elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
elinka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
:splat: aaaa, chodziło Wam o Facebook! -
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
elinka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Przyznam, że ja też zastanawiam się nad jej adopcją. ;) A tak na marginesie to co to jest te FB? -
Shante to wspaniała wiadomość. Wyciąganie psa ze schroniska to jedna z najszlachetniejszych postaw. Oby i ta suczka trafiła do Ciebie. W takim razie czekamy na zdjęcia.:lol:
-
[quote name='Caragh']Zgubilam watek na chwilke :oops: Ale juz was odnalazlam :) [B]Szarotko, a jak rozsylac, jak listy uzytkownikow nie ma?[/B][/QUOTE] Rzeczywiście, dopiero teraz zauważyłam, że tej listy nie ma. Czy to zostanie tak już na stałe?:roll: A co do Mopki w typie Vileda i wzięciu jej do mnie na DT to w sumie ostatnio myślę o zamknięciu mojego DT. Również na krótko przed wiadomością od Szarotki poproszono mnie o DT dla innej suni. Mało tego, zastanawiam się, czy nie przyjąć drugiego psa do siebie na DS. Ale to wszystko jest jeszcze niepewne, dlatego na razie nie mogę odpowiedzieć, czy przyjęłabym Mopkę do siebie na DT czy też nie? Warunkiem też jest to jak Mopka reaguje na dzieci i koty, bo u mnie są takowi? Czy macie więcej zdjęć suni oprócz tego z pierwszej i tego w fartuszku?
-
shante, a czy wybrałaś dla siebie psiaka?
-
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
elinka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Biedne maleństwo, musi być bardzo przerażona tą nową sytuacją. -
Moja Loula w schronisku, gdy miała 3 miesiące [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7817/schroninowrocaw008.jpg[/IMG] trafiła do mnie na DT [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7057/tymczasowiczka224.jpg[/IMG] które już po dwóch dniach przeistoczyło się DS [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6506/tymczasowiczka133.jpg[/IMG] pół roku później w tym samym łóżku z tymczasowiczka Lilką [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3640/lilka083.jpg[/IMG] i na wakacjach tego roku [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2933/pusiachomiaks254.jpg[/IMG]
-
TERIERY-Nasze jedyne marzenie,to kochajace domy.
elinka replied to rita60's topic in Już w nowym domu
idusiek, a czy możesz mi podać link do wątku Gustawa? -
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
elinka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No widzisz. To ważna wiadomość. Wiele domków ma koty. -
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
elinka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zachwycamy się Muszką bo jest piękna, a do tego zgadza się z kotami. W moim przypadku to dobra wiadomość, bo moi rodzice mają 10- letnią kotkę. ;) -
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
elinka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Muszka wygląda jak mokra Włoszka. Najważniejsze, że sunia jest już bezpieczna. [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]:lol: No tak, 516km z Rzeszowa do Inowrocławia to dosyć spora odległość. Może napiszcie na wątku transportowym, a nóż trafi się jakaś okazja? A może trafi się transport łączony? 03 października mój TZ prawdopodonie będzie w okolicach W-wy, tylko jeszcze nie wiem, czy pojedzie samochodem. -
Oj Szarotko, jak tu nie ulec Twoim namowom? :lol: Niestety, muszę już iść spać , zostały mi tylko 3 godziny snu. Zerknę więc tylko na pierwszą stronę, a wątek zapiszę sobie na jutro. EDIT: A już wiem co kombinujesz. Że DT, tak? Sunia rzeczywiście w moim typie. Najbardziej podoba mi się jej imię[I] Mopik w typie Vileda[/I]. Jednak u mnie są pewne utrudnienia. Ale o tym jutro ;)
-
[quote name='shante203']Co do strony to wiem dziewczyny że to nie Wasza wina,pytalam się bo może strona zostala gdzies indziej utworzona z nowszymi wiadomościami. [B]W gruncie rzeczy jeżeli schronisko mialo juz strone internetową co im szkodzilo napstrykać kilka fotek pupilom i wrzucic.[/B] A moze niejednemu psiakowi by to pomogło. Te godziny takie dosyć nieciekawe... akurat wtedy kiedy prawie wszyscy pracują :/to tez jest pewna niedogodnośc dla osób chcących wziąć pieska ze schroniska,bo raczej niewielu pasują takie godziny. no ale trudno, trzeba będzie jakoś tam zajrzeć. Dzięki jeszcze raz za informacje Pozdrawiam serdecznie :) ;);)[/QUOTE] No tak, pewnie to by i nie szkodziło, ale pamiętaj, że to my jesteśmy wolontariuszami, że to my jesteśmy gotowi poświęcać swój czas i środki na ratowanie jakiegoś psiaka. W schronisku nikt za darmo nie pracuje i chociaż strona schroniska też powstała tylko z dobrej kogoś woli to jednak tam inaczej patrzy się na własny czas i środki. Czasu tego może też brakować.
-
[quote name='majuska']elinko , a jesteś może na facebooku? tam jest profil Azylu i wszystkie fotki: [url]http://www.facebook.com/pages/Azyl-u-Majki-Wysoka-Strzyzowska/110692025651233[/url] Tutaj też pewnie Gunia wstawi, jak czasu wystarczy...[/QUOTE] Tak, byłam na profilu, jednak nie ma tam zdjęcia NODDIEGO, na którym widać jego proporcje. Prosiłam o zdjęcie obok butelki plastikowej, wiem, że to przy żywotności tego psiaka jest niemal awykonalne, ale może Guni się udało, co???
