Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26211
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. 19 Bluzeczka,może też być żakiecik, 55%len,45% bawełna Dł.53cm szer.między pachami 45cm Rozmiar M CW 5zł agat21 CW 20 Bluzeczka bawełniana męska RALPH LAUREN Rozmiar XL CW 7zł 21 Bluzka rozpinana ,kolor granatowy,GERRY WEBER. Dł.70cm szer.między pachami 52cm Rozmiar 40/42 CW 5zł
  2. 14 Bluzka ,długi rękaw,który można podpiąć do 3/4,kolor wyrazniejszy Dł. 74cm szer.między pachami 60cm Rozmiar 46/na metce/ CW 8zł koja 20zł 15 Sukienka,z podszewką,brokatowy materiał złoto-czarny,rękaw 3/4,spory dekolt,ładnie się układa na dole,sukienka raczej wizytowa Dł.98cm szer.między pachami 39cm Rozmiar S/M CW 6zł 16 Bluzka rozpinana,materiał przypominający sztruks /zapasowy guzik/wyrazniejszy kolor,bardziej lila dł.67cm szer.między pachami 60cm Rozmiar 46 CW 5zł 17 Koszulka nocna Rozmiar M CW 4zł 18 Spodnie rurki,dł.98cm w pasie 2 x 45cm CW 5zł
  3. 11 ------Kombinezonik,krótkie spodenki,dżinsowe Rozmiar 86/92 CW 4zł ------Getry polarowe,cieplutkie, TOPOLINO Rozmiar 98 CW 4zł 12 Czapeczki CW 2zł jedna 13 Spódnica,kolor czarny,na dole falbanki,spód jasno siwy Dł.85cm w pasie 2 x 36cm w pasie jest gumka CW 6zł.
  4. 7 Bluzeczki dla małych dziewczynek ---różowa----18-24m-ce,92cm ----z serduszkiem----KIKI&Koko-----98 ----w motylki,z długimi rękawkami---80cm CW 3zł każda 8 Różowa kurteczka MURROS, z kapturkiem,kieszonkami Rozmiar92 CW 3zł 9 Ocieplany polarem serdaczek,z kapturkiem i kieszonkami Rozmiar 92 CW 5zł 10 Bluzeczka z kotkiem,LUPILU Rozmiar 86/92 CW 4zł
  5. Fajny bazarek Szczebrzeszyniaki i ja bardzo dziekujemy za pomoc w spłacie zadłużenia
  6. 1 Chusteczki nawilżane dla zwierząt. Odpowiednie do czyszczenia sierści,łap,okolic odbytu,uszu i okolic oczu. 20 x 20cm. Jest 5szt. CW 4zł jedna szt. 1 elmas 2 3 4 5 2 Bluzka,rękaw do łokcia,dł.60cm szer.między pachami 50cm Rozmiar L CW 8zł 3 Bluza z dł.rękawem65%poliester,35%viskoza. Dł.65cm szer.między pachami 51cm Rozmiar L/na metce/ CW 10zł 4 Bluzka,nowa,z metką,wyrazniejsze kolory niż na zdjęciu.Viskoza. Dł.70cm szer.między pachami 57cm Rozmiar 46 CW 18zł 5 Bluzka LAURENA,dł.60cm szer.miedzy pachami 48cm Rozmiar L CW 12zł 6 Bawełniana bluzeczxka Rozmiar L CW 5zł
  7. Elmaswpłacone 15zł 1----chusteczki----4zł 26----spodenki----6zł agat21 19----bluzka----5zł 22----sukienka----12zł mila-adawpłacone 36zł 11---torba----6zł 35-----klapki----14zł 36-----klapki----15zł Nesiowatawpłacone 40zł 12--- 34---smycz + obróżka----15zł kojawpłacone 50zł bluzka----20zł
  8. Zapraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód zostanie przeznaczony na potrzeby bezdomnych ze Szczebrzeszyna. Uzyskane pieniądze posłużą do spłacenia długów za dokarmianie psiaków i kotków i spłacanie długu u Murki ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wątek: http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DLUGI/page161 Bazarek ma formę licytacji, Koszt przesyłki ponosi kupujący wg cennika Poczty Polskiej. Nie wysyłam Paczką w Ruchu Po wysłaniu paczki PP powiadamiam na pw o wysłaniu. Jeśli u kogoś listonosz /z różnych powodów/ nie zostawia awiza to osoba, do której wysyłam paczkę powinna sama odebrać ją na poczcie. To ważne, bo jeśli tak się nie stanie, poczta odsyła mi paczkę z powrotem, i za zwrot muszę zapłacić kolejne 13-15zł. Ponowne wysłanie znowu koszt 16-17złzł, więc przesyłka będzie kosztowała osobę kupującą na bazarku 40zł lub 45zł. Chcąc tego uniknąć, bardzo proszę o pilnowanie przesyłek. Zasady bazarku: Bazarek potrwa do 20.07.2024 do godz.22 Jeśli ktoś nie znajdzie nic ciekawego na tym bazarku zapraszam po cegiełeczkę---kwota dowolna
