Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='ala123']Właśnie widziałam się z Krystyną i mówiła,że odnalazł się, a właściwie odnalazła się psinka; dobrze ,że jest i nic jej się nie stało, ale szkoda,że nikt nie pomógł...[/QUOTE] Szkoda:shake:,niestety znowu wszystko spada na nas,sunia trafi dzisiaj na i tak przepelniony dt. Ciasno sie zrobilo:-(
  2. Delph porozwieszala plakaty w W-wie,dzieki bardzo:lol:teraz czekamy na telefony:lol:
  3. Dziekuje Wojtus za te info , ciesze sie ,ze Pupilek ma sie dobrze,moze te plakaty pomoga zanalezc dobry domek,a czy on ma allegro? Dobrze,ze tam jestes i na wszystko masz oko:lol:
  4. [quote name='Ingrid44']Plakac mi sie chce jak sobie pomysle o tym rannym psiaku na przystanku :( :( :([/QUOTE] Psiak jest i nikt niestety mu nie pomogl:-( i na dodatek psiak okazal sie sunia:shake: jest to na tej wsi,skad zabrane zostaly Kora i Luna,corki zamordowanej widlami przez wiesniakow suni:-(.Ta sunie dokarmiaja dobrzy ludzie,ale co bedzie jak sunia bedzie miala cieczke?
  5. Fajny filmik:lol: i Nero tez fajny:lol:
  6. Majce udalo sie,dzieki serdeczne Kroook za ta wizyte:loveu: zaraz wstawie to co napisala mi Kroook na pw.
  7. Zawsze wiedzialam,ze to dobra psinka:lol:nie bedzie tez uciekal,jesli ktos pokocha go od pierwszego wejrzenia:p
  8. Chociaz podniose,tylko tyle moge,zycze psiakowi wspanialego domku.
  9. Czekam z utesknieniem na jakas pomoc,na adopcje,bo psiakow niestety przybywa,a adopcji jest bardzo malo.W pobliskiej wsi jest wyrzucony duzy,bardzo lagodny piesek,jest tam juz prawdopodobnie od miesiaca,jakas nauczycielka widziala jak zajadal kreta czy tez wrone,trudno okreslic co to bylo,pani sie rozplakala i dala mu kanapki,ktore miala,psiak czesto przesiaduje kolo szkoly,bo dzieci go karmia,ale polozyc sie to juz nie ma gdzie,teraz jest tak mokro,ostatnio ktos widzial go na przystanku autobusowym.Byl ranny albo pogryziony,dziecko przemywalo mu ta rane woda utleniona,ktora kupil w aptece.
  10. Dostalam rowniez wsparcie z portalu milosnikow psow zaprzegowych:lol: zrobia ogloszenia Elzie i Zahirkowi.
  11. A przed chwila dzwonila pani w spr.Emi,jak jej powiedzialam,ze sunia jest bardzo lagodna,i bardzo juz spragniona milosci czlowieka,bo jest juz dlugo w dt. to powiedziala,ze pies nie moze byc maskotka i do wszystkich machac ogonkiem,ma bronic,szczekac,ma rowniez szczekac jak przyjdzie zlodziej,pies ma byc psem,a nie maskotka,co to sie teraz porobilo z tymi psami:crazyeye://////to wypowiedz tej pani.
  12. [quote name='Ingrid44']Zapytajcie cioteczke -obraczus87. Ona jest z Warszawy i jest zawsze bardzo pomocna .[/QUOTE] Ok.zapytam,dzieki Ingrid:lol:
  13. Pytalam Delph czy rozwiesi w Warszawie/oprocz Nerusia/ plakaty Janki,Zojki,Korka i Strazaka.Bo tyle na razie mamy plakatow,tak? Ale mi nie odpowiedziala,wiec chyba trzeba szukac innej cioteczki do pomocy z Warszawy.Natomiast Marinka rozwiesi plakaty w Lublinie,wysle Ci na maila jej adres.A czy mamy juz wszystkie plakaty?Tzn.Janki,Zojki,Korka i Strazaka.
  14. Lucynka,wyslalas plakaty do Delph i Plasteliny? Zglosila sie jeszcze Marinka-na Lublin,ale skoro Plastelina porozwiesza,to chyba wystarczy.
  15. Te plakaty rozwieszane w Krakowie to jakas szansa dla Pupila.
  16. Delph rozwiesi plakaty w Warszawie,plastelina w Lublinie,moze Nero w koncu znajdzie swojego czlowieka.
  17. No tak,mozna zwariowac od tego,chcialabym dla wszystkich psiakow ogloszenia,ale brak kasy nas hamuje.Dla Janki i Zojki sa tylko plakaty,bez ogloszen:shake:
  18. Do Ciebie:lol: ja tez nie kontaktuje/z innych powodow/ chyba na Waszym bazarku byly ogloszenia dla Janki i Zojki? A moze na innym? Sama juz nie wiem. Jesli na tym bazarku,to nie musisz wstawiac juz,natychmiast,zrobisz jak bedziesz miala czas:lol:
  19. no to czekamy na wiesci co u Lisi:lol:
×
×
  • Create New...