Zgłosił się DS dla Kofika,z Poznania.
Myślę,że to dobry dom,niestety nie dla naszego Koficzka.
Dom z małym ogródkiem,pani jest cały czas w domu, chyba ma problemy z chodzeniem.
Na spacery z psiakiem wychodzi mąż.
W domu są 2 starsze koty wychodzące w dzień,w nocy w domu.
I 5 letnia sunia. I to właśnie o nią chodzi. Sunia bardzo przeżyła śmierć kolegi, sunia ma depresją.
A Państwo chcą pieska,który by się z nia pobawił.
Kofik ani nie będzie chodził na spacery,ani z sunią nie będzie się bawił.
Ale jeszcze tego pani nie powiedziałam.
Jeśli macie takiego pieska,chyba czarno białego,średniego,lubiącego inne psiaki i koty,wesołego,żeby miał ochote pobawić się z sunią,to mogę podać numer tel.
Jak powiem pani,że Kofik nie, to napewno będzie szukała innego psiaka.
Dom raczej jest dobry,w Poznaniu.
Wielka ,wielka szkoda,że nie dla Kofika:(:(