Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Kochany piesku gdzie Twoj domek?Zasiedziales sie w hoteliku:shake:
  2. Z powodu tego cholernego prawa cierpia i ludzie,ktorzy chca pomoc zwierzakom i nie moga liczyc na zadna pomoc. W uwaga onet pl jest akcja "zwierzeta tez czuja,tak jak ludzie" w koncu jedynie TVN reaguje na to co sie dzieje,teraz jest moja ulubiona stacja.Media maja ogromna sile.
  3. I co z tym ogloszeniem w "Przyjaciel Pies"?
  4. Przykre,ze niektore psiaczki nie zaznaja ciepla i milosci swoich domkow:-(,ale Misio,ktoremu nie dane bylo szczesliwe zycie na zawsze pozostanie w naszej pamieci......
  5. Zadzwonila wczoraj wieczorem dziewczyna w spr.adopcji Foksi,jest z Lublina.Ma po poludniu przyjechac zobaczyc Foksie,ale czy przyjedzie nie wiem.
  6. Foksia nie powinna dlugo czekac na domek,we wtorek ukaze sie wiekszosc ogloszen,moze wtedy,tylko dla mnie to taki odlegly termin....:shake:
  7. [quote name='Atomowka']Dziewczyny może zmieńcie tekst i zdjęcia do ogłoszeń to czasami pomaga[/QUOTE] Zdjecia sa sliczne,co do tekstu,to moze???
  8. Foksia nie jest zagrozona pobiciem,na szose tez nie wychodzi,boi sie,trzeba ja wyprowadzac,zeby sie zalatwila,ta komorka traktuje jak domek,zimno,bez czlowieka,ale domek dla psinki:-(Ona strasznie chce do ludzi.Ale jest jej zimno:-(.Polozylam jej kocyk,ma jedzenie,wode/ktora niestety zamarza/,i sama nie wiem co dalej bedzie.
  9. Cos nikt nie dzwoni:shake: i plakaty nie pomogly?I tyle ogloszen?
  10. Napewno wroci,ale to dziwne,ze lek przez 1,5godziny nie zadzialal.To czekalyscie przy nim 1,5godz. a pozniej on sobie poszedl?Dlugo czekalyscie,ale moze trzeba bylo isc za nim,bo moze chcialo mu sie spac i dlatego poszedl.No,ale co bede gdybac ,moze psiak wroci.
  11. To wczoraj mial podany sedalin i dzisiaj tez:crazyeye: Rodzice jak go zlapia to popros,zeby przywiezli go do Ciebie.Ja tez zawsze unikam schronu,niektore psiaki nie powinny tam trafiac.
  12. As_ko ma racje,bez pomocy sama sobie nie poradzisz,niech kierownik go zlapie,on przeciez jakies doswiadczenie w tym ma.Jesli psinka bedzie w schronie,to zawsze latwiej mu pomoc,a moze bedziesz mogla na jakis czas zabrac go do siebie.Takie psy to zawsze bardzo lagodne i ciezko przestraszone.A kto mu dal ten sedalin?Mowilam,ze trzeba po podaniu leku psinke pilnowac,bo jak zasnal nie wiadomo gdzie.Koniecznie trzeba go znalezc,on tam daleko nie poszedl.
  13. Ale latwiej byloby Ci go zabrac ze schronu i pomoc,koniecznie musisz mu pomoc,bo jak trafi taka bida do schronu to koniec.Mam nadzieje,ze uda sie mu pomoc,bo on juz chyba wiele przeszedl.
  14. Jantarku musisz znalezc wspanialy domek:lol:
  15. Chyba trzeba podac cos na spanie,z jedzeniem,i poczekac az zasnie,tylko jak ucieknie bedzie problem.Ja tak mialam z Zojka z cmentarza,dalam jej tabletke na uspokojenie,ktora dal mi wet,chyba relanium,ale to nie poskutkowalo.A pozniej ja lapalismy.Eh nie chce tego wspominac.Temu psiakowi trzeba podac cos na spanie w dobrym jedzonku,i pilnowac,zeby nie uciekl,a jak pojdzie to isc za nim,chyba sama sobie nie poradzisz,musi Ci ktos pomoc.Jego koniecznie trzeba zlapac.A kto go bije? Jak on sobie chodzi na wolnosci,nie mozna zgloscic tego policji? Albo,zeby schronisko go zabralo,a ze schronu juz przeciez latwiej byloby Ci go zabrac.
  16. Szkoda,ze adopcja nie wyszla,ale widocznie Pupilek musi jeszcze troszeczke poczekac.
  17. Chodzi Ci o ogloszenie w "Przyjaciel Pies"? Te ogloszenia sa bezplatne,w kazdym miesiacu zamieszczaja ogloszenia cztery /ze zdjeciem/ ale czasami chetnych jest duzo,wiec trzeba czekac w kolejce.Najlepiej zadzwon do Pani Zanety,ona sie tym zajmuje,powiedz jej historie biednego Jantarka,napewno nie odmowi pomocy.Mnie nigdy nie odmowila.Pozniej pewnie wyslesz opis ze zdjeciem.To numer do redakcji 22/6354972 , zadzwon jutro rano koniecznie. No i moze oglaszaj Jantarka na facebooku,to teraz taki popularny portal,i mozna tam oglaszac Jantarka.Ciagle mysle co jeszcze,ale na razie nic nie przychodzi mi do glowy.
  18. [quote name='Paulina78']Lisia będzie miała spotkanie w sprawie adopcji w tą sobotę pewnie :) I mam dom dla Zoji!!! :):):)[/QUOTE] No szybko u was ida te adopcje,my nie mamy takiego szczescia,na tymczas tylko przybywa wyrzuconych psiakow,a adopcji tak malo.Trzymam kciuki za Lisie:lol: oj zeby znalazla dobry domek.
  19. [quote name='pumcia02']dostali 10 miesięcy bez zawieszenia[/QUOTE] 10 miesiecy:angryy:powinni zgnic w wiezieniu
×
×
  • Create New...