elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Uff! Nareszcie spadł deszcz! :multi::multi:[URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Weather/Windy.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_2_9.gif[/IMG] [/URL] Czyli pora zabrać się za ogłoszenia. Dzisiaj Pusię umieściłam na śledziku w NK, poleciłam swoim, męża i córki znajomym. Napisałam do Cioteczki DarkWater prośbę o nowe Allegro dla Pusi i zrobiłam ogłoszenie na Gumtree [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=210696730&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ210696730MXGuidMZ12923a6e-d980-a20b-2696-dbc6ffff8149[/URL] Pusię zgłosiłam również do akcji STERYLIZACJA: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29-NOWE-Konto-%21%21%21?p=15077084&viewfull=1#post15077084"]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29-NOWE-Konto-!!!?p=15077084&viewfull=1#post15077084[/URL] Także dziewczynę zgłosiłam w pośrednictwie adopcyjnym w Kociej Dolinie: [URL="http://www.kociadolina.pl/fundacja,artykul,18,posrednictwo-adopcyjne.html"]http://www.kociadolina.pl/fundacja,a...adopcyjne.html[/URL] Ale suczce, zanim nie znajdzie domu, potrzeba jeszcze więcej ogłoszeń. Czy któraś z Cioteczek pomoże nam w pisaniu tych ogłoszeń? A może znajdzie się jakiś sponsor? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188593-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82%21%21-edycja-2.-Na-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-31.VII"]http://www.dogomania.pl/threads/188593-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82!!-edycja-2.-Na-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-31.VII[/URL] [URL="http://www.dogomania.188593-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82%21%21-edycja-2.-Na-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-31.VII"] [/URL]
-
[quote name='zerduszko']Dla mnie nie, ale takie rewelacje pierwszy raz słyszę. Miałam psa podwórkowego i dziwi mnie to mocno.[/QUOTE] No cóż, w takim razie różnimy się w swoich spostrzeżeniach. Najważniejsze, że Pusia jest słodkim i grzecznym psiakiem i nie chciałabym przez to ciagłe, nieistotne podkreślanie pewnego szczegółu robić tu suni niepotrzebnej antyreklamy. Przyszłe domki zapewniam, że sunia doskonale nadaje się do zamieszkania w domu, co sama mając Pusię na DT potwierdzam[SIZE=1] (mieszkam w bloku w samym środku miasta :))[/SIZE]
-
[SIZE=3]Przejrzałam wątek i zanim zrobię rozliczenie mam kilka pytań:[/SIZE] [quote name='leni356']Dzięki Mantis :loveu: Ja też już sobie wkleiłam Szczerze to nie widzę innej opcji jak na szybko załatwić mu jakiś hotelik, a to koszt jakieś 300 zł.[B] Ze skarpety kudłaczy możemy dać 100 zł miesięcznie[/B], co oznacza że deklaracji trzeba by uzbierać ok 200 zł[/QUOTE] Leni, czy ta deklaracja dotyczy również pobytu Pusi w DT? [quote name='paulinken']Czy dla Puszka potrzebna są deklaracje, czy jednak jedzie do DT za karmę? [B]Ja mogę dorzucić 10zł stałej[/B], póki co...[/QUOTE] Pauliken, czy wysłałaś już pieniążki, a jeśli tak to do kogo, bo na wątku nie znalazłam informacji o wysyłce? [quote name='Certusowa'][B]Deklaruje 20,-/m-c[/B]. Prosze zrobcie na 1szej stronie zestawienie deklaracji i konkretne dalsze plany, bo czytam pare ostatnich stron i nijak sie nie orientuje na czym stoi i czy na czyms stoi. (Mam nadzieje, ze wytrzymam kolejna stala deklaracje :( )[/QUOTE] Certusowa, pierwsza Twoja wpłata do Kaludi już dotarła, dziękujemy. Na sierpień podam Ci na PW swój nr konta ;) [quote name='Dogo07']Puszek ma stałych deklaracji 130zł, jednorazowych chyba 70zł plus 45zł od Poker. [B]Kastrację ma sponsorowaną, podobnie jak Sajmon.