elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Fotorelacja świetna. Powodzenia Molly! :thumbs: Ale inne pozostały :-(:-(:-( [quote name='mamanabank'] Żegnaj Molly, powiedz ludziom, że my też tu czekamy [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3ba24ba4d2df07192126191a4542f63e,10,19,0.jpg[/IMG] "Do widzenia" na zawsze, już nigdy tu nie wrócę [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e591b1b84843f0a67c4336682f3c959a,10,19,0.jpg[/IMG] [/QUOTE] :p
-
[COLOR=#ffffff].....................[/COLOR]
-
[quote name='mamanabank']wklejający oczywiście :-)[/QUOTE] Ale właściwie to kto jest kim? No bo jako czytająca skopiowałam link (nie klikałam), wkleiłam w pasek wyszukiwarki dodałam spację, enter i jest. Czyli z czytającej stałam się wklejającą. No, ale najważniejsze, że dzięki tej metodzie link się otwiera. A więc dzięki za podpowiedź.
-
Ale kto ma tę spację wciskać, wklejający czy czytający? EDIT: Już wiem, już wiem!:sweetCyb:
-
illa, wszystkie podane przez Ciebie linki nie działają
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
elinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
lilk_a, przecież to zależy od mizianka. Pchły są zazdrosne, że naszego piesia tulimy, całujemy, a już głaskania to one po prostu nie znoszą. W sierści na grzebiecie wytwarza się wtedy elektryka, która te nieuziemione pchły paraliżuje. A więc one jak najszybciej wynoszą się z takiego okrętu. :fadein: [SIZE=1]Nie wiem, jak można było tego nie wiedzieć?[/SIZE] :evil_lol: [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Animals/Bugs/Roach.jhtml"] [/URL] -
No i koniecznie przynajmniej na wątek Molly.
-
[quote name='fiorsteinbock'][B]Wlasnie zamkneli ten watek[/B]. Zaprosze osobno Elinke, juz wysylam link. Mialam to zrobic popoludniu i wylecialo mi z glowy. Mysle aby zaczac zbierac deklaracje a w miedzy czasie szukac domu stalego.[/QUOTE] Fiorst, ale chyba nie chodzi Ci o wątek 25domków, bo o jego zamknięciu nic mi nie wiadomo. W tytule proszę, aby nie pisać tam niepotrzebnych postów, ale ten wątek jest nadal otwarty. Przynajmniej u mnie tak jest. A Rotkę można śmiało tam wkleić. Jest "zdecydowanie" w typie wzorcowej suni jak również polecam ją wkleić na wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193032-Pomocy%21%21%21-Cudna-Muszka-ze-stodo%C5%82y-ma-zosta%C4%87-u%C5%9Bpiona%21%21-Ma-dom/page17"]Muszki[/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193166-Molly-s%C5%82odka-kud%C5%82aczka-szuka-domu"]Molly[/URL]. Tam też teraz jest duże zainteresowanie takimi podobnymi suniami.
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
elinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
No niesamowite!!! :cool2: Czyli znowu na 25domkach mogę Gapcię wpisać w adopcje na pierwszej. -
Szczeniak z uciętymi paluszkami - już w nowym domu!
elinka replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Wstawiłam go tam, może ktoś zajrzy...[/QUOTE] no to do Ptysia zajrzałam ;) -
illa, dobrze, że napisałaś na wątku o swoich kotach. Przynajmniej wiadomo, do jakiego domu Molly trafi. No i witaj na Dogomanii :hand: A tutaj masz instrukcję jak wstawia się zdjęcia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawiAE-zdjAE-cia-na-nowej-dogomanii/page2[/url]
-
[quote name='3 x']sunia w typie mop jako [B]Viva[/B] pojechała przed chwilą do własnego domu :multi: pani wypatrzyła sunię na allegro Kraków - dom z ogrodzonym terenem i lablador do towarzystwa psiaki zapoznały się w hotelu i suni apojechała do domu :)[/QUOTE] No to trzymanie kciuków się przydało.;) Mopka dosłownie załapała się w ostatniej chwili. Znakomicie! A czy będą jakieś wieści z nowego domku? [quote name='irenaka']Witaj Elinko:loveu:, nawet nie wiedziałam, że jesteś na wątku, miło mi Cię widzieć:)[/QUOTE] Mi też miło jest się spotkać. A na ten wątek trafiłam korzystając z zaproszenia Szarotki. :)
-
W takim razie trzymam kciuki i czekam :kciuki:
-
3x, Żabka znalazła DT więc do Torunia nie pojedzie. Oczywiście, transport naszej Mopki do Inowrocławia jest nadal aktualny, tak?
-
Kocury to może i dadzą sobie radę z Molly, ale czy Molly da sobie radę z tymi kocurami? I to aż z dwoma? Nie wiem czy ta Pani zdaje sobie sprawę z możliwych kłopotów? Obawiam się, że posiadanie swego zdania może jednak tutaj nie wystarczyć. Kotka moich rodziców (10lat), gdy idę tam w z moimi tymczasowiczami w odwiedziny na każdego nowego przybysza prycha, syczy, burczy, a zdarza się, że nawet psa chce atakować. Muszę ją przeganiać bo inaczej psu by nie odpuściła. A kot potrafi atakować błyskawicznie, pies może nie zdążyć odsunąć mordy czy zamknąć oczu. Kicia toleruje jedynie naszą sunię, nawet zaczepia ją do zabaw.
-
Teraz tylko zajrzałam, ale jutro odwiedzę chłopaka. Dawno u niego nie byłam.
-
A Henio jeszcze nie znalazł domu?
-
Witaj Szarotko. Ty się pojawiasz, a my wszyscy zaraz znikniemy. No. ale jeszcze trochę Ci potowarzyszę. Jutro zapewne dowiemy się co z tymi transportami wyszło. Najważniejsze, że Vileda jest już prawie spakowana. :lol:
-
Żabka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191100-18-letnia-sunia-i-jej-8-letni-syn-%C5%9Bmier%C4%87-ukochanego-Pana-POMOCY!-czy-zd%C4%85%C5%BCymy/page47[/url]
-
3x, a czy tym transportem mogłaby też pojechać Żabka? Nie czytałam jej wątku dokładnie, ale szukają dla niej transportu chyba z Zabrza do Torunia. Dałam znać Mysi, aby w tej sprawie skontaktowała się z Tobą.
-
Jej [B]zalesie[/B], dziękujemy!!! [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Bounce.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_13.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Bounce.jhtml"] [/URL]
-
Dojazd z mojej strony odpada. TZ na weekend wyjeżdża do szkoły i muszę siedzieć z córką. A w tygodniu jest praca. Dopiero zaczęłam, więc o urlopie nie ma mowy.
-
U mnie nie ma żadnych przeciwwskazań. Będę w niedzielę czekać. Czy to znaczy, że Yorija przywiezie sunię aż do samego Inowrocławia? I że do samego Inowrocławia to SUPERR!!!