Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. no pewnie, że Lusia to dziewczyna. A kto to pisał, że chłopak? :mad::diabloti:
  2. karolino, a czy przejrzałaś u siebie na lokalnych stronach ogłoszenia o chęci przyjęcia psa? Nieraz warto wyjść naprzeciw adoptującym, a tak właśnie było z Elipsą. Szczególnie polecam przejrzeć stronę [url]http://www.olx.pl/[/url]
  3. [quote name='Paoletta']no to nie wiem :)[/QUOTE] jak nie wiesz to strzelaj [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_20.gif[/IMG][/URL] [quote name='*Monia*']Ja uważam, że uszy :razz:. [/QUOTE] rzeczywiście uszy chłopaki mają inne, ale to nie to jest tą zasadniczą różnicą [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_7v.gif[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Vlk']o jak super. Aż im zazdroszczę,[B] uwielbiam wilczkowate [/B]:) Pięknie się chłopakowi trafiło. A jaką piękną będzie miał koleżankę.:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Vlk, komu jak komu, ale Tobie to tego uwielbienia w wilczkowatych się nie dziwię. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_1_258.gif[/IMG][/URL]
  5. Karolina, przyszedł, ale mam komunikat, że dokument jest uszkodzony i program nie może go otworzyć. Wyślij, proszę, jeszcze raz, może inaczej ? :razz:
  6. podany jest w moim profilu, ale gdyby coś i to proszę: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.dogomania.pl/../members/96015-elinka"][IMG]http://www.dogomania.pl/../customprofilepics/profilepic96015_1.gif[/IMG] [/URL]
  7. Podam, tylko o jakie prw chodzi? :hmmmm:
  8. To nie to! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_13_8.gif[/IMG][/URL]
  9. Jeden przyślij do mnie. Może weterynarz mojej Louli zgodzi się powiesić plakat Malinki w swojej klinice. I jeszcze dwa do sklepów zoologicznych, w których mam już wykupione "znajomości." ;)
  10. [URL]http://img685.imageshack.us/img685/7162/mmmmmmmnghy.jpg[/URL] - w pierwszym momencie pomyślałam, że to zdjęcie Kici :p
  11. Bliźniaiki jednojajeczne są niemal identyczne, ale zawsze jest jakiś szczegół, który je różni. Zgadnij, co różni Twoje słodkości? [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_11.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_11.gif[/IMG][/URL]
  12. [URL]http://images40.fotosik.pl/244/018b142c5b25ac45med.jpg[/URL] - idealnie dopasowany kolor :loveu: [URL]http://images40.fotosik.pl/244/97693e59aadd1dc6med.jpg[/URL] - nawet obroże mają takie same :eviltong:
  13. [quote name='kamilawa']Kurcze nie wiem co jest, niektóre fotki tylko do połowy się pokazują mi... hmmm.[/QUOTE] mi też :placz:
  14. jutro przeczytam historię Hero, teraz sobie zaznaczę
  15. Jota, jak zwykle masz trafny komentarz [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_200.gif[/IMG][/URL]
  16. To podobna historia, choć trochę inna wiele lat temu przytrafiła się kotce mojej babci. Babcia mieszkała na wsi, po śmierci dziadka przeprowadziła się o 2 km dalej do domu swojej córki. A kotka, choć nigdy wcześniej tam nie była, już po paru dniach przybiegła za babcią do tego domu. I już stamtąd nigdy nie odchodziła, została razem z babcią. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_1_20.gif[/IMG][/URL] [SIZE=1]Mam nadzieję, że Karo nie obrazi się za tego kociego offa [/SIZE]
  17. Czyli "Lessie wróć" to nie bajka [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_13_3.gif[/IMG][/URL]