-
4 kg suczka i jej 3 miesięczny szczeniak na łańcuchach pod gołym niebem
elinka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
mshume narzuciła ekspresowe tempo :evil_lol::evil_lol: Znakomicie! :happy1: Oby tylko teraz tej reszcie, która tam została, się udało. -
[quote name='GuniaP']Mamy dwa zdjecia i to jest osiągniecie, bo to pies ktory nie ustoi sekundy w jednym miejscu :([/QUOTE] GuniaP, a czy je nam pokażesz? :smile:
-
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
elinka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Dałam znać o maliźnie pewnej cudownej osobie,która prowadzi bezpłatne DT dla kudłaczy. Mam cichą nadzieję,że jej serducho drgnie, jak zobaczy tą kupkę nieszczęścia :)[/QUOTE] mashume, drgnęło, drgnęło. :fadein: Jeżeli nie znajdziecie dla suni innego DT to jestem w pogotowiu. Uśpić jej dać nie można, sunia jest śliczna i szybko znajdzie DS. -
Gunia, a czy zrobiłaś może zdjęcia NODDI'emu?
-
[quote name='nataliahexe']Elinka dziękuję za wstawienie zdjęć. Jak to zdobiłaś? Dla mnie to czarna magia..[/QUOTE] tutaj jest instrukcja ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawi%C4%87-zdj%C4%99cia-na-nowej-dogomanii[/url]
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']wciaz sa posty osob dziwiacych sie, co za wyjazd jest szykowany dla Bingo. [B]ale sadze, ze to nieporozumienie[/B], bo ktos nie doczytal konca historii z dt u elinki. ludzie sie dziwia, co chwile nowi, a nikt tego nie prostuje ?! napiszcei jasno, ze przeciez Bingo w hotelu zostaje i szuka ds stamtad kiedy leni wraca, by tytul zmienic??[/QUOTE] Tak, to nieporozumienie. Pragnę wszystkich uspokoić, że Bingo do mnie nie przyjedzie. Faktem jest, kiedy już po tej awanturze emocje opadły napisałam do majqi, że na trzy tygodnie oddam moją Loulę do rodziców, i że Bingo teraz może spokojnie do mnie już przyjechać, bo najpierw będzie zaszczepiony, a potem wykastrowany, ale dzięki tej korespondencji uświadomiłam sobie, jak moja wiedza na temat prowadzenia DT jest mała (psami w potrzebie opiekuję się dopiero od roku), że prowadząc moje dotychczasowe tymczasy popełniłam wiele błędów i dlatego narazie temat DT u mnie muszę zamknąć. Jak to nasi zachodni sąsiedzi mówią, pies, który jest w hoteliku, fundacji lub w DT to pies, który jest już w dobrej sytuacji. Bingo ma tyle Cioteczek, ciepłą budę z kołderką, 120 ogłoszeń na różnych portalach, teraz otrzyma ortalionowy kubraczek. Wierzę, że teraz będzie tylko lepiej. -
Shante, niestety adopcji w schronisku w niedzielę nie ma. Możesz iść psy sobie obejrzeć, wybrać, ale adopcje są tylko w tygodniu i to tylko, jeśli dobrze pamiętam, w godzinach miedzy 11-13. Pod nieobecność weterynarza psy nie są wydawane do adopcji. Ale spróbuj dogadać się z weterynarzem, być może zgodzi się dojechać do schroniska w godzinach popołudniowych. W razie czego telefonicznie psa możesz już wcześniej sobie zarezerwować. Co do strony to właśnie zniknęła z netu, do tej pory za aktualizację odpowiadał jej założyciel, czyli jakaś osoba ze schroniska, nie my.
-
Uciekinier ze schronu.Cudny Teodor na kanapie u Małgosi....
elinka replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']To nie jest chyba Kropka w schronie wtedy ? Podobny jest nieco ...Niedawno widzialam te fot. na wątku ,ale nie pamiętam teraz na ktorym ...Jaki to pies i skąd?[/QUOTE] Olgo, może tego psiaka widziałaś tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIECYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86!!/page514[/url] -
[quote name='nataliahexe']Koka w wieku około 1.5miesiąca :-) (moje cielę...) [IMG]http://img831.imageshack.us/i/dsc03491k.jpg/[/IMG][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6213/dsc03491k.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/i/dsc03491k.jpg/[/IMG][IMG]http://img831.imageshack.us/i/dsc03491k.jpg/[/IMG][URL]http://img831.imageshack.us/i/dsc03491k.jpg/[/URL] Tu już w domku 3 miesiące [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2460/img2856c.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/i/img2856c.jpg/[/IMG]http://img101.imageshack.us/i/img2856c.jpg/ No i kobitka 9 miesięcy :-D [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/971/dsc0522resize.jpg[/IMG] [url]http://img683.imageshack.us/i/dsc0522resize.jpg/[/url] Nie umiem inaczej tych zdjęć wstawić....[/QUOTE] ....................... [IMG]http://img831.imageshack.us/i/dsc03491k.jpg/[/IMG]