elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Niestety, nie dzwoniła. Ale chyba jeszcze nie jest tak tragicznie, bo widzę, że nawet nie odczytała mojej poczty na WP. Wiem, że ma małe dziecko, może nie ma czasu? Z tego co mi mówiła, Malinka ma zamieszkać z jej ojcem. To jest już starszy człowiek, mieszka gdzieś indziej, pewnie stąd to lekkie zakłopotanie co do wizyty przedadopcyjnej. Mam nadzieję, że ta wizyta nie zaważyła jednak na dalszych losach Malinki. Nie chcę Pani zbytnio bombardować swoją osobą, ale dla pewności jeszcze raz napiszę do niej e-maila z zapytaniem o decyzję. Jeśli Pani będzie dalej milczeć, jutro rano tam przedzwonię. -
Kaj, prawie jak PON - już nie moknie, znalazł własny dom!
elinka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Schody też pokona, a najlepiej ciasteczkami. A ja już nie mogę doczekać się na zdjęcia świeżutkiego i wyczesanego Kaja. Ciekawe jak też będzie wyglądał? [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_71.gif[/IMG][/URL] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Kaj nr109 - Poznań dzisiaj pojechał do swojego domu. :multi: -
Dogomaniaku!!DOLNOŚLĄZAKU!!;)Pokaż swoją twarz-poznajmy się:)
elinka replied to Kenzo's topic in Foto Blogi
[quote name='Agnieszka(Visenna)']My w ogole jestesmy jak dwie krople wody - charakterologicznie nawet-nadwrazliwi i snobistyczni ;)[/QUOTE] pies zazwyczaj jest podobny do właściciela :eviltong: [url]http://www.youtube.com/watch_popup?v=642qxehEcGg[/url] -
Kaj, prawie jak PON - już nie moknie, znalazł własny dom!
elinka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
To wspaniała wiadomość!!! :bigcool::sweetCyb::cunao::sweetCyb: A czy zapytałaś Państwa o zdjęcia Kaja z nowego domku? -
Kaj, prawie jak PON - już nie moknie, znalazł własny dom!
elinka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I co tam z Kajem? Czy pojechał z Państwem do swojego domku? -
Kaj, prawie jak PON - już nie moknie, znalazł własny dom!
elinka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Te posty Pani brzmią dosyć obiecująco. Może jednak Kajowi się uda? :kciuki: -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolina_g_k']Elinko za chwile przesle Ci moj nr na prv, daj znac czy doszedl. Jakby co trzeba będzie szukac transportu, ale to najmniejszy problem jesli okaze sie, że dom jest wspaniały.[/QUOTE] Karolino, priv do mnie dotarł. Odpowiadam dopiero teraz, bo miałam cały dzień bieganie. Dopiero co zalogowałam się na Dogo. Oczywiście, o mojej nieobecności poinformowałam wcześniej tą Panią. Podałam jej także linki do wątku tego i do wątku Enterka. Muszę jeszcze na chwilę skoczyć do kuchni , a potem napiszę do Pani e-maila z zapytaniem jak wrażenia o Malince?[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_13_14v.gif[/IMG][/URL] -
[quote name='Caragh']Eee tam, to drobiazg :) Ciesze sie, ze przynajmniej on ma pelna miche, moje lozko :evil_lol: i kilkugodzinne mizianko dziennie. Okropne tylko, ze inne wciaz marzna na tym sniegu :([/QUOTE] A ptakom śnieg to już w ogóle zasypał jedzenie. Jak nie puści to pewnie niedługą będą leżeć zdechłe na chodnikach. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_8_3.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='Agmarek']Fakt. Ja bym tam stała pierwsza w kolejce :oops: [/QUOTE] Ale najważniejsze, że tam nie stoisz. Lubię zimę! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_4_3.gif[/IMG][/URL]
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Paoleto, na wątku transportowym na pewno coś się znajdzie. Co do wizyty, to jeszcze zobaczymy. Jestem już z Panią w czynnym kontakcie. Karolino, jaki ew. namiar w sprawie pytań o sunię mogę podać tej Pani do Ciebie? -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Przed chwilą dzwoniła do mnie Pani z ogłoszenia zainteresowana adopcją Elipsy, a docelowo Malinkii. Jest z Kamienia Pomorskiego, pytała się o warunki adopcji. Ze sterylką się zgadza, ale troszeczkę się zawahała, gdy powiedziałam jej o wizycie przedadopcyjnej. Na telefon ma przysłać mi swój adres e-mail. O! właśnie przyszedł jakiś sms ... Jest!:multi: -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