[/B] Brak na transport :(.[/QUOTE] Od kogo był ten sponsoring lub przynajmniej proszę o informację jaka to była kwota, czy wpłata już wpłynęła i na czyje konto? [quote name='Szarotka']Ja sie nie wypowiadam bo nie wspomagam, ale[B] jak zobacze Puszka u Elinki to pewnie sie dorzuce, albo moze jakas karme kupie [/B]:):)[/QUOTE] Szarotko, oczywiście najbardziej cieszymy się z Twoich odwiedzinek, ale deklaracji nie popuścimy :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Dogo07']Czekamy na Klaudus, bo tylko ona może coś więcej wiedzieć. Ale wg mnie trzeba naprawdę działać, do uratowania psiaczków już tak niewiele. Transport z Figu bezpłatny, [B]dowozi mikoada za 30zł. [/B] Zostaje nam znalezienie noclegu dla Pusi w Warszawie lub okolicach i znalezienie transportu do Inowrocławia. [B]Koszty to ten transport 30zł i ten na trasie Warszawa-Inowrocław, oraz wyciągnięcie ze schroniska.[/B] Są jakieś deklaracje jednorazowe. Może to wystarczy na pokrycie tych kosztów. Oprócz tego cały czas zbieramy i prosimy w wsparcie. Problem to może być ta sterylka, w sensie koszt. I właśnie, skoro to sunia, to czy jest obecnie w cieczce, i czy nie w ciąży. Myślałam , że to wyjaśni nam Klaudus, ale jej nie ma.[/QUOTE] Koszty, o których mi wiadomo to: 50zł - opłata schroniskowa 50zł - koszt transportu Pusi z Katowic do Inowrocławia zapłacony Figu Ale nie wiem czy Mikoadzie ostatecznie zostało zapłacone te 30zł? [quote name='Zdrapka']Bo to ucieknie a ja pojutrze wyjeżdżam a jutro cały dzień w pracy więc Puszce :evil_lol: - kurcze [B]trzeba korektę zrobić - trza przesłać tekst długi i krótki + 5 zdjęć na ten adres:[/B] [SIZE=4][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/[email protected]"][email protected][/URL][/SIZE][/SIZE] i może napiszcie, że to zamówienie Zdrapki.[/QUOTE] Czy ktoś może podał już ten tekst + 5 zdjęć pauli030? [quote name='Dogo07']Elinka, tylko teraz nie wiem czy te 150zł co Puszek/Pusia ma od sponsora to dać na nią w całości a na Sajmonka zbierać fundusze na kastrację czy jakoś inaczej to rozwiązać. [B]Bo właściwie to były pieniażki dla Pusi, a zostały podzielone pomiedzy Pusie a Sajmona , bo się okazało, że w tej kwocie mnie wiećej zmieszczą się zabiegi dla obu psiaków (2x80zł).[/B] I prośba, jeśli możesz, zapytaj pati-c o trasę w niedzielę albo pon., Warszawa-Inowrocław.[/QUOTE] Dogo, czy nie wiesz może jak w końcu wyszło z tym podziałem pieniędzy, bo wiem, że Sajmonek miał też swoje deklaracje? [quote name='Dogo07']Tam pisze na wątku, że potrzebne jest: [SIZE=2][COLOR=Black]"[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black][B]Zgłaszający sukę muszą podać koszt i miejsce zabiegu, oraz wstawić link do wątku. Faktura musi być wystawiona na Fundację. Przesłana ma być wraz z kartką z numerem konta na adres fundacji."[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Co prawda Pusia ma już trochę uzbieranych pieniążków, ale jak na razie zagwarantowanego domku jeszcze nie ma. Być może będą jej nadal potrzebne finanse na hotelik i tamże transport, wiec jednak Pusię do fundacji zgłoszę :razz: [quote name='herak'][B]Klaudus_mam ogromną prośbę ,abyś założyła konto na PayPal będzie mi łatwiej przelać pieniądze .[/B] Ofiaruję Pusi 100 zł stałej deklaracji i 100 na transport ,i po 31lipca dodam 150 na sterylizację. ale proszę o założenie konta na PayPal.