-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='ala123']Właśnie widziałam się z Krystyną i mówiła,że odnalazł się, a właściwie odnalazła się psinka; dobrze ,że jest i nic jej się nie stało, ale szkoda,że nikt nie pomógł...[/QUOTE] Szkoda:shake:,niestety znowu wszystko spada na nas,sunia trafi dzisiaj na i tak przepelniony dt. Ciasno sie zrobilo:-(
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Delph porozwieszala plakaty w W-wie,dzieki bardzo:lol:teraz czekamy na telefony:lol: -
[quote name='Ingrid44']Plakac mi sie chce jak sobie pomysle o tym rannym psiaku na przystanku :( :( :([/QUOTE] Psiak jest i nikt niestety mu nie pomogl:-( i na dodatek psiak okazal sie sunia:shake: jest to na tej wsi,skad zabrane zostaly Kora i Luna,corki zamordowanej widlami przez wiesniakow suni:-(.Ta sunie dokarmiaja dobrzy ludzie,ale co bedzie jak sunia bedzie miala cieczke?
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Fajny filmik:lol: i Nero tez fajny:lol: -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Zawsze wiedzialam,ze to dobra psinka:lol:nie bedzie tez uciekal,jesli ktos pokocha go od pierwszego wejrzenia:p -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Chociaz podniose,tylko tyle moge,zycze psiakowi wspanialego domku. -
Czekam z utesknieniem na jakas pomoc,na adopcje,bo psiakow niestety przybywa,a adopcji jest bardzo malo.W pobliskiej wsi jest wyrzucony duzy,bardzo lagodny piesek,jest tam juz prawdopodobnie od miesiaca,jakas nauczycielka widziala jak zajadal kreta czy tez wrone,trudno okreslic co to bylo,pani sie rozplakala i dala mu kanapki,ktore miala,psiak czesto przesiaduje kolo szkoly,bo dzieci go karmia,ale polozyc sie to juz nie ma gdzie,teraz jest tak mokro,ostatnio ktos widzial go na przystanku autobusowym.Byl ranny albo pogryziony,dziecko przemywalo mu ta rane woda utleniona,ktora kupil w aptece.
-
A przed chwila dzwonila pani w spr.Emi,jak jej powiedzialam,ze sunia jest bardzo lagodna,i bardzo juz spragniona milosci czlowieka,bo jest juz dlugo w dt. to powiedziala,ze pies nie moze byc maskotka i do wszystkich machac ogonkiem,ma bronic,szczekac,ma rowniez szczekac jak przyjdzie zlodziej,pies ma byc psem,a nie maskotka,co to sie teraz porobilo z tymi psami:crazyeye://////to wypowiedz tej pani.
-
Pytalam Delph czy rozwiesi w Warszawie/oprocz Nerusia/ plakaty Janki,Zojki,Korka i Strazaka.Bo tyle na razie mamy plakatow,tak? Ale mi nie odpowiedziala,wiec chyba trzeba szukac innej cioteczki do pomocy z Warszawy.Natomiast Marinka rozwiesi plakaty w Lublinie,wysle Ci na maila jej adres.A czy mamy juz wszystkie plakaty?Tzn.Janki,Zojki,Korka i Strazaka.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Lucynka,wyslalas plakaty do Delph i Plasteliny? Zglosila sie jeszcze Marinka-na Lublin,ale skoro Plastelina porozwiesza,to chyba wystarczy. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Delph rozwiesi plakaty w Warszawie,plastelina w Lublinie,moze Nero w koncu znajdzie swojego czlowieka. -
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
no to czekamy na wiesci co u Lisi:lol:- 209 replies