Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Na koncie mam stałą za czerwiec dla Kofika od Nesiowatej 10zł. Bardzo dziekuję
  2. 100zł z bazarku wpłaciłam do Murki plus 32zł na dług za karmę,który obecnie wynosi: 336zł /plus kolejne faktury za karmę/
  3. To pewnie nic z tego,nie wiem o co tam chodziło,bo numer dałam ali 123,a że do adopcji nie doszło wiem z wątku ali,ona niczego mi nie powiedziała
  4. Sunia jest duża w typie labradora,Benio prawdopodobnie mały,więc nie wiem czy coś z tego będzie,ale może warto zadzwonic i porozmawiać Być może ma być to większy psiak/chociaz pani była zainteresowna Kofikiem,a on waży 15kg/ napewno musi lubic inne psiaki i chociaż tolerowac koty/w domu są dwa/
  5. Mam wpłatę od Figuni 200zł Bardzo dziekuję za pamięć i pomoc Wpłacę te pieniążki na konto Murki.
  6. Przeczytałam na watku ali,że do adopcji nie dojdzie,ale nie wiem o co chodzi podam Ci na pw numer do tej pani a wydawało się, jak z nia rozmawiałam,że wszystko będzie dobrze
  7. Ala123 rozmawiała wczoraj z panią,bo tez ma takiego pieska u Murki ale nie wiem co dalej,czekam na jakieś info
  8. Zgłosił się DS dla Kofika,z Poznania. Myślę,że to dobry dom,niestety nie dla naszego Koficzka. Dom z małym ogródkiem,pani jest cały czas w domu, chyba ma problemy z chodzeniem. Na spacery z psiakiem wychodzi mąż. W domu są 2 starsze koty wychodzące w dzień,w nocy w domu. I 5 letnia sunia. I to właśnie o nią chodzi. Sunia bardzo przeżyła śmierć kolegi, sunia ma depresją. A Państwo chcą pieska,który by się z nia pobawił. Kofik ani nie będzie chodził na spacery,ani z sunią nie będzie się bawił. Ale jeszcze tego pani nie powiedziałam. Jeśli macie takiego pieska,chyba czarno białego,średniego,lubiącego inne psiaki i koty,wesołego,żeby miał ochote pobawić się z sunią,to mogę podać numer tel. Jak powiem pani,że Kofik nie, to napewno będzie szukała innego psiaka. Dom raczej jest dobry,w Poznaniu. Wielka ,wielka szkoda,że nie dla Kofika:(:(
  9. Od Anonimowego Darczyńcy wpłynęło 200zł na badania krwi. Bardzo dziekuję Dzisiaj wpłaciłam na konto hoteliku 232zł /za badanie krwi i tabletki na robale/ 32zł odejmuję z konta Kofika.
  10. Rozmawiałam dzisiaj z Pania Wiolą. Te tabletki będą podawane przez 4 dni. Tak jak zasugerowała Tyśka poprosiłam o podanie priobiotyku. Ale może trzeba jednak zbadać kopę. Tasiemców w ogranizmie może być nawet trzy,tak powiedziała. I byc może dlatego go tak męczy,i to wszystko na granicy,hemoglobina,tarczyca może byc tym spowodowana. Ale wydaje mi się,że trzeba zbadać kope,a nie pakować kolejne odrobaczenia.
  11. Bardzo Ci dziekuję za ogłoszenia Dobrze,ze nie napisałaś w ogłoszeniu wieku,prawdopodobnie ma powyżej 8 lat.
×
×
  • Create New...