[/QUOTE] Klaudus, czy założyłaś to konto na PayPal, a jeśli jeszcze nie to czy ja mam je założyć? [quote name='kmurdz']troche sie juz pogubilam :) wiec jesli beda potrzebne deklaracje stale, to 10pln, a to 20 rzucilam, bo myslalam, ze stalych nie potrzebujecie, tylko na transport. tak wiec podtrzymuje swoja skromna dyszke miesiecznie. dajcie prosze znak na priva gdzie mam przelewac! pozdrawiam! i buziak dla Pysi :)[/QUOTE] Kmurdz, dziękujęmy za deklarację i już posyłam Ci na PW numer konta do Inowrocławia. [quote name='paulinken']W przelewie napisałam "dla Puszka", nie pomylcie się ;) :cool3:[/QUOTE] Klaudus, proszę o potwierdzenie, czy wpłata od Pauliken już dotarła, bo Pauliken złożyła na Pusię stałą deklarację 10zł i pisze, że przelew wysłała, a w pierwszym poście nie ma o tym potwierdzenia. [quote name='leni356']Tu jest ogłoszenie Pusi przed zmianą płci :cool3: Tekst wzięłam z pierwszej strony, teraz pozmieniałam płeć i dopisałam coś. Zobaczcie co pozmieniać? Mogę wysłać do Kaji, [B]dane do kontaktu chyba na Elinkę?[/B] [URL]http://www.psydoadopcji.pl/2010/07/szukamy-domku-dla-slicznego-usmiechnietego-puszka/[/URL][/QUOTE] Leni, bardzo proszę, dodaj w ogłoszeniu do danych kontaktowych mój nr telefonu: 660 815 112 :handy: [quote name='Szarotka']Elinko teraz jestem w Krynicy, 26 wracam do Krakowa i mysle, ze 28 pojedziemy do Inowroclawia, ale to zalezy od mojej Mamy jak sie bedzie czula i od pogody, bo do Inowroclawia jedzie sie 7 godzin z dwoma przesiadkami ...............[/QUOTE] Szarotko, witamy w Polsce! :terazpol:
-
[quote name='zerduszko']To był żart?[/QUOTE] Nie, to nie był żart. :) Po prostu pies mieszkający od szczeniaka w domu, mający non stop bezpośredni kontakt z człowiekiem zachowuje się nieco inaczej niż psiak podwórkowy. Dla wytrawnego oka nie jest to trudne do zauważenia. Pusia po wpuszczeniu jej do pokoju, gdzie był weterynarz krążyła radośnie po pokoju, merdała ogonkiem i wszystko dookoła wąchała, gdy tymczasem Loula od razu skupiła swoją uwagę na gościu i z wielkim zainteresowaniem obserwowała ludzi. Natomiast wcześniej będąc na wsi Pusię nie dziwił widok kaczek i kur chodzących po podwórku gospodarza. Wracając do domu przez szybę samochodu zauważyła i ochoczo obszczekała jadący wóz konny, podczas gdy inne mijane obiekty w ciągu całej podróży Pusię w ogóle nie interesowały. W mieście sunia na początku bała się odgłosów miasta, rozmów dochodzących z balkonów, do wszystkich mijanych na chodniku ludzi merdała ogonkiem. Pusia bała się przejeżdżających obok po ulicy samochodów, itp., itd. A zresztą czy to jest ważne skąd pochodzi Pusia??? Najważniejsze, że teraz jest z niej piękna, długowłosa księżniczka, która niebawem trafi do swojego najpiękniejszego domku. [quote name='Akrum']przyszły tydzień ma być chłodniejszy, może warto by skorzystać i tą sterylkę jednak zrobić.[/QUOTE] Oczywiście, jak tylko się ochłodzi Pusia zaraz będzie sterylizowana. Kolejkę u weta dziewczyna ma już zarezerwowaną :eviltong:
-
[quote name='Szarotka']Pusiu jade do Inowroclawia, zaczekaj na mnie :):)[/QUOTE] Szarotko, a kiedy dokładnie będziesz w Inowrocławiu? No bo może będziesz miała jednak okazję poznać Loulę. :smile: Nasza Kicia zachorowała (ma coś z oczkiem) i moi rodzice musieli wczoraj przyjechać z nią do weta do Inowrocławia. Loula, oczywiście, też z nimi przyjechała. Nie wiem, czy rodzice + zwierzaki zostaną w mieście do niedzieli, ale w piątek Kicia musi otrzymać drugą serię zastrzyków, czyli Loula do piątku w Inowrocławiu jeszcze będzie. A przez te upały zamówiliśmy wizytę dla Kici do domu, bo nasz weterynarz ma gabinet na drugim końcu miasta i nie