-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Ja juz zapomnialam o tych kijach,bo Nero od kilku miesieczny jest bezpieczny,dzieki Lucynce:lol:gdyby nie ona....nie chce nawet o tym myslec.A Nero,taki cudowny psiaczek czeka i czeka na swoj domek..... -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='bela51']Kochani, podpiszcie petycje w sprawie zamordowanego ONka:-( Podpiszcie proszę http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6370 Podpisalam, 5 osob przeciw:crazyeye:-bez komentarza--a ja prosze o podpisanie petycji z mojego banerka -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
No niestety,wszystko stanelo w miejscu,taki kochany psinka a czeka... i czeka..... -
Niestety nic z tego nie wyszlo:shake:Dziewczyna jest studentka i napisala,ze ma sporo zajec na uczelni,wiec zapytalam co wtedy z pieskiem,czy po calyxch dniach bedzie sam siedzial,czy moze ma z kim go zostawiac,i poprosilam o adres i numer telefonu.Wiec mi odpisala,ze boi sie brac psa w ciemno,ze moze nie przypadna sobie do gustu lub piesek nie spelni jej oczekiwan.
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Ja tez trzymam kciuki za sliczna Lisie:lol:- 209 replies
-
No i przy tych problemach mam tez dobra wiadomosc,jest zainteresowanie Strazakiem,pisala do mnie dziewczyna z Lecznej,myslala,ze Strazak jest w Krasnymstawie i podjedzie sobie do niego,ale dlaczego w Krasnymstawie? Zgodzila sie na wizyte p/adopcyjna,mieszka w bloku.Jestem z nia w kontakcie,czekam na decyzje.
-
[quote name='as_ko']Dora dobrze że napisałaś do Lubelskiej Straży dla Zwierząt, na dogo jest od nich Madi, znam ją, ona na pewno postara się pomóc jeśli będą mieli możliwość...to jakaś masakra co tam się dzieje :( Biedne zwierzaki.[/QUOTE] Licze na nich,bo jesli oni nie pomoga,to kto? Ale jak juz pisalam oni moga /chyba/ zabrac psiaki /jednego to napewno/ tylko gdzie je umiescic? My mamy tymczas przepelniony i zadluzony, juz foksi nie mialam gdzie umiescic.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']a co z tym facebookiem? Kurczátko, moze ktos z Was zna kogos kto umie sié tym poslugiwac. Na pewno sá ludziska ze szczebrzeszyna i okolic, moze by cos pomogli...[/QUOTE] Ludzie ze Szczebrzeszyna i jakakolwiek pomoc....:razz: od lat pomagam zwierzakom i jeszcze nikt nigdy w niczym mi nie pomogl/na dluzsza mete/ tlumaczenia sa rozne: nie mam czasu,nie mam kasy,czasami slysze rownieo co zajmujesz sie glupotami jak masz ciezko chora matke. Tylko jak wyrzucony psiak,czy kociak,albo w jakiejs rodzinie cierpi zwierzak to wiedza gdzie dzwonic,a jak prosze o pomoc,to przepraszam,ale nie mam czasu,nie mam kasy,nie pomoge.Czasami omijaja mnie szerokim lukiem,zebym przypadkiem o cos nie poprosila.To przykre,ale taka jest rzeczywistosc.Jedynie moge zawsze liczyc na pomoc Krystyny i ali123,ale one nie mieszkaja w Szczebrzeszynie.No i na Was dogomaniaczki:loveu:to sie wie,bez waszego wsparcia niczego bym nie zrobila,a przynajmniej nie tyle.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Wlasnie skonczylam allegro Foxi tez. Gdyby sytuacja byla totalnie podbramkowa to ja bym já mogla przetrzymac. Tzn. nie mam warunków i to bylkaby TOTALNA ostatecznosc - gdyby np. jej cos grozilo na juz, albo kompletnie by nie bylo co z nia zrobic. Ona JEST malutka?[/QUOTE] Bardzo,bardzo Ci dziekuje,ona jest malutka,jest kochana,na razie siedzi sobie w tej komorce,przynajmniej tam nie pada,nie wieje wiatr.Na razie niech tam zostanie,ale teraz przynajmniej wiem,ze w razie czego jest dla niej pomoc.Mam tylko nadzieje,ze szybko dla takiej slicznotki znajdzie sie domek.Dziekuje:lol:
-
