Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. Fotorelacja świetna. Powodzenia Molly! :thumbs: Ale inne pozostały :-(:-(:-( [quote name='mamanabank'] Żegnaj Molly, powiedz ludziom, że my też tu czekamy [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3ba24ba4d2df07192126191a4542f63e,10,19,0.jpg[/IMG] "Do widzenia" na zawsze, już nigdy tu nie wrócę [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e591b1b84843f0a67c4336682f3c959a,10,19,0.jpg[/IMG] [/QUOTE] :p
  2. [COLOR=#ffffff].....................[/COLOR]
  3. [quote name='mamanabank']wklejający oczywiście :-)[/QUOTE] Ale właściwie to kto jest kim? No bo jako czytająca skopiowałam link (nie klikałam), wkleiłam w pasek wyszukiwarki dodałam spację, enter i jest. Czyli z czytającej stałam się wklejającą. No, ale najważniejsze, że dzięki tej metodzie link się otwiera. A więc dzięki za podpowiedź.
  4. Ale kto ma tę spację wciskać, wklejający czy czytający? EDIT: Już wiem, już wiem!:sweetCyb:
  5. illa, wszystkie podane przez Ciebie linki nie działają
  6. lilk_a, przecież to zależy od mizianka. Pchły są zazdrosne, że naszego piesia tulimy, całujemy, a już głaskania to one po prostu nie znoszą. W sierści na grzebiecie wytwarza się wtedy elektryka, która te nieuziemione pchły paraliżuje. A więc one jak najszybciej wynoszą się z takiego okrętu. :fadein: [SIZE=1]Nie wiem, jak można było tego nie wiedzieć?[/SIZE] :evil_lol: [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Animals/Bugs/Roach.jhtml"] [/URL]
  7. No i koniecznie przynajmniej na wątek Molly.
  8. [quote name='fiorsteinbock'][B]Wlasnie zamkneli ten watek[/B]. Zaprosze osobno Elinke, juz wysylam link. Mialam to zrobic popoludniu i wylecialo mi z glowy. Mysle aby zaczac zbierac deklaracje a w miedzy czasie szukac domu stalego.[/QUOTE] Fiorst, ale chyba nie chodzi Ci o wątek 25domków, bo o jego zamknięciu nic mi nie wiadomo. W tytule proszę, aby nie pisać tam niepotrzebnych postów, ale ten wątek jest nadal otwarty. Przynajmniej u mnie tak jest. A Rotkę można śmiało tam wkleić. Jest "zdecydowanie" w typie wzorcowej suni jak również polecam ją wkleić na wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193032-Pomocy%21%21%21-Cudna-Muszka-ze-stodo%C5%82y-ma-zosta%C4%87-u%C5%9Bpiona%21%21-Ma-dom/page17"]Muszki[/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193166-Molly-s%C5%82odka-kud%C5%82aczka-szuka-domu"]Molly[/URL]. Tam też teraz jest duże zainteresowanie takimi podobnymi suniami.
  9. No niesamowite!!! :cool2: Czyli znowu na 25domkach mogę Gapcię wpisać w adopcje na pierwszej.
  10. Walmar, pisałam Ci to już w sms-ie, ale jeszcze raz napiszę: BARDZO, BARDZO się cieszę! :sweetCyb: Serdecznie gratuluję!!!
  11. A ja odnoszę wrażenie, jakby Dajtusia na spacerze była bardzo skupiona. Również patrząc na co niektóre zdjęcia wydaje się, że sunia jest lekko spięta. No, ale może się mylę :razz:
  12. [quote name='koosiek']Wstawiłam go tam, może ktoś zajrzy...[/QUOTE] no to do Ptysia zajrzałam ;)
  13. illa, dobrze, że napisałaś na wątku o swoich kotach. Przynajmniej wiadomo, do jakiego domu Molly trafi. No i witaj na Dogomanii :hand: A tutaj masz instrukcję jak wstawia się zdjęcia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawiAE-zdjAE-cia-na-nowej-dogomanii/page2[/url]
  14. [quote name='3 x']sunia w typie mop jako [B]Viva[/B] pojechała przed chwilą do własnego domu :multi: pani wypatrzyła sunię na allegro Kraków - dom z ogrodzonym terenem i lablador do towarzystwa psiaki zapoznały się w hotelu i suni apojechała do domu :)[/QUOTE] No to trzymanie kciuków się przydało.;) Mopka dosłownie załapała się w ostatniej chwili. Znakomicie! A czy będą jakieś wieści z nowego domku? [quote name='irenaka']Witaj Elinko:loveu:, nawet nie wiedziałam, że jesteś na wątku, miło mi Cię widzieć:)[/QUOTE] Mi też miło jest się spotkać. A na ten wątek trafiłam korzystając z zaproszenia Szarotki. :)
  15. W takim razie trzymam kciuki i czekam :kciuki:
  16. 3x, Żabka znalazła DT więc do Torunia nie pojedzie. Oczywiście, transport naszej Mopki do Inowrocławia jest nadal aktualny, tak?
  17. Kocury to może i dadzą sobie radę z Molly, ale czy Molly da sobie radę z tymi kocurami? I to aż z dwoma? Nie wiem czy ta Pani zdaje sobie sprawę z możliwych kłopotów? Obawiam się, że posiadanie swego zdania może jednak tutaj nie wystarczyć. Kotka moich rodziców (10lat), gdy idę tam w z moimi tymczasowiczami w odwiedziny na każdego nowego przybysza prycha, syczy, burczy, a zdarza się, że nawet psa chce atakować. Muszę ją przeganiać bo inaczej psu by nie odpuściła. A kot potrafi atakować błyskawicznie, pies może nie zdążyć odsunąć mordy czy zamknąć oczu. Kicia toleruje jedynie naszą sunię, nawet zaczepia ją do zabaw.
  18. Teraz tylko zajrzałam, ale jutro odwiedzę chłopaka. Dawno u niego nie byłam.
  19. A Henio jeszcze nie znalazł domu?
  20. Witaj Szarotko. Ty się pojawiasz, a my wszyscy zaraz znikniemy. No. ale jeszcze trochę Ci potowarzyszę. Jutro zapewne dowiemy się co z tymi transportami wyszło. Najważniejsze, że Vileda jest już prawie spakowana. :lol:
  21. Żabka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191100-18-letnia-sunia-i-jej-8-letni-syn-%C5%9Bmier%C4%87-ukochanego-Pana-POMOCY!-czy-zd%C4%85%C5%BCymy/page47[/url]
  22. 3x, a czy tym transportem mogłaby też pojechać Żabka? Nie czytałam jej wątku dokładnie, ale szukają dla niej transportu chyba z Zabrza do Torunia. Dałam znać Mysi, aby w tej sprawie skontaktowała się z Tobą.
  23. Jej [B]zalesie[/B], dziękujemy!!! [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Bounce.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_13.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Bounce.jhtml"] [/URL]
  24. Dojazd z mojej strony odpada. TZ na weekend wyjeżdża do szkoły i muszę siedzieć z córką. A w tygodniu jest praca. Dopiero zaczęłam, więc o urlopie nie ma mowy.
  25. U mnie nie ma żadnych przeciwwskazań. Będę w niedzielę czekać. Czy to znaczy, że Yorija przywiezie sunię aż do samego Inowrocławia? I że do samego Inowrocławia to SUPERR!!!
×
×
  • Create New...