elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
[SIZE=1][quote name='Soema']Bo te drugie są z NK i pewnie wymagają zalogowania się :)[/QUOTE] To chyba nie to, bo na NK jestem zalogowana na stałe, a zdjęć na Dogo nie widać. [/SIZE] [SIZE=1]:hmmmm:[/SIZE]
-
Lilka w ogóle nie lubi być wyprowadzana na smyczy. A tym bardziej przez drugiego psa. Też przerabiałam ten temat. Miałam smycz podwójną, taki tandem do wyprowadzania psów. Niestety, Loula zawsze musiała Lilkę ciągnąć i finalnie nie dało się normalnie nawet ujść dwóch kroków. Co innego na singielku. Tutaj sunia zrobiła już całkiem niezłe postępy. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_27.gif[/IMG]
-
[IMG]http://img818.imageshack.us/img818/7130/dsc00365.jpg[/IMG] [FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green]Imię:[COLOR=Black] Nuka[/COLOR] Płeć: [COLOR=Black]suka[/COLOR] Wiek: [COLOR=Black]4 miesiace[/COLOR] Miejsce pobytu: [COLOR=Black]Inowrocław[/COLOR] Województwo:[COLOR=Black] kujawsko-pomorskie[/COLOR] Szczepienia: [COLOR=Black]suczka jest odrobaczona[/COLOR] Historia: [COLOR=Black]szczeniak ma mało czasu, jeżeli nie znajdzie innego domu w poniedziałek 05.07 wróci z nieudanej adopcji do schroniska [/COLOR] Rozmiar: ( S/M/L...) [COLOR=Black]docelowo będzie M[/COLOR] Charakter:[COLOR=Black] przez pierwsze dni po adopcji ze schroniska Nuka była przestraszona, ciągle leżała. Teraz czuje się pewniej, obszczekuje dwa domowe koty. Chodzi przy nodze, udaje się jej nie sikać w domu.[/COLOR] Kontakt[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2]: [COLOR=Black]660 815 112[/COLOR] Wątek: [COLOR=Black]brak[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Arial Black][FONT=Arial]Imię: Nuka Płeć: suka Wiek: 4 miesiace Miejsce pobytu: Inowrocław Województwo: kujawsko-pomorskie Szczepienia: suczka jest odrobaczona Historia: szczeniak ma mało czasu, jeżeli nie znajdzie innego domu w poniedziałek 05.07 wróci z nieudanej adopcji do schroniska Rozmiar: ( S/M/L...) docelowo będzie M Charakter: przez pierwsze dni po adopcji ze schroniska Nuka była przestraszona, ciągle leżała. Teraz czuje się pewniej, obszczekuje dwa domowe koty. Chodzi przy nodze, udaje się jej nie sikać w domu. Kontakt[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]: 660 815 112 Wątek: brak [/FONT][FONT=Arial][SIZE=3]Ogłoszenie już nieaktualne. Sunia zostaje na stałe w swoim obecnym domu :multi:[/FONT][FONT=Arial] [/FONT][/FONT]
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
elinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='m0niska']dzisiaj wróciliśmy z weekendu u teściów na wsi gapa jest tak padnięta że jak jej chciałam dać kolację nic zero odzewu, leżała na dywanie i nic a że miałam miskę w reku to ję lekko nogą w tyłek zaczepiła i nic, ja już spanikowana ona nie reaguje , miska na podłogę i ją zaczynam budzić i co się okazała ze tak się wybiegała że zapadła w tak twardy sen ze nie reagowała. 2 dni biegania i co najważniejsze ona czuła się jak u siebie, trochę gorzej miały kury no ale cóż zrobić hihi. Żabcia tylko co jakiś czas zaglądała do domu sprawdzić czy jesteśmy i dalej odwrót na podwórze.[/QUOTE] hihi, no to kury teściów miały niezły weekend. Przynajmniej nie musiały w ten upał znosić jajek. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_3_122.gif[/IMG] [quote name='m0niska']Elinko na pewno się zjawimy tylko musimy sie co do dnia z synchronizować. .[/QUOTE] m0nisko, myślę, że wstępnie możemy umawiać się gdzieś tak na 25 lipca. -
[URL]http://foto2.m.onet.pl/_m/ef6b4aafeaaaa773b8932e6a9c7149c6,10,19,0.jpg[/URL] - ale słodki nochal :loveu::loveu:
-
Czyli na wątku 25domków mogę już napisać, że domek nr18 zaadoptował Rufiego?:Cool!::happy1:
-
[quote name='Korenia']Mada - zdjecie 'po' się nie wyświetla :([/QUOTE] Mi też zdjęcie "po" się nie wyświetla, jednak jeśli wejdziesz w odpowiedź z cytatem postu Mady, to tam pokaże się adres zdjęcia. Po wklejeniu adresu w wyszukiwarkę zdjęcie można zobaczyć. A swoją drogą czy ktoś wie, dlaczego niektóre zdjęcia widać, a inne znowu nie?