  18. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Szakal miał dziś wyjątkowy dzień - mili goście przed południem, mili goście po południu. Sytuacja niezwykła w skali dogo - dwa dobre, odpowiedzialne domy są zainteresowane jedną bidą. Ale Szakal jest niezwykłym psem i, widać, zasłużył na to szczęście. Już niedługo będziesz w domu, a gdzie konkretnie - rozstrzygnie się w przeciągu kilku dni. Bardzo dziękuję Sandersonii oraz Nightvolfowi oraz ich drugim połówkom za dzisiejsze spotkania. Cieszę się, ze mogliśmy poznać się na żywo.[/QUOTE] [quote name='evl']Gos, kochana - gdyby domki się pobiły o Szakala, to pamiętaj o 'wilczej siostrze' - naszej Milvie ;)[/QUOTE] [quote name='megii1']Gosiu, widziałaś Milve? Może rzeczywiście, któryś z tych domów byłby dobry - tylko trzeba by ją podleczyć i odpicować:)[/QUOTE] Zanim przrzuciłąm na tę stronę to też pomyślałam o Milvie. Ale dziewczyny były szybsze ode mnie.;) [quote name='Nightvolf']Dziękujemy wam za spotkanie. Miło było poznać się na żywo, dzięki za kawe i tort :) Co do szakala i innych sierot, to chyba bierzemy wszystkie :P są poprostu przeurocze.[/QUOTE] Wszystkie? :crazyeye:
  19. [quote name='magdola']Chyba Fifuś? ? ?[/QUOTE] już poprawiłam :oops:
  20. od wczoraj kiepsko się czuję, męczy mnie [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_2_26.gif[/IMG][/URL] , ale postaram się tu od czasu do czasu pojawiać
  21. [quote name='Anina']Super jest to, co robicie! My z mezem przed kilkoma tygodniami przygarnelismy wlasnie podobnego psiaka (sunie, typ wilczaka) ze schroniska. Psiak sie szybko poczul u siebie w domu i zaczal pokazywac rozki :evil_lol: Kazdy dzien przynosi cos nowego - nudzic sie z nia nie da :eviltong: Mam nadzieje, ze Szakal tez szybko znajdzie dom :-) Macie moze pojecie, z jakiej krzyzowki biora sie psy wilczakopodobne? Nie chce mi sie wierzyc, ze jest to mieszaniec z prawdziwym wilczakiem (rasa wszak rzadka). W kazdym razie nasza mala bestia ma charakterek typowo wilczakowaty - po etapie "podtuczania" zwierzaka wezmiemy sie wiec za etap (w zasadzie niesmialo juz zaczety) wychowawczy (zanim nam za bardzo da popalic). Temperament panienka ma ze ho-ho :diabloti:[/QUOTE] Czechosłowacki wilczak to skrzyżowanie owczarka niemieckiego z wilkiem karpackim. Rasa ta powstała w wyniku eksperymentu biologicznego przeprowadzonego w Czechosłowacji w roku 1955. Niektóre kraje tej krzyżówki jako rasy długo nie uznawały ,np. Anglia. Ale nie wiem jak to jest dzisiaj. Jestem wielką wielbicielką tej rasy. Jednak CzW nie jest psem dla każdego. Mam małe dziecko i na tego psa będę musiała poczekać przynajmniej kilka lat. Wilczak nie jest łatwym psem, przejawia dużo cech wilczych, do tego psa trzeba podchodzić z rozsądkiem. Więzy łączące CzW z właścicielem mają charakter bardziej partnerski niż oparty na oddaniu. Nie należy oczekiwać od niego podporządkowania się. Rasa ta zachowała do dziś swoją niezależność. [URL]http://www.zperonowki.com/html/Sections-article113-p1.html[/URL] [URL]http://www.zperonowki.com/html/Sections-article112-p1.html[/URL] [URL]http://www.wolfdogs.wbl.sk/Index.html[/URL] [URL]http://www.czambor.pl/[/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_11_1.gif[/IMG][/URL]
  22. Dziewczyny, już nie musimy o starszych ludzi się martwić bo pani z suni zrezygnowała. Czyli chyba dobrze, co?[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_11_3.gif[/IMG][/URL]
  23. Najważniejsze, żeby łapka nie bolała dalej [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15_1_71.gif[/IMG][/URL]
  24. [quote name='mala_czarna']Jenyy, jak ja Cię sieknę w końcu :evil_lol:[/QUOTE] Jenyy, dziewczyny! Nie bijcie się, proszę [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_2_100v.gif[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...