elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
ech szczeniak... wydaje mi się, że chętnych na niego nie brakowało, bo cisza jak makiem zasiał. :icon_roc:
-
Wczoraj Panu na e-maila posłałam link do tego wątku. Na razie cisza. A Sonia to chyba rzeczywiście jakiś ideał?:smile: W domu pod moją nieobecność zero koopek, zero bałaganu, nawet tapeta w przedpokoju po Mice nie została dokończona.:biggrina: Gdy rano wychodziłam do pracy Sonia nie piszczała, ani nie szczekała. Do łóżka w nocy się nie pchała, lubi spać w swoim legowisku. Jedynie na spacerku na smyczy trochę ciągnie, gdy sobie chodzimy jest roztrzepana jak szczeniak. Samochodów nie znała, ale najważniejsze, że się ich nie boi. edytowałam post #55
-
malawaszko, na PW posłałam Ci nr konta. Na razie wkleiłam tylko paragon za paliwo, ponieważ do weta Sonii jeszcze nie zabrałam. Ciągle czekam na informację od Toli, na co sunia była szczepiona w schronie? W nocy sunia trzepała trochę uszami, pewnie trzeba będzie je zakropić no i na lewym boczku ma kilka strupów. Wygląda to jak zaschnięte ślady po pogryzieniu. Na karku też ma albo zaschnięty wrzód, albo duże zgrubienie po kleszczu.
-
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
elinka replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Temida']Na razie odpisała mi maciszek i podała link do mapy dogo. [URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=15®ion=1[/URL][/QUOTE] Na mapie jest caelestis, w Jeleniej robiła dla mnie wizytę przed adpocyjną, więc jest to osoba sprawdzona. Również fiorteinbock, jednak nie wiem jak u niej teraz z czasem. Poker to każdy zna, jest jeszcze Edi100, ElzaMilicz, wroobelterrorysta i jeszcze parę osób, które aktywnie udzielają się na Dogo. Najlepiej napisz PW do wszystkich osób z tego regionu mapy i poczekaj, kto Ci odpowie. -
Konto dam po południu, bo zmykam już do pracy.
-
Malawaszko, na kogo mam brać faktury u weta na małą? Dzisiaj powinnam dostać info od Toli, na co w schronie była zaszczepiona i zaraz chcę iść z nią do weterynarza. A Sonia z Loulą właśnie urządziły sobie po śniadanku poranne wyścigi po mieszkaniu. Sonia jak na razie bardzo ładnie się spisuje, całą noc wytrzymała, rano przepisowo na spacerku była koopka. Po schodach umie schodzić, wchodzić też. :lol: Do lustra w przedpokoju tylko raz zajrzała (to stały pierwszy punkt do przeskoczenia u moich tymczasowiczek :evil_lol:), legowisko pod kompem też od razu sobie uzurpowała. Czyli chyba miejska z niej dziewczyna jak się patrzy? Tym bardziej, że wczoraj widok kury na wsi z lekka ją zaskoczył. Dzisiaj po południu sprawdzę, jak reaguje na ruch uliczny?
-
Ale najważniejsze, że Sonia skradła serce temu Panu. I coś mi się wydaje, że to jest miłość od pierwszego wejrzenia. ;-) [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4535/sonia087.jpg[/IMG] Najpierw dziewczyna skradła Panu buziaka :eviltong: [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8790/sonia088.jpg[/IMG] a potem najbardziej mięsiste mady i inne skarby z wiaderka. :-P [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7285/sonia202.jpg[/IMG] No, ale przecież prawdziwa miłość jest w stanie wszystko wybaczyć :loveu: [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9163/sonia201.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8369/sonia205.jpg[/IMG]
-
Wreszcie nadszedł czas powrotu do domu... [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/358/sonia431.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6748/sonia434.jpg[/IMG] ...i czas odpoczynku [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/611/sonia446.jpg[/IMG]
-
Był czas na drapanko :eviltong: [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1300/sonia127.jpg[/IMG] O taaaak, właśnie tutaj! [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/5912/sonia128.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8287/sonia178.jpg[/IMG]
-
Sonia zaprzyjaźniła się już z Madame Kicią [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/660/sonia311.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4295/sonia324.jpg[/IMG] [SIZE=1][SIZE=2]tylko, że Kicia nie za bardzo chce z Sonią[/SIZE] :placz:[/SIZE] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5074/sonia403.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8506/sonia280.jpg[/IMG]
-
Sonia lubi zabawę z patykiem [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/7204/sonia156.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9645/sonia137.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/4954/sonia255.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/999/sonia192.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/968/sonia096.jpg[/IMG]