chciałam ganiać z kotem po całym mieście. No i dzięki temu weterynarz zobaczył dzisiaj również Pusię. Powiedział, że Pusia musi być wiejskim pieskiem, bo jest zbyt rozkojarzona jak na psa wychowanego w mieszkaniu. Również wstępnie przebadał dziewczynę w kierunku ciąży. Pusia ma lekko powiększony srom, ale ciąży jeszcze nie widać. Czyli ze sterylką nie trzeba aż tak się spieszyć jak to się początkowo wydawało, spokojnie można poczekać, aż te upały przeminą. Tylko czy one w ogóle kiedyś przeminą??? [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Weather/Sunny/Sweaty.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_47.gif[/IMG][/URL] No, a ja przez tę naszą Kicię nie miałam nawet czasu, aby podejść dzisiaj do banku i sprawdzić od kogo jeszcze dotarły pieniążki na sunię. Chcę jak najprędzej tu na wątku zrobić rozliczenie finansów suni, ale konta internetowego jeszcze nie założyłam :placz:. Sprawdziłam więc tylko w bankomacie, czy są jakieś wpłaty. No i coś tam było. Mam nadzieję, że może wreszcie jutro uda mi się to dokładniej ustalić. Dzisiaj jedynie wiem, że kolejne 50zł dla Pusi wysłała już MikAga :loveu:
-
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
elinka replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Hektorka na zaproszenie Cajus JB :)[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] -
[quote name='Akrum']A mi się dzisiaj w nocy Pusia śniła :) i że była w domku u moich sąsiadów i że patrzyła przez płot do mnie na ogórd i była bardzo szczęśliwa w nowym domku - hm... tylko w śnie bawiła się z moim kocurkiem, a właśnie przeczytałam że w realu Pusia nie za bardzo do kotów... hm... ale sen był super, była szczęśliwa i tak fajnie było, jak ją głaskałam :)[/QUOTE] Akrum, jak właściwie z tymi kotami u Pusi jest to trudno mi powiedzieć. Po prostu nasza Kicia w stosunku do obcych psów jest HARDCOROWA!!!, ona toleruje tylko Loulę. Gdy kotka zobaczyła Pusię to zaczęła syczeć, fukać i tak burczeć, że pies z kamienia nawet by nie potrafił być na te zaczepki obojętny. A Pusia może i by kotom nic nie mówiła, jednak to zadziorne zachowanie naszej Kici wszystko zepsuło. Kicia była gotowa rzucić się na Pusię i nie wiedziałam kogo mam powstrzymywać. Na szczęście obie dziewczyny są grzeczne więc sytuację dało się jakoś opanować. Ale może z Twoim kocurkiem będzie inaczej, czy nie chcesz spróbować? [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_200v.gif[/IMG]
-
[quote name='leni356']Ja stwierdziłam że wolę się nie wypowiadać, niech ludzie trochę doświadczenia zdobędą.. Ja się cieszę że Sajmonek ma domek[/QUOTE] Ja również się cieszę, że Sajmonek jest już w swoim DS. Jednocześnie przypominam, że Pusia, towarzyszka niedoli Sajmonka, nadal szuka swojego wymarzonego domku. Serdecznie zapraszam na jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187059-Pusia-ma-2-miesi%C4%99czny-tymczas.-Potrzebne-pieni%C4%85%C5%BCki-na-bie%C5%BC%C4%85ce-potrzeby-i-og%C5%82aszanie!/page44[/url] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9014/pusiachomiaks020.jpg[/IMG]
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
elinka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Spotkalam Abbi na wątku 25 domków. Abbi jest cudowna [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG], domki z małymi dziećmi jeszcze będą się o nią biły. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna_wolontariat']nie dawalam ciezko mi idzie pisanie bo klawiatura zepsuta już wstawiłam http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa?p=15056835&viewfull=1#post15056835 -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Justyno, wklej Twoje oba kudłacze na wątek 25domków. Tam takich psiaków właśnie szukają ;) -
