Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26211
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Na koncie Koficzka są wpłaty: stała od Helli---100zł i stała od Elf i Mango---30zł Bardzo dziekuje
  2. Kochani,mam dobre info,Kofik w ds Pojechał juz 4 go lutego,nie chciałam pisać,żeby nie zapeszyć poczatkowo miał być "na próbę" przez tydzień,pózniej przedłużono na kolejny tydzień Koficzek będzie miał do dyzpozycji dom i ogród dwoje emerytów w domu. Jednak jest jeden warunek,że jak przyjdzie ciężka choroba lub coś gorszego,to psinka wróci do Pani Wioli Zgodziłam się,bo przecież nie trzeba zakładać najgorszego Jednak za hotelikowanie Koficzka trzeba zapłacic od 07.stycznia do 4 lutego. Będą zdjęcia
  3. Na koncie są stałe od: Pucka69---20zł Limonka80---50zł Nesiowata---15zł i wpłata jednorazowa od MikAga---30zł Serdecznie dziekuję
  4. Doszły. Wczoraj. Ale wczoraj nie sprawdzałqam konta. A dzisiaj juz są.:) Bardzo dziekujemy
  5. Kochani brakuje juz tylko 60zł. I jutro postaram się wpłacić do hoteliku,bo czas najwyższy.
  6. Na koncie Koficzka jest również stała od Elf i Mango---30zł. Napisałaś,że to za listopad:) a to już za styczeń:) Bardzo dziekuję
  7. Już tylko 100zł brakuje do zapłaty za hotelikowanie Koficzka od 07.12.2023 do 06.01.2024
  8. Tak,ja to wszystko wiem,ale czasami wydaje mi się,ze watek zaniknie jak nikt nic nie napisze. Ja się zawsze wszystkim dołuję /prawda limonka? / inaczej nie potrafię chociaż wiem,ze to nie jest dobre.
  9. Fajnie Pomiziaj go odemnie. To takie kochane psisko,takie dobre...dla wszystkich.
  10. Kurcze....bardzo się cieszę bo myślałam,ze juz nikt nie zagląda/oprócz Nesiowatej/ Bardzo Wam dziekuję
×
×
  • Create New...