-
Nasza dziewczyna to urodzona sznup-modelka! [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5948/sonia123.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7351/sonia125.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9063/sonia425.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7059/sonia091.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5431/sonia152.jpg[/IMG]
-
Sonia dzielnie pomagała przy pracy [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/9079/sonia062.jpg[/IMG] w pojedynkę [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6233/sonia147.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/1314/sonia148.jpg[/IMG] i w kolektywie [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9307/sonia186.jpg[/IMG]
-
Sonia wzbudziła duże zainteresowanie wśród sąsiadów [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/3721/sonia421.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2603/sonia423.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/621/sonia141.jpg[/IMG] nawet, gdy witała się z Loulą [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/235/sonia119.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4338/sonia121.jpg[/IMG]
-
Niuńka jest słodka. Nie wiem, jak ktoś mógł jej nie kochać? Sonia podbiła moje serce od samego początku. Już w samochodzie po wyjeździe ze schronu, gdy wzięłam ją na kolanka, przylgnęła do mnie całym swoim ciałkiem, główkę oparła na moim policzku i tak jechała przez całą drogę. A gdy tylko westchnęłam lub gdy się tylko odezwałam do TZ-a, sunia zaraz obsypywała mnie całusami. Szelma wie, jak podbić czyjeś serce.:evil_lol: Później, gdy byliśmy u rodziców nad jeziorem okazało się, że w tę pułapkę wpadłam nie tylko ja. [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] No to od początku: Sonię bardzo zaintrygowało jezioro. To całkiem ciekawa rzecz. Można w nim pływać, susem skakać z pomostu, ale dlaczego po wodzie nie da się chodzić? :niewiem: [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/4228/sonia037.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/3235/sonia056.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8418/sonia209.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/5515/sonia220.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1516/sonia234.jpg[/IMG]
-
Przed chwilą weszliśmy do domu. Dziewczyny wiem, że się niecierpliwicie, MikAgo buziaczki :kiss_2: ,ale dajcie mi chwilkę na rozpakowanie toreb. A zaraz potem napiszę pełną relację, mam również fotki. Może zdradzę tylko tyle, że sunia jest przekochana. I wiecie co? Sonia już zdążyła podbić czyjeś serce. :fadein: Już za chwilę zdradzę szczegóły...
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
elinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
No niesamowite! Aż się nie chce wierzyć, że coś takiego mogło mieć miejsce pamiętając jak tamten dom się na początku przedstawiał. Nawet na potwierdzenie wklejane były zdjęcia na wątek. Jednak w necie nikomu nie można wierzyć.:shake: -
[quote name='Tola^^']To wy wyjeżdżacie o 6:00 i około 8 będziecie w schronie? Może być, lecz bym się nie pogniewała gdyby przyjazd był trochę później :D[/QUOTE] Tolu, masz PW ;)
-
[COLOR=#ffffff].....................[/COLOR]
-
LUIZO, działasz ekspresowo! Plakat jest świetny! W imieniu NODDIEGO bardzo dziękuję.:loveu: Zaraz w poniedziałek oprócz lecznicy powieszę go jeszcze w naszych zoologach i w netto.
-
Opis NODDIEGO znalazłam, ale też nie ma tam podanego wieku [url]http://www.dogomania.pl/threads/142557-Azyl-u-Majki.-Pomoc-pilnie-potrzebna!?p=15243055&viewfull=1#post15243055[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa-Prosz%C4%99-NIE-pisa%C4%87-na-tym-w%C4%85tku!?p=15422866&viewfull=1#post15422866[/url]
-
[quote name='Luzia&Funia']ja mogę zrobić, tylko w jakim formacie?? I potrzebny mi opis psiaka i namiary. Bo Inowrocław daleko od Wysokiej więc na Majkę raczej nie ma sensu podawać numeru.[/QUOTE] Format A-4 bo nie mam większej drukarki. Namiary podaj na mnie [email][email protected][/email], tel.660 815 112. A opis... no cóż... poszukam na wątku...no chyba, że ktoś nam tu pomoże?
-
[quote name='Becia66'][B]Noddiego. [/B]Wszędzie gdzie się da. Ostatnio dużo jego zdjęc wkleiła majuska na tym wątku. Wczesniej są jeszcze zdjęcia Matineski. Zastanawiam się, czy Noddiemu wątek nie założyć, może tak byłoby łatwiej.[/QUOTE] Tak, tak. Noddiemu koniecznie potrzebny jest wątek. To śliczny pies. Ma duże szanse na znalezienie domku. A czy któraś z Was potrafi zrobić plakat, bo powiesiłabym chłopaka w naszej lecznicy?