[quote name='Szarotka']I jak tam Pusia ??[/QUOTE] Szarotko, Pusia u rodziców była bardzo grzeczna. Kur nie goniła, chociaż zainteresowała się młodymi kaczuszkami. Dziewczyna od razu zaprzyjaźniła się z Antosikiem - psem gospodarza, ale z Loulą to czasami nie mogła się dogadać. Na początku suczkom poszło o Pańcię, później o piłeczkę, a później to już wszystkie kwestie były sporne. :olympic: Wniosek z tego, że dziewczyny bez nadzoru same zostawać nie mogą. Czyli, Szarotko, Loula musi pozostać u rodziców i na tego 25 lipca, niestety, nie będzie jej w Inowrocławiu. No, ale będzie Pusia. :smile: Co do innych małych zwierząt domowych to z kotami Pusia też nie będzie mogła zamieszkać. Na szczęście Kicia rodziców spała sobie w altance i tylko raz zwierzaki miały ze sobą małe spięcie :kociak:. No, ale to w zupełności wystarczyło, aby ocenić stosunek Pusi do kotów, a w zasadzie to naszej Kici do obcych psów . Pusia nie lubi również koni. [CENTER] [/CENTER] A jeżeli ktoś chciałby zobaczyć dokąd pojechała Pusia [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9245/pusiachomiaks001.jpg[/IMG] co tam zobaczyła [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4946/pusiachomiaks452.jpg[/IMG] jakimi drogami spacerowała [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/4448/pusiachomiaks808.jpg[/IMG] czy Borsuki zaprosiły Pusię do siebie [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2498/pusiachomiaks639.jpg[/IMG] i czy Loula wypatrzyła deszcz [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1911/pusiachomiaks234.jpg[/IMG] to proszę kliknąć tutaj: [URL]http://img832.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=pusiachomiaks001.jpg[/URL] [URL]http://img59.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=pusiachomiaks369.jpg[/URL] [URL]http://img834.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=pusiachomiaks571.jpg[/URL] [URL]http://img8.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=pusiachomiaks749.jpg[/URL]
-
Jeszcze nigdy tak grzecznego psa jak Pusia nie miałam. Pusia jest po prostu aniołkiem. Jedynie rano na spacerku dziewczyna nie ma na czasu na koopki bo zapaszki na trawce są bardziej interesujące i po powrocie z pracy do domu po otwarciu drzwi już drugi raz przywitał mnie niezbyt miły zapach z podłogi w kuchni (między kuchnią, a przedpokojem nie mam drzwi). Ale za to dzisiaj dziewczyna po raz pierwszy spacerowała bez smyczy. Oczywiście, grzecznie na gwizd przybiega, jedynie gdy widzi pieska to już mnie nie słyszy i muszę ją gonić, bo z każdym psem bardzo ochoczo chce się bawić. A przybiega na gwizd, bo ja oczywiście, w tych chwilach ekstremalnych zamiast wołać na sunię 'Pusia' automatycznie wołam na nią 'Mika'. To imię 'Pusia' jakoś tak nie może mi się zakodować. Zresztą Pusia to duży pies i imię 'Pusia' w ogóle mi do niej nie pasuje. Myślałam, aby została Dżiną, ale moja córka miała kłopoty z wymawianiem tego imienia, najczęściej wychodziło jej Zina, a więc sunia będzie Tiną. Tylko, czemu ja ciągle wołam na nią Mika??? :evil_lol::evil_lol: Najważniejsze jednak, że wirusa w komputerze już nie mam więc trzeba będzie porządnie wziąć się za rozliczenia finansowe, sterylkę i kampanię ogłoszeniową. Już kilka pomysłów mam, ale o tym po weekendzie. Może tytułem wstępu: [quote name='Lolalola']wyslalam na konto podane mi przez Klaudus z dopiskiem dla