-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Kochany piesku gdzie Twoj domek?Zasiedziales sie w hoteliku:shake: -
Staruszek N.N. Niech świat wie, że żył tu i Miś
DORA1020 replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj smutno na tym watku:-( -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
I co z tym ogloszeniem w "Przyjaciel Pies"? -
Staruszek N.N. Niech świat wie, że żył tu i Miś
DORA1020 replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przykre,ze niektore psiaczki nie zaznaja ciepla i milosci swoich domkow:-(,ale Misio,ktoremu nie dane bylo szczesliwe zycie na zawsze pozostanie w naszej pamieci...... -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Dziewczyny może zmieńcie tekst i zdjęcia do ogłoszeń to czasami pomaga[/QUOTE] Zdjecia sa sliczne,co do tekstu,to moze??? -
Foksia nie jest zagrozona pobiciem,na szose tez nie wychodzi,boi sie,trzeba ja wyprowadzac,zeby sie zalatwila,ta komorka traktuje jak domek,zimno,bez czlowieka,ale domek dla psinki:-(Ona strasznie chce do ludzi.Ale jest jej zimno:-(.Polozylam jej kocyk,ma jedzenie,wode/ktora niestety zamarza/,i sama nie wiem co dalej bedzie.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Cos nikt nie dzwoni:shake: i plakaty nie pomogly?I tyle ogloszen? -
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki za dobry domek:lol:- 209 replies
-
As_ko ma racje,bez pomocy sama sobie nie poradzisz,niech kierownik go zlapie,on przeciez jakies doswiadczenie w tym ma.Jesli psinka bedzie w schronie,to zawsze latwiej mu pomoc,a moze bedziesz mogla na jakis czas zabrac go do siebie.Takie psy to zawsze bardzo lagodne i ciezko przestraszone.A kto mu dal ten sedalin?Mowilam,ze trzeba po podaniu leku psinke pilnowac,bo jak zasnal nie wiadomo gdzie.Koniecznie trzeba go znalezc,on tam daleko nie poszedl.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Jantarku musisz znalezc wspanialy domek:lol: -
Chyba trzeba podac cos na spanie,z jedzeniem,i poczekac az zasnie,tylko jak ucieknie bedzie problem.Ja tak mialam z Zojka z cmentarza,dalam jej tabletke na uspokojenie,ktora dal mi wet,chyba relanium,ale to nie poskutkowalo.A pozniej ja lapalismy.Eh nie chce tego wspominac.Temu psiakowi trzeba podac cos na spanie w dobrym jedzonku,i pilnowac,zeby nie uciekl,a jak pojdzie to isc za nim,chyba sama sobie nie poradzisz,musi Ci ktos pomoc.Jego koniecznie trzeba zlapac.A kto go bije? Jak on sobie chodzi na wolnosci,nie mozna zgloscic tego policji? Albo,zeby schronisko go zabralo,a ze schronu juz przeciez latwiej byloby Ci go zabrac.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Chodzi Ci o ogloszenie w "Przyjaciel Pies"? Te ogloszenia sa bezplatne,w kazdym miesiacu zamieszczaja ogloszenia cztery /ze zdjeciem/ ale czasami chetnych jest duzo,wiec trzeba czekac w kolejce.Najlepiej zadzwon do Pani Zanety,ona sie tym zajmuje,powiedz jej historie biednego Jantarka,napewno nie odmowi pomocy.Mnie nigdy nie odmowila.Pozniej pewnie wyslesz opis ze zdjeciem.To numer do redakcji 22/6354972 , zadzwon jutro rano koniecznie. No i moze oglaszaj Jantarka na facebooku,to teraz taki popularny portal,i mozna tam oglaszac Jantarka.Ciagle mysle co jeszcze,ale na razie nic nie przychodzi mi do glowy. -
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina78']Lisia będzie miała spotkanie w sprawie adopcji w tą sobotę pewnie :) I mam dom dla Zoji!!! :):):)[/QUOTE] No szybko u was ida te adopcje,my nie mamy takiego szczescia,na tymczas tylko przybywa wyrzuconych psiakow,a adopcji tak malo.Trzymam kciuki za Lisie:lol: oj zeby znalazla dobry domek.- 209 replies
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='pumcia02']dostali 10 miesięcy bez zawieszenia[/QUOTE] 10 miesiecy:angryy:powinni zgnic w wiezieniu- 209 replies