-
Posts
26211 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
14 Bluzka ,długi rękaw,który można podpiąć do 3/4,kolor wyrazniejszy Dł. 74cm szer.między pachami 60cm Rozmiar 46/na metce/ CW 8zł koja 20zł 15 Sukienka,z podszewką,brokatowy materiał złoto-czarny,rękaw 3/4,spory dekolt,ładnie się układa na dole,sukienka raczej wizytowa Dł.98cm szer.między pachami 39cm Rozmiar S/M CW 6zł 16 Bluzka rozpinana,materiał przypominający sztruks /zapasowy guzik/wyrazniejszy kolor,bardziej lila dł.67cm szer.między pachami 60cm Rozmiar 46 CW 5zł 17 Koszulka nocna Rozmiar M CW 4zł 18 Spodnie rurki,dł.98cm w pasie 2 x 45cm CW 5zł
-
7 Bluzeczki dla małych dziewczynek ---różowa----18-24m-ce,92cm ----z serduszkiem----KIKI&Koko-----98 ----w motylki,z długimi rękawkami---80cm CW 3zł każda 8 Różowa kurteczka MURROS, z kapturkiem,kieszonkami Rozmiar92 CW 3zł 9 Ocieplany polarem serdaczek,z kapturkiem i kieszonkami Rozmiar 92 CW 5zł 10 Bluzeczka z kotkiem,LUPILU Rozmiar 86/92 CW 4zł
-
1 Chusteczki nawilżane dla zwierząt. Odpowiednie do czyszczenia sierści,łap,okolic odbytu,uszu i okolic oczu. 20 x 20cm. Jest 5szt. CW 4zł jedna szt. 1 elmas 2 3 4 5 2 Bluzka,rękaw do łokcia,dł.60cm szer.między pachami 50cm Rozmiar L CW 8zł 3 Bluza z dł.rękawem65%poliester,35%viskoza. Dł.65cm szer.między pachami 51cm Rozmiar L/na metce/ CW 10zł 4 Bluzka,nowa,z metką,wyrazniejsze kolory niż na zdjęciu.Viskoza. Dł.70cm szer.między pachami 57cm Rozmiar 46 CW 18zł 5 Bluzka LAURENA,dł.60cm szer.miedzy pachami 48cm Rozmiar L CW 12zł 6 Bawełniana bluzeczxka Rozmiar L CW 5zł
-
Zapraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód zostanie przeznaczony na potrzeby bezdomnych ze Szczebrzeszyna. Uzyskane pieniądze posłużą do spłacenia długów za dokarmianie psiaków i kotków i spłacanie długu u Murki ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wątek: http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DLUGI/page161 Bazarek ma formę licytacji, Koszt przesyłki ponosi kupujący wg cennika Poczty Polskiej. Nie wysyłam Paczką w Ruchu Po wysłaniu paczki PP powiadamiam na pw o wysłaniu. Jeśli u kogoś listonosz /z różnych powodów/ nie zostawia awiza to osoba, do której wysyłam paczkę powinna sama odebrać ją na poczcie. To ważne, bo jeśli tak się nie stanie, poczta odsyła mi paczkę z powrotem, i za zwrot muszę zapłacić kolejne 13-15zł. Ponowne wysłanie znowu koszt 16-17złzł, więc przesyłka będzie kosztowała osobę kupującą na bazarku 40zł lub 45zł. Chcąc tego uniknąć, bardzo proszę o pilnowanie przesyłek. Zasady bazarku: Bazarek potrwa do 20.07.2024 do godz.22 Jeśli ktoś nie znajdzie nic ciekawego na tym bazarku zapraszam po cegiełeczkę---kwota dowolna
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
DORA1020 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Mari dziekuję CI,że to napisałaś,łzy same kapią. Tyle osób z całej Polski ratowało te psiaki,eh...temat woda:( Proszę napisz pod ten adres,który na watku wstawiła ala123 i to ona robi co może by do tego nie dopuścić ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Podaję adresy mailowe przewodniczącej i w-ce przewodniczącego RM: [email protected] [email protected] Porządek obrad najbliższej sesji: https://zamosc.esesja.pl/posiedzenie/c70f198d-e874-4 Wstawiam skany projektu wniosku z uzasadnieniem nadania imienia: -
Jest prawda. Nie ja umieściłam Farcika w Adzie tylko Krystyna Pomarańska i to ona ma o nim informacje. Adoptował go pan,który ma już jednego psiaka,po 2 tygodniach po adopcji przyjechał z nim do Ady w odwiedziny. Ten pan powiedział,że gdyby mógł...to.......temu co tak skrzywdził pasiaka. Pokochał go i ma u niego dobrze. Zdjęć nie mam,może coś by było,ale nie wiem....może na stronie Ady./
-
Wczoraj dzwoniłam do ds ,ale nadal czekam na zdjęcia miały być,ale nie ma.....może trzeba jeszcze poczekać....nie wiem Pani powiedziała,że Kofik ma się dobrze,nazywają go Tofik,ale trudno,pewnie Pani Wiola zle mnie zrozumiała i tak już zostało Nie mieli w zwyczaju,zeby pies spał na kanapach,poprzedni psiak spał tylko na swoim posłanku natomiast Kofik obskakuje wszystkie kanapy,śpi gdzie chce,wolno mu:) Na poczatku nie mogli nigdzie wyjśc bez niego,postanowili któregos dnia zaobserwować co robi jak ich nie ma ale zostawili go śpiącego,wyszli na pół godziny,jak wrócili zaglądali przez okna co robi psinka,a on nadal spał:) Powiedzieli,ze Kofik jest bardzo wdzięczny i kochany,że to psi anioł,o czym wiedziałysmy już wcześniej:) W następnym tygodniu wybierają się z Kofikiem do weta, na badanie krwi,być może echo serca /Kofik bierze tabletki na serce/ i tak ogólnie Pani powiedziała,że chcą sprawdzić w jakim stanie zdrowia jest Kofik. Ale zdjęć nadal nie mam.......