Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='bela51']Kochane dziewczyny o wielkim sercu podrzuccie mi nr konta. Moja znajoma p. Małgosia z Dublina wpłaci dzisiaj pare złotych na Wasze bidy.[/QUOTE] Numer konta wyslany,bardzo dziekujemy pani Malgosi:loveu:
  2. Oby tylko kochana rudaska znalazla dobry domek.
  3. A Strazak jaki malutki,wazy 6,5 kg. Chociaz teraz moze troszeczke wiecej,bo apetyt mu bardzo dopisuje.
  4. Na niektorych zdjeciach Pupil troszeczke smutny,tak jak pisal wczesniej Wojtus teskni za polem,ale na sniegu minka troszke weselsza.
  5. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198513-Nie-masz-co-na-siebie-włożyć-ZAJRZYJ!-Różne-rozmiary.-Na-szczebrzeszyniaki.-Do-28.12?p=15960084#post15960084[/URL] Zapraszam na bazarek dla szczebrzeskich bezdomniakow.
  6. Boze co za banerek.......slowa ugrzezly w gardle:placz:
  7. Bo kazda psinka chcialaby miec swojego czlowieka......dobrego czlowieka....
  8. A tuje rosna kilka lat,zeby tylko temu wloczykijowi sie nic nie stalo,taki sam problem jest z Nero i z Zahirem:shake:
  9. [quote name='Rodzice Maciusia :)']ja moge pomoc w oglaszaniu oczywiscie!! :)[/QUOTE] Dzieki,bo jak kora mnie o to poprosi raczej nie pomoge,Rodzice napisz prosze jak ma sie Nevill,bo mysle o nim,a ciagle zapominam zapytac,i pani Marysia juz kilka razy mnie pytala.
  10. Nooo,nie bardzo ja oglaszam,ale jak bede mogla jakos pomoc zrobie to oczywiscie,kora bardzo bardzo dziekuje:loveu:
  11. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178853-bokserkowaty-Bilbo-w-ds.-ROZDAJEMY-KASE!!!/page72[/URL] Poprosilysmy na watku Bilbusia o pomoc finansowa na karme,chyba cioteczki pozytywnie rozpatrzyly prosbe:lol:
  12. Psiaki bardzo potrzebuja karmy,nie ma kasy na jedzenie,nie wiem co robic,jest ich duzo,a apetyty w to zimno bardzo im dopisuje.Rozmawialam z z-ca burmistrza,jakas kase dostaniemy,w tej chwili nie wiem dokladnie ile to bedzie,niestety posiedzenie Rady M. zatwierdzajacej budzet bedzie dopiero pod koniec stycznia,a pieniadze moze dopiero pod koniec lutego.Dobre i to,ale nie wiem co do tego czasu.Psiaki nie szczepione,ale nie bedziemy wydawac kasy/ktorej zreszta nie ma/ na szczepienia,kiedy nie ma na jedzenie.Bardzo sie martwie.
  13. Sunia nie jest szczebrzeszynska,ale bardzo potrzebuje kasy,bo znalazla dt. a deklaracji nie ma,a my tez potrzebujemy pomocy,bo mamy w dt. 10 psiakow i jednego szczeniaka i tez zadnych deklaracji,nie mozemy tego stadka wykarmic,a teraz zima apetyt im bardzo dopisuje,nadrabiamy bazarkami,ale eh.......dlugo by pisac,ale pewnie kasy dla nas nie wystarczy.Prosbe o pomoc pisala ala123 i wstawila link,ale rozumiem,ze dla wszystkich nie wystarczy.
  14. Ale Lisia bardziej do niej pasuje:eviltong:
  15. Smuci mnie,ze nikt nie dzwoni w spr.Nero,zawsze cos przeszkadza,a to okres urlopow,wakacji,teraz swieta,tez zastoj,a kiedy.....kiedy.....ktos wypatrzy psinke?