A co do psiakow tego jegomoscia--ja tutaj mam nie tylko z nim takie problemy,jest w pobliskiej wsi godzony pies na metrowym lancuchu:angryy:/zglosilam na policje/ ale nie wiem co dalej,bo nastepne problemy,kolejna rodzina trzyma psiaka pod stodola,tez tam wpelza jak waz,obok stoi buda,tylko zagrodzili wejscie do tej budy:-(,pies nie moze tam wejsc.Ja juz sobie z tym wszystkim nie radze.Policja nie pomoze tak,zeby bylo dobrze.Co z tego,ze kazal mu poprawic budy,te szaturnie nie sa do poprawienia.Na moj widok pies schowal sie do "budy",bardzo boi sie czlowieka,rozmawialam z sasiadkami,ale one rowniez boja sie,ze ich pobija albo podpala.Powiedzialy do mnie,ze ja sobie pojde,a one zostana i dlatego nie moga w to sie wtracac:shake:Jak widac na zdjeciu,tam gdzie psiak wpelza,nawet go nie widac,wystaja tylko lapki,wielki strach:-( Tam bida az piszczy,jego nie bedzie stac na zrobienie nowych bud,a w tych,ktore sa psy mieszkac nie moga.Do srodka wrzucone siano,ktore w taka pogode jak jest teraz zamienilo sie w gnoj:-(.Poprosilam o pomoc Lubelska Straz dla Zwierzat,na razie opisalam cala sytuacje i czekam na odpowiedz,ale musimy miec miejsce gdzie mozna by zabrac te psiaki,a juz napewno,tego,ktory wpelza do budy,a takiego miejsca juz nie mamy.Sa tam tez kozki/a,ze to kozki dowiedzialam sie od sasiadek/jak usyszaly,ze ktos chodzi cichutko pobekiwaly,stoja w ciemnym pomieszczeniu,bez okienka,podejrzewam,ze tez w gnoju i glodne:angryy: jak chcialabym,zeby mi pomogla jakas organizacja,bo sama sobie z narastajacymi problemami nie poradze.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tez pomyslalam o tej rocznicy,dlugo juz.........ale Dorek tez prawie rok czekal na swoj domek,i sie doczekal. -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Czyli ukaze sie w miesieczniku jego ogloszenie? Takie ze zdjeciem,daja tylko 4 takie ogloszenia/sama dawalam/ miesiecznie,ale nie raz trzeba czekac w kolejce. -
Foksia nie ma dt. niestety nie mamy juz kasy na dt. jestesmy na minusie 900zl./w chwili obecnej/bo pod koniec miesiaca nastepne 600zl do zaplaty,nie mowiac o tym,ze nie ma kasy na jedzenie,niestety duzo juz psiakow do wykarmienia:shake:. Poprosilam wlasciciela tego domu/on tam nie mieszka/ zeby foksia mogla troche tam pobyc,bo nie mamy dokad ja zabrac,zgodzil sie,ale nie powiem,ze bylo latwo,umiescilysmy sunie w komorce,ona strasznie garnie do czlowieka,boi sie psow.Zdjecia wysylam Ali,to moze dzisiaj,moze jutro wstawi.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
A do redakcji "Przyjaciel Pies"? Wyslac Ci nr.tel.? -
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie ciesze,ze Lisia ma sie dobrze:lol: o pomoc finansowa w sterylce to trzeba prosic sterylkowa skarbonke,moze cioteczki cos dorzuca,bo chyba nielatwo bedzie zebrac cala kwote.:shake:- 209 replies
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199029-Ogłoszeniowy-zestaw-za-jedyne-15-zł-na-TTB-SZCZECIN-DO-16.01.2011r[/URL] link do tego bazarku -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Cos malo cioteczek na tym watku,a cos trzeba robic,zeby Jantarkowi pomoc,moze zamowcie plakaty na bazarku/moge podeslac link/my zamawialysmy dla swoich psiakow,bo mamy juz pod opieka niestety 15 , a adopcji malo.I te plakaty mozna porozwieszac w niektorych miastach.Bazarek proponuje 30 ogloszen,2 banerki i 2 plakaty za 15zl. Napiszcie tez do "Przyjaciel Pies" tam nieodplatnie zamieszczaja 4 psiaki do adopcji/ze zdjeciem/ cztery-miesiecznie. Jesli zechcecie to podam na pw. adres mailowy i numer telefonu. A co z ogloszeniami? Czy ktos robi ogloszenia,czy moze trzeba szukac cioteczek do pomocy? Ja niestety nie umiem:oops: i sama prosze o pomoc w ogloszeniach. -
[quote name='Lucyna']"do adopcji" alu miałam na myśli, że nie ma właściciela i pieczę nad nią ma dogomania :lol:[/QUOTE] Sunia nie ma wlasciciela, Rodzice,wpisz ja prosze na watek,na imie ma Luna,takie imie nadaly jej dzieci,ktore ja dokarmialy i reaguje na to imie,ale wydaje mi sie,ze to imie nie pasuje do niej.Ala pewnie jutro wstawi jej zdjecia,ktore wyslalam.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Nie mozna tracic nadziei,Jantar znajdzie swoj domek,moj staruszek Dorek,po roku,ale w koncu znalazl,jest gdzies dobry czlowiek,ktory pokocha psinke,na zawsze.......staruszkom zawsze kibicuje.