Puszka....powinna byc wplata od Agi.K.F z Sosnowca...........moja mama wyslala w moim imieniu........... strasznie mi przykro Pusia:([/QUOTE] Lolalola, mam sygnał od Klaudi, że pieniążki od Ciebie na konto Klaudus jeszcze nie dotarły. Ale jak tylko dojdą, zaraz Klaudia mi je wyśle. Natomiast przedwczoraj Pani Ewa z Niemiec przysłała na Pusię 25 euro (99,24PLN). Jest to [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa"]domek nr24[/URL] z wątku 25domków. Pusia ślicznie dziękuje [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_108.gif[/IMG]. Jak pisałam wyżej, zaraz po niedzieli zamierzam uporządkować wątek Pusi, spiszę wszystkie deklaracje, zaznaczę wpływy i przedstawię do tej pory wydane i planowane na Pusię wydatki, i poproszę Klaudię, aby wkleiła tę aktualizację do pierwszego postu. Jednak teraz jadę z Pusią do moich rodziców na weekend nad jezioro. Pusia wreszcie spotka się tam z moja Loulą i Kicią rodziców :dog::kociak:. Ciekawa jestem, jak też zwierzątka w te upały dogadają się ze sobą??? W razie czego będziemy ratować się kąpielą [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_3_212.gif[/IMG]. To Pa! :bye:
-
Romans się nie rozwinął bo Pixelek to gentelmen, zapewne nie chciał męczyć Zosi przed podróżą [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_2_116.gif[/IMG] [SIZE=1]Oczywiście, i ja z boczku cały czas towarzyszę Pixelkowi ;) [/SIZE]
-
[quote name='Klaudus__'][I] I jakbym mogła 'zachcieć' zmiany charakteru i serca to bym zachciała.[/I][/QUOTE] Klaudus, jak to dobrze, że nie możesz 'zachcieć'. Co by te wszystkie psiaki i my bez tego serduszka tu zrobiły? [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_8_56.gif[/IMG]
-
[quote name='Marlena:)']Tak - dzięki Emir psiak doszedł do siebie i teraz prosi o pomoc w szukaniu domu na resztę swoich dni! Nie zapominajcie o Mikusiu, bo marzy on o swoim własnym domu, (mimo, że w EMIRze mu dobrze ;))[/QUOTE] Wkleiłam Mikiego na wątek 25domków :smile: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa?p=15043999&viewfull=1#post15043999[/URL]
-
Skoro mowa o brudnych psach to wkleję upapłaną w błocie i przez to omijaną w schronie Pusię. [SIZE=3][COLOR=#4D0000][B][IMG]http://i48.tinypic.com/sbq13m.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#4D0000][B][IMG]http://i47.tinypic.com/fk2qog.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE] A tutaj dziewczyna już po zabiegach pielęgnacyjnych w DT. [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9381/pusia127.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3765/pusia170d.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8049/pusia096.jpg[/IMG]
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dogo i APSA, przypominam o wątku 25domków z mojego podpisu, może wklejcie tam swoje kudłacze. ;) jusstyna85, czy masz może na zbyciu jeszcze jedną taką piękną chustę "Szukam Domu" jaką ma na szyi Krakers? - http://i26.tinypic.com/15fq5hy.jpg Bardzo przydałaby się mojej tymczasowiczce Pusi. http://www.dogomania.pl/threads/187059-Pusia-ma-2-miesi%C4%99czny-tymczas.-Potrzebne-pieni%C4%85%C5%BCki-na-bie%C5%BC%C4%85ce-potrzeby-i-og%C5%82aszanie! -