  9. Mari dziekuję CI,że to napisałaś,łzy same kapią. Tyle osób z całej Polski ratowało te psiaki,eh...temat woda:( Proszę napisz pod ten adres,który na watku wstawiła ala123 i to ona robi co może by do tego nie dopuścić ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Podaję adresy mailowe przewodniczącej i w-ce przewodniczącego RM: [email protected] [email protected] Porządek obrad najbliższej sesji: https://zamosc.esesja.pl/posiedzenie/c70f198d-e874-4 Wstawiam skany projektu wniosku z uzasadnieniem nadania imienia:
  10. Jest prawda. Nie ja umieściłam Farcika w Adzie tylko Krystyna Pomarańska i to ona ma o nim informacje. Adoptował go pan,który ma już jednego psiaka,po 2 tygodniach po adopcji przyjechał z nim do Ady w odwiedziny. Ten pan powiedział,że gdyby mógł...to.......temu co tak skrzywdził pasiaka. Pokochał go i ma u niego dobrze. Zdjęć nie mam,może coś by było,ale nie wiem....może na stronie Ady./
  11. Udało się jej,jeszcze raz dziekuję Alaskan zawsze po adopcji chciałabym oglądać takie zdjęcia.
  12. Bardzo się cieszę,bardzo,starszy,chory psiak,miał dużo szczęściaże znalazł taki dom.
  13. Jesteście gotowi? Ruszamy..... Piękny widok Prawda? Pani z ds powiedziała,że wcześniej miała dwa psiaki,ale Kofik to psiak marzenie. Kochany Koficzku,ten widok to miód na moje serce.
  14. Jeszcze raz zadzwonię do ds , nie rozumiem dlaczego nie ma tych zdjęć,ani Pani Wiola nie wysłała,chociaż obiecała,ani ds chociaż też obiecał
  15. Wczoraj dzwoniłam do ds ,ale nadal czekam na zdjęcia miały być,ale nie ma.....może trzeba jeszcze poczekać....nie wiem Pani powiedziała,że Kofik ma się dobrze,nazywają go Tofik,ale trudno,pewnie Pani Wiola zle mnie zrozumiała i tak już zostało Nie mieli w zwyczaju,zeby pies spał na kanapach,poprzedni psiak spał tylko na swoim posłanku natomiast Kofik obskakuje wszystkie kanapy,śpi gdzie chce,wolno mu:) Na poczatku nie mogli nigdzie wyjśc bez niego,postanowili któregos dnia zaobserwować co robi jak ich nie ma ale zostawili go śpiącego,wyszli na pół godziny,jak wrócili zaglądali przez okna co robi psinka,a on nadal spał:) Powiedzieli,ze Kofik jest bardzo wdzięczny i kochany,że to psi anioł,o czym wiedziałysmy już wcześniej:) W następnym tygodniu wybierają się z Kofikiem do weta, na badanie krwi,być może echo serca /Kofik bierze tabletki na serce/ i tak ogólnie Pani powiedziała,że chcą sprawdzić w jakim stanie zdrowia jest Kofik. Ale zdjęć nadal nie mam.......
  16. Niech chociaż on będzie szczęśliwy. Pisałam do Pani Wioli,miała w sobotę wysłać info i zdjęcia Koficzka,ale dzisiaj mi napisała,ze się rozchorowała i w najbliższy weekend postara się wysłać.
  17. Koja wpłaciła 40zł Bardzo dziekuję W tym tygodniu postaram się uregulować z hotelikiem,i poproszę o fotki z ds
  18. Kolejne wpłaty na konto Koficzka: Elik---25zł Poker---25zł MikAga---30zł Serdecznie dziekuję
×
×
  • Create New...