karolina_g_k, a może poprzeglądaj ogłoszenia w swoim rejonie, czy ktoś nie chce zaadoptować szczeniaka? Jeśli ktoś taki by był, wyślij mu info o Malince. A nuż się uda? Ja właśnie w ten sposób znalazłam Karolę18, Pańcię Elipsy. -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
elinka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
ja tam się nie obraziłam, tylko jest zimno i muszę robić na drutach dla mojej Louli kubraczek. ;) -
[quote name='Sylwia K']moja tez ma skazę białkową. Na dzień dzisiejszy zjada tylko mleko, czasem zje troszke jakiegoś owocu jeszcze i czasem odrobinkę zupki (ale to są takie malusieńkie ilości...) lubi nawet chrupki kukurydziane i ciasteczka ryżowe i potrafi ich zjeść kilka. I to wszystko... ech zrobię jej te badania, może rzeczywiście coś jest tego powodem[/QUOTE] Sylwia K, nie pamiętam już do kiedy, ale moja córka jadła dokładnie to samo co Twoja. Córka miała niewielką skazę białkową i nietolerancję na gluten. Miała przewlekłą biegunkę i aż półtora roku ...ciemieniuchę! Do tego była niejadkiem, ale braki pokarmowe bardzo chętnie nadrabiała mlekiem. Czasami miałam wrażenie, że przez cały dzień mogłaby nic nie jeść tylko pić swoje ulubione mleko. Dobrze, że chociaż to mleko chciała pić. Do dwóch i pół roku karmiłam ją piersią, później przeszłam na mleko modyfikowane Bebilon Pepti II. Córka za dwa miesiące skończy cztery lata, a mleko nadal jest jej ulubionym przysmakiem. Codziennie wypija butelkę mleka rano i wieczorem, zdarza się, że nawet w nocy potrafi przyjść do naszego łóżka i prosi o mleko. Może już jeść wszystko, ale mleko lubi najbardziej.
-
Kaj, prawie jak PON - już nie moknie, znalazł własny dom!
elinka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Śnieg sypie i sypie. Nawet aura nie sprzyja, aby Państwo przyjechali po Kaja. No, ale do środy są jeszcze dwa dni, może do tego czasu drogi będą już przejezdne. Supergoga, a może powiedz Państwu o moim DT. Może to jakoś zmobilizuje Państwa do tej podróży? [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_6_18.gif[/IMG][/URL] -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Lilmo, co byśmy bez Ciebie zrobiły :loveu: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[B]Korek[/B] [COLOR=Purple]niewiele urośnie jest wesoły i odważny ale bardzo spokojny nie słyszałam żeby szczekał jeżeli ktoś chce uroczego kanapowca będzie miał z niego pociechę ze szczepieniem trzeba poczekać ok 2 tyg bo po odrobaczaniu była sraczunia [IMG]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/cfc77fc45075a21821a04b36afbf488d.jpg[/IMG] [IMG]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/c9f980e519c3d2d367f0fbc85f18826e.jpg[/IMG] kontakt w sprawie adopcji Sylwia Postek 504-226-339 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] -
[Wrocław] - 10letnia szara Myszka JUŻ W NOWYM DOMU!
elinka replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.tvk-gaj.pl/%7Eschronisko-wroclaw/images/photoalbum/album_244/bab2.jpg"]http://www.tvk-gaj.pl/~schronisko-wroclaw/images/photoalbum/album_244/bab2.jpg[/URL] - jakie przerażone oczy :-( poleciłam małą na wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/177030-2-suczki-mikro-i-1-piesek-z-jednego-domu-ZmarA-im-Pan?p=13864438#post13864438[/url] - post #210 i zapisuję -
Przed chwilą znalazłam te zrozpaczone oczy. Może poruszą czyjeś serce? :-( [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:;"][IMG]http://www.tvk-gaj.pl/%7Eschronisko-wroclaw/images/photoalbum/album_244/bab2.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177389-WrocA-aw-10letnia-szara-Myszka-w-betonowym-wiAE-zieniu?p=13863994#post13863994[/URL]
-
mam nadzieję, że Rapiego nie zasypało [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_4_3.gif[/IMG][/URL]