:
  16. Myszka lepiej, na dwor ciagle chce chodzic :lol: Pedro bedzie mial sciaganie kamienia na zebach :lol:
  17. Dziekuje za zaproszenie :) Maksiu wyglada cudownie :loveu: Niestety finansowo nie moge pomoc :( Podrzuce jedynie :shake:
  18. Pierwsze posty - te z kociambrami uaktualnione :thumbs:
  19. Wizyte przeprowadzi Cioteczka z miau :) Dziekujemy :)
  20. Taki piekny psiak :loveu: Musi sie domek znalezc! Po prostu MUSI !
×
×
  • Create New...