-
Posts
26221 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina78']:loveu::loveu::loveu: MAM MIEJSCE DLA MALEJ :loveu::loveu::loveu:!!! Tylko ciotki drogie z Tarczyna - jutro konieczny transport!!! Do Piaseczna!!![/QUOTE] A cos wiecej?Czy to dt?- 209 replies
-
Odeslalam 200zl./pomylkowo mi wyslane/ dla SOS bokserom.
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Jutro zapytam,ale pewnie dadza,porosze na innych watkach o pomoc,ale to beda wplaty jednorazowe,a dt.wymaga comiesiecznych wplat,dlatego rozsylajcie watek i proscie o pomoc.- 209 replies
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']karolina_g_k miewała suczki na tymczasach. Może napisz do niej.....[/QUOTE] O wlasnie,trzeba zapytac.- 209 replies
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Ale to Wy musicie szukac dt. ja chetnie bym Wam pomogla,niestety nie mam czasu,mam watek z wyrzuconymi na bruk psiakami,jest ich w tej chwili 8 , a poza tym dokarmiam zwierzeta i pomagam ludziom,ktorzy maja dobre serca i psiaki,a nie moga ich wykarmic,a prywatnie,eh..........nie bede o tym pisac. Cioteczki z watku Bilbo pozytywnie rozpatrzyly moja prosbe, i przyznalyby 50zl. pod warunkiem,ze sunia bedzie miala juz ten dt. Byc moze inni tez by pomogli,tylko trzeba ta sunie gdzies umiescic. Ja u siebie sama znalazlam dt. dla psiakow,wsrod znajomych,jest tam teraz ich 8 , 150zl+ karma.Pomyslcie o tym,zastanowcie sie jak suni pomoc,przeciez wiecie,ze ona w tej melinie nie moze zostac.- 209 replies
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Jeszcze raz podnoszę sunię, tymczas bardzo potrzebny.[/QUOTE] No tak,wszyscy pisza,ze tymczas potrzebny,a szuka go ktos moze?- 209 replies
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178853-bokserkowaty-Bilbo-w-ds.-ROZDAJEMY-KASE!!!/page71[/URL] Na watku Bilbo poprosilam o wsparcie finansowe na dt. dla suni.- 209 replies
-
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197942-mała-beżowa-sunia-mieszka-w-stodole-wymordowano-jej-dzieci.-POMOCY-!/page2[/URL] Czy moge poprosic o jakas sumke na dt. dla suni,ktorej zamordowano dzieci,a sunia mieszka w jakiejs spelunie pijackiej,dziewczyny dopiero zalozyly watek,sunia nie ma jeszcze imienia.Bardzo prosze o pomoc.
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Sluchajcie,chyba trzeba zbierac kase na dt. z wlasnego doswiadczenia wiem ,ze nielatwo uzbierac jakas sumke,no i trzeba szukac dt. Macie juz jakis na oku?- 209 replies
-
Doszlo 30zl.dla bezdomniakow ze Szczebrzeszyna i okolic,bardzo dziekujemy:loveu:
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Jak zanosicie jedzenie,to musicie poczekac az zje,bo te psiaki co tam zagladaly tez napewno glodne,wiesniaki glodza swoje psy.- 209 replies
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Dobrze,ze zanioslas jej koce i jedzenie,ale jej potrzebny jest dt. w tej spelunie nie moze przeciez zostac.To najgorszy okres dla psiakow-swieta-ale trzeba pomyslec o dt.Biedna sunia:-(- 209 replies
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Minal tydzien,nikt w Wiednia juz nie dzwonil:shake:eh....ci ludzie -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='jamor']a mi sie o 100 razy bardziej podoba to pierwsze, drugie to takie zwykłe, banalne[/QUOTE] No,wlasnie,chodzi mi o to pierwsze zdjecie,jest niesamowite,robi wrazenie.... -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
To zdjecie,to juz bardziej realne,to pierwsze jakby z kosmosu......... -
Dziekuje za pomoc Pupilkowi:lol:psiak na zdjeciu jest przy budzie i to nie najlepszej jakosci,ale wtedy tylko takie miejsce mialysmy dla niego,zeby mu pomoc.Pozniej trafil do innego dt.ale tez niestety do kojca.A to psiak,ktory kocha wolnosc i towarzystwo czlowieka.Moze uda Wam sie porobic mu fajne zdjecia do ogloszen.
-
Staruszek N.N. Niech świat wie, że żył tu i Miś
DORA1020 replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
"Jesli jest niebo psie,skierujcie do niego mnie./Znajde tam jakies drzewko z cieniem/I,otoczona anielskim skomleniem,/Odpoczne sobie we snie"l.L.J.Kern