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
elinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Hej, m0niska, w lipcu do Inowrocławia przyjeżdża Szarotka, namawiamy jeszcze Natalie z Lilką, może też przyjedziesz z tym Swoim Czarnobylem? Chyba przeżyjemy, co??? [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_15_6.gif[/IMG] -
No to Rufi, pakuj walizki! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_6_5v.gif[/IMG] [CENTER] [/CENTER]
-
Wątek szczeniaków: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie%21%21%21-Pomagamy-maluchom%21-Pom%C3%B3%C5%BC-i-TY-.%21-OGLOSZENIA-POTRZEBNE"]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie!!!-Pomagamy-maluchom!-Pom%C3%B3%C5%BC-i-TY-.!-OGLOSZENIA-POTRZEBNE[/URL]!
-
Mela -w cudownym domku- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!!!
elinka replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Lika, pamiętam jak pomogłaś wykupić ze schronu w Józefowie moją tymczasowiczkę Maję, a teraz ja nie mogę się Tobie zrewanżować :oops:, jednak zapisuję wątek i mocno trzymam kciuki, aby jak najprędzej zostały uzbierane potrzebne pieniążki na transport Meli. :kciuki: -
Atomówka, napisałam do ciebie PW, ale widzę, że mając oddać Rufiego do Poznania masz tak samo rozdarte serce jak ja mając oddać Mikę do Jeleniej Góry. Obie chciałybyśmy zatrzymać nasze tymczasy jak najbliżej nas. Jedyne dla nas pocieszenie to to, że czekają hen gdzieś tam na oba pieski dobre domki. Dlatego się nie martw, chociaż z Warszawy do Poznania jest daleko to z Inowrocławia do Poznania jest już żabi skok. Czyli Rufi i tak będzie bliżej niż Miki.;)
-
Silka, podjęłaś mądrą decyzję. U mnie na tymczasie właśnie jest Mika, której nie chciał przyjąć w domu 9-letni kot. Mruczek tak burczał, fukał, a nawet atakował Mikę, że sunia przestała mu być dłużna, zaczęła kota prześladować. Kiedy tylko kot się odwracał lub spuszczał z tonu, zaraz go ganiała po domu. Raz w wyniku takiej bójki zwierzaki pozrywały wszystkie firanki i zasłony z okien. Państwo musieli zrezygnować z adopcji suni, ponieważ kota nie wyrzucą, a zaczęło tam dochodzić między kotem i psem już do ostrych starć. Najgorzej, że teraz Mika już żadnemu kotu spotkanemu na ulicy nie popuści. Przez tamtego kota sunia nauczyła się nienawidzić wszystkie miauczki. [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/catsmiley.gif[/IMG]
-
No to chyba nasz Rufi będzie musiał domek sobie wybierać. :evil_lol: Oto, co napisała do mnie Pani z Poznania: [QUOTE]Dnia 13-06-2010 o godz. 14:04 <[email protected]> napisał(a): Bardzo dziękuję Pani za te linki.....wszystko przeglądnęłam! Rufi jest super psiakiem,w oczach ma wypisane"Jestem łagodny".Jestem skłonna zapewnić mu ciepły i kochający dom, skontaktuję się telefonicznie z tą dziewczyną, której numer jest tam podany. Pyszczek ciągle uśmiechnięty, ujmujący....super psiak!Dziewczynki moje powiedziały, że Rufi jest fajowy! [/QUOTE]
-
Przed chwilą rozmawiałam z bardzo fajnym domkiem z Poznania. Jest to mąż + żona + dwójka 6-letnich bliźniaczek. Pani ma już zaadoptowanego w październiku z Sielanki (poznańskie przytulisko-bazar) 2-letniego pudelka, chce zaadoptować jeszcze drugiego psa. Rodzina ta mieszka w bloku niedaleko Cytadeli (nie znam Poznania, ale to podobno jest świetne miejsce na spacery z psem), z pudelkiem chodzą regularnie do fryzjera, piesek karmiony jest karmą Royal Adult. Ze względu na córki poleciłam tej Pani Rufiego. Pani bardzo się ucieszyła i chyba właśnie czyta wątek chłopaka. [SIZE=1]A tak na marginesie czy możecie do pierwszego postu dokleić filmik i to fajne zdjęcie Rufiego z banerku w tej czerwonej bandamce? To jest bardzo dobre zdjęcie. Niech się chłopak reklamuje. ;) [/SIZE]
-
Ale czy Ci chodzi o sunię [URL="http://www.schronisko.cowinie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=61:pies-136g&catid=34:adopcje-psow&Itemid=29"]nr136g[/URL], bo to już szczeniak nie jest? To mikrosunia, ale nie szczeniak.
-
Mnie na festynie urzekła suczka nr 686. Ma dwa latka, ale wygląda jak szczeniak. [IMG]http://www.schronisko.cowinie.pl/images/stories/imgp2930male.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2752/festyninowrocaw052.jpg[/IMG] . [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1281/festyninowrocaw053.jpg[/IMG] . [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4141/festyninowrocaw051.jpg[/IMG] . [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3476/festyninowrocaw055.jpg[/IMG] . [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/6996/festyninowrocaw054.jpg[/IMG]
-
Filmik świetny!!! Muzyczka dobrze dobrana. Pękłam ze śmiechu, gdy sobie tam czekaliście. No, ale Rufi to prawdziwa gwiazda. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego nikt chłopaka jeszcze nie chce.[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_12_10.gif[/IMG]
-
o które cudo Ci chodzi?