[quote name='Lolalola']ojej jak wspaniale:):)tak czy inaczej mam nadzieje,ze moje pieniazki juz doszly......jesli Pusia nie bedzie ich potrzebowac,to zabierzcie je dla innego biedaka:)[/QUOTE] Lolalola, a do kogo wysłałaś te pieniądze? Jedno jest pewne, Pusia będzie nadal potrzebować pieniędzy i kolejnych deklaracji. Nie zapominajmy, że czeka ją jeszcze sterylka. [quote name='leni356']Czy w takim razie ogłoszenia wykupione przez Zdrapkę mogą przejść na Lilę? jeśli nie będzie sprzeciwów to wyślę do Kai zdjęcia i opis. Tu watek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188964-Lila-najpi%C4%99kniejsza-ma%C5%82a-sunia-dogomanii[/URL] Dziewczyny mają aktualnie 4 sunie na DT i dojeżdża niedługo piąta, bardzo potrzebna pomoc w ogłaszaniu. Ratujcie..[/QUOTE] Niestety, ale Pusia będzie jeszcze potrzebować te i każde inne ogłoszenia. Bo domek z Torunia zaadoptował wczoraj rotka. [SIZE=1]:placz: - dla Pusi, :multi: - dla rotka[/SIZE] Dzisiaj rano z tego domku otrzymałam pełnego żalu i rozgoryczona e-maila, że przez dwa dni Pani starała skontaktować się ze mną zupełnie bezskutecznie. Mało tego, przez zamieszanie z szukaniem dla Pusi transportu i pakowanie na wakacje mojej rodzinki błędnie podałam Pani ostatnią cyferkę mojego numeru telefonu. [SIZE=1]:mad: - ta emotka jest dla mnie[/SIZE] Przez wirusa w kompie nie mogłam odbierać e-maili, a Pani czekała na wiadomość do wczoraj do godziny 20:00. Ja napisałam e-maila dopiero po godzinie 00:50 w nocy, a niestety dla Pusi, ale po 22:00 Państwo wzięli już rotkę ze schroniska w Gliwicach. Tak więc Pusi trzeba porobić nowe ogłoszenia. Wielka szkoda, że przez ten niekorzystny splot wydarzeń Pusia straciła szansę na swój domek. :-(
-
[quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze zdaze zobaczyc Pusie ????????????????[/QUOTE] Trochę zdjęć Pusi ze spacerku do Solanek :painting: [URL]http://img52.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=pusia094.jpg[/URL] [quote name='Dogo07']W Toruniu ktoś może zrobić wizyte na szybko, jeśli oczywiście domek się zgodzi. [/QUOTE] Dogo, czy znasz kogoś, kto by zrobił wizytę w Toruniu?
-
Uff! Wreszcie udało mi się włączyć komputer. Dziewczyny, wirus kompletnie zaatakował mojego kompa, jutro odstawiam PC do informatyka. Czyli do piątku nic nowego o Pusi nie napiszę. Jutro też dopiero mam rozmawiać z Panią z Torunia. Tak więc proszę o chwilkę cierpliwości. A co u suni? Pusia jest bardzo grzecznym pieskiem i jeszcze nigdy tak mądrego i współpracującego ze mną psa nie miałam. Jeżeli mam opisać Pusię to sunia jest ułożona, taktowna, delikatna, spokojna i skupiona na człowieku. Do tego lubi się bawić, na spacerkach ładnie załatwia swoje potrzeby, a dzisiaj odkryłam, że Pusia umie aportować i podawać łapkę. Domyślam się, że te umiejętności to praca dziewczyn na wizytach w schronisku, bo Pusia raczej w domu nie mieszkała. No, przynajmniej nie w mieście. Idąc pierwszy raz na spacer Pusia bała się przejeżdżających samochodów, wystraszyła się parkowej ławki, na nocnym spacerku zaskoczyły ją odgłosy rozmów z otwartego okna w bloku, no i Pusia płoszy się, gdy coś zaskoczy ją od tyłu lub gdy tylko wyrażę swój wyraz dezaprobaty. Być może sunia wałęsała się po jakiejś wiosce i ludzie ją przeganiali, a może była bita??? Idąc pierwszy raz na spacer bała się też schodzić ze schodów, teraz już tę trudność zrozumiała, ale czasami nadal lęka się przechodzić przez drzwi wejściowe. No, a teraz pracujemy nad futerkiem. Od dwóch dni wyczesuję i wyczesuję martwą sierść i rozplątuję kołtuny. Kołtuny najbardziej zaplątane trzeba, niestety, wycinać nożyczkami. Futerko staje się teraz coraz bardziej aksamitne, nie jest już takie szorstkie i puchate. Dzięki temu Pusi jest teraz odrobinkę chłodniej. Szkoda, że nie mam[URL="http://allegro.pl/item1134142833_trymer_grzebien_furminator_usa_oryginal_video.html"] furminatora[/URL], bo z tej wyczesanej sierści dałoby się już zrobić drugiego psa.
