Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26221
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='Paulina78']:loveu::loveu::loveu: MAM MIEJSCE DLA MALEJ :loveu::loveu::loveu:!!! Tylko ciotki drogie z Tarczyna - jutro konieczny transport!!! Do Piaseczna!!![/QUOTE] A cos wiecej?Czy to dt?
  2. Do stadka dolaczyla Dora/o niej wiecej napisze Ala/ i mloda/7m-cy/czarna sunia zabrana z rodziny patologicznej.Zdjecia beda niebawem.
  3. Odeslalam 200zl./pomylkowo mi wyslane/ dla SOS bokserom.
  4. Jutro zapytam,ale pewnie dadza,porosze na innych watkach o pomoc,ale to beda wplaty jednorazowe,a dt.wymaga comiesiecznych wplat,dlatego rozsylajcie watek i proscie o pomoc.
  5. [quote name='Awit']karolina_g_k miewała suczki na tymczasach. Może napisz do niej.....[/QUOTE] O wlasnie,trzeba zapytac.
  6. Ale to Wy musicie szukac dt. ja chetnie bym Wam pomogla,niestety nie mam czasu,mam watek z wyrzuconymi na bruk psiakami,jest ich w tej chwili 8 , a poza tym dokarmiam zwierzeta i pomagam ludziom,ktorzy maja dobre serca i psiaki,a nie moga ich wykarmic,a prywatnie,eh..........nie bede o tym pisac. Cioteczki z watku Bilbo pozytywnie rozpatrzyly moja prosbe, i przyznalyby 50zl. pod warunkiem,ze sunia bedzie miala juz ten dt. Byc moze inni tez by pomogli,tylko trzeba ta sunie gdzies umiescic. Ja u siebie sama znalazlam dt. dla psiakow,wsrod znajomych,jest tam teraz ich 8 , 150zl+ karma.Pomyslcie o tym,zastanowcie sie jak suni pomoc,przeciez wiecie,ze ona w tej melinie nie moze zostac.
  7. [quote name='mestudio']Jeszcze raz podnoszę sunię, tymczas bardzo potrzebny.[/QUOTE] No tak,wszyscy pisza,ze tymczas potrzebny,a szuka go ktos moze?
  8. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178853-bokserkowaty-Bilbo-w-ds.-ROZDAJEMY-KASE!!!/page71[/URL] Na watku Bilbo poprosilam o wsparcie finansowe na dt. dla suni.
  9. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197942-mała-beżowa-sunia-mieszka-w-stodole-wymordowano-jej-dzieci.-POMOCY-!/page2[/URL] Czy moge poprosic o jakas sumke na dt. dla suni,ktorej zamordowano dzieci,a sunia mieszka w jakiejs spelunie pijackiej,dziewczyny dopiero zalozyly watek,sunia nie ma jeszcze imienia.Bardzo prosze o pomoc.
  10. Sluchajcie,chyba trzeba zbierac kase na dt. z wlasnego doswiadczenia wiem ,ze nielatwo uzbierac jakas sumke,no i trzeba szukac dt. Macie juz jakis na oku?
  11. Pewnie potrzebne beda nowe zdjecia do ogloszen,bo te,ktore sa nie sa najlepsze
  12. Doszlo 30zl.dla bezdomniakow ze Szczebrzeszyna i okolic,bardzo dziekujemy:loveu:
  13. Jak zanosicie jedzenie,to musicie poczekac az zje,bo te psiaki co tam zagladaly tez napewno glodne,wiesniaki glodza swoje psy.
  14. Pani Marysia otrzymala sucha karme dla Majki,15kg.od Ingrid,bardzo dziekujemy:loveu:Oczywiscie w ubieglym miesiacu rowniez otrzymala -puszki-o tym napisalam w 1 poscie:lol:
  15. Dobrze,ze zanioslas jej koce i jedzenie,ale jej potrzebny jest dt. w tej spelunie nie moze przeciez zostac.To najgorszy okres dla psiakow-swieta-ale trzeba pomyslec o dt.Biedna sunia:-(
  16. Pupil da sie lubic:lol:kochane psisko,ciesze sie,ze jest zdrowy.
  17. Ile osob zaangazowalo sie w pomoc Pupilkowi:lol:
  18. Minal tydzien,nikt w Wiednia juz nie dzwonil:shake:eh....ci ludzie
  19. [quote name='jamor']a mi sie o 100 razy bardziej podoba to pierwsze, drugie to takie zwykłe, banalne[/QUOTE] No,wlasnie,chodzi mi o to pierwsze zdjecie,jest niesamowite,robi wrazenie....
  20. [quote name='sonia71']przyszlam do was po zaspach i miziam wszystkie psiule-u Kaśki cicho z odezwem z allegro?[/QUOTE] Dzwonila pani z Tereszpola,miala przyjechac....zobaczyc.....i cisza,odpisalam tez na maile w spr.Emi,i tez zadnego odezwu.....
  21. To zdjecie,to juz bardziej realne,to pierwsze jakby z kosmosu.........
  22. Dziekuje za pomoc Pupilkowi:lol:psiak na zdjeciu jest przy budzie i to nie najlepszej jakosci,ale wtedy tylko takie miejsce mialysmy dla niego,zeby mu pomoc.Pozniej trafil do innego dt.ale tez niestety do kojca.A to psiak,ktory kocha wolnosc i towarzystwo czlowieka.Moze uda Wam sie porobic mu fajne zdjecia do ogloszen.
  23. "Jesli jest niebo psie,skierujcie do niego mnie./Znajde tam jakies drzewko z cieniem/I,otoczona anielskim skomleniem,/Odpoczne sobie we snie"l.L.J.Kern
  24. Dzieki Wojtus za wszystko:lol:jednak Pupil ma troche szczescia,bo Ty pojawiles sie na jego drodze:lol:moze bedzie dobrze i Pupil znajdzie kogos,kto pokocha go calym sercem.
×
×
  • Create New...