  16. [quote name='wojtuś']Rozmawiałem z Pania Moniką, wszystko z Pupilem dobrze, zaproponowała że to ona porobi zdjęcia - w domu, na spacerku i nagra mi na płytkę CD, nie ma dostępu do kompa więc nie może przesłać, płytkę ze zdjęciami odbiorę we wtorek wieczorem i wstawię na wątek:). Pupil stoi często w oknie i patrzy na pole, Pani Monika uważa że brakuje mu jego dotychczasowego życia na polu, stąd ciągle mówi o domku z ogrodem, który byłby najlepszy dla Pupila. Pozdrawiam pięknie:)[/QUOTE] Az mi sie lezka w oku zakrecila,jak przeczytalam,ze Pupil stoi w oknie i patrzy na pole,jednak marzy mi sie dla niego domek z ogrodem,Pupil jest u p.Moniki,jest bezpieczny,to na spokojnie trzeba szukac takiego domku,niech w koncu bedzie szczesliwy,bo za duzo razy zmienial miejsce zamieszkania.Z niecierpliwoscia czekam na zdjecia,chociaz popatrze na dobrotke.
  17. Korek na fotkach jest u Ali,a teraz jest w dt. na hotelik nas nie stac,a w tej chwili to i cienko stoimy z kasa za tymczas za te psiaki,ktore juz sa.Od trzech tygodni blaka sie po Szczebrzeszynie podrosniety szczeniak,nie wiem ile moze miec--7-9-m-cy,ale juz nie dajemy rady placic za te tymczasy,nie wiem co dalej.Ja musze porobic zdjecia psiakom,ale czasowo nie wyrabiam.
  18. Ciesze sie,ze sunia bedzie juz bezpieczna:lol:dzieki dziewczyny.
  19. [quote name='as_ko']Dziewczyny mam pewien pomysł na bazarek na szczebrzeszyniaki, takiego bazarku jeszcze nie widziałam więc nie wiem ile pieniędzy udałoby się uzbierać i nie wiem czy dam radę to zrealizować przed świętami, bo mam trochę roboty, ale zobaczymy...[/QUOTE] Dziekujemy za kazda pomoc:lol:potrzeby sa tak olbrzymie,ze nie ogarniam juz tego:shake:psiaki potrzebuja karmy,bo oprocz tego,ze trzeba placic za tymczasy,a jest juz tych psiakow duzo,to i oplat duzo,to trzeba ta gromadka jeszcze wykarmic,a apetyt im dopisuje,najbardziej zarloczny jest Strazak i nowa czarna sunia.
  20. [quote name='Rodzice Maciusia :)']ha, rude dziewczyny podobne troche do mojej Stokroci. Niestety, nie sa zbyt wygledne do adopcji :( Ale probowac trzeba. Jak beda ladne foty to zrobie ogloszenia na tych 4 portalach o których pisalam. A moze by odswiezyc pierwsze posty? Powyrzucac psiaki, ktore znalazly domki a wrzucic nowe? BYloby przejrzysciej.. Jak chcecie to ja bym mogla wziasc na siebie ten wátek - tzn trzebaby napisac do moda zeby zmienil te posty na mnie, albo dal mi kilka na poczatku i ja bym to uporzadkowala oraz na biezaco prowadzila info. To taka moja propozycja, oczywiscie nie obraze sie jak nie skorzystacie he he :) :)[/QUOTE] Oczywiscie jestem za,jesli moglabys?To z gorki dzieki:lol:
  21. [quote name='Paulina78']:loveu::loveu::loveu: MAM MIEJSCE DLA MALEJ :loveu::loveu::loveu:!!! Tylko ciotki drogie z Tarczyna - jutro konieczny transport!!! Do Piaseczna!!![/QUOTE] A cos wiecej?Czy to dt?
  22. Do stadka dolaczyla Dora/o niej wiecej napisze Ala/ i mloda/7m-cy/czarna sunia zabrana z rodziny patologicznej.Zdjecia beda niebawem.
  23. Odeslalam 200zl./pomylkowo mi wyslane/ dla SOS bokserom.
×
×
  • Create New...