-
Właśnie pakuję rodzinkę na wakacje, ale w streszczeniu to Pusia jest bardzo grzeczniutkim i mądrym pieskiem. Rano, gdy wychodziłam do pracy suczka grzecznie została sama w domu, pod drzwiami nie piszczała. W razie czego przed wyjściem dałam jej wielką wędzoną kość, ale widzę, że to nie było konieczne. Sunia po prostu wie, że musi poczekać na powrót Tpańci. Natomiast po powrocie Pusia bała się do mnie podbiec. Merdała jedynie ogonkiem z kuchni, bo wzdłuż przedpokoju widziała tego koleżkę, który ciągle nie chciał wyjść z lustra. W domu nic nie nabroiła, nie było żadnych pachnących niespodzianek. Za to na spacerku Pusia od razu załatwia swoje potrzeby. I bardzo radośnie reaguje na każdego pieska nie mówiąc już o ludziach. Niemal do każdego przechodnia Pusia merda ogonkiem, a jeśli są to młodzi, głośno rozmawiający mężczyźni to wręcz staje na dwóch łapkach i odprowadza ich jeszcze daleko wzrokiem. Być może sunia wypatruje swojego byłego Pana? Nie wiem. :niewiem: Pusia umie "siad" i grzecznie reaguje na moje sugestie. Jednym słowem pierwszy dzień Pusia zdała na szóstkę! Jedynie w czasie obiadu dziewczyna podkradła Ewelince paróweczkę i wodę ze szklanki. Ewelinka postawiła sobie tę szklankę na stoliczku, a Pusia szybko to wykorzystała. No, ale sunia bardzo lubi się bawić z Ewelinką, dzisiaj obie panienki cały czas sobie towarzyszyły, więc Pusia swoje winy odkupiła.:evil_lol: Ale apetytu Pusia zbytnio dziś nie miała. Zjadła tylko pół puszki mokrej karmy i trochę ryżu. No, ale co się dziwić psu, skoro nawet człowiekowi przy tych upałach nie chce się jeść. Za to dziewczyna lubi żebrać. Na kanapy i na łóżka nie wchodzi. Po schodach chodzi, ale trochę lęka się wejść i wyjść przez drzwi. Rozmawiałam dziś też z wetem. Poradził, aby ze sterylką przeczekać jeszcze te upały. Powiedział, że na USG nie ma sensu wydawać pieniędzy bo i tak będzie trzeba zrobić suczce tę sterylkę. Wstępnie więc umówiłam się z nim na najbliższy poniedziałek. Dzisiaj otrzymałam również e-maila takiej treści: [QUOTE] Dnia 12-07-2010 o godz. 19:34 wyplXXXX napisał(a): Toruń jeszcze raz wita Pusię i jej Pańcię Zdjęcia które dostałam od Państwa ostatecznie przechyliły szalę miłości na stronę Pusi... żaden inny rottek nie zastąpi mi Ledy... A Pusia mam nadzieję że pokocha nas jak Leda. Tak więc inaczej decyzja zapadła Adoptujemy Pusię. Dama zamieszka w domku w Toruniu z cztero osobową rodzinką plus kotek. do dyspozycji będzie miała działkę 500 metrową pod Toruniem i zwariowaną pańcię... Nowy adres Pusi Toruń ul WXXXXX, a telefon do mnie 5XXXXXX Jutro jeśli nie będę przeszkadzała zadzwonię i umówimy się na odbiór Pusi. Witamy więc nową damę w rodzinie MXXXXX [/QUOTE]
-
chyba tu będzie dobrze [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5681/pusia027.jpg[/IMG] jednak to prawda, że mizianko jest miłe [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3424/pusia028.jpg[/IMG] Uśmiech dla Cioteczek :loveu: [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3190/pusia029.jpg[/IMG] a teraz idziemy się kąpać :bye: