Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. A do redakcji "Przyjaciel Pies"? Wyslac Ci nr.tel.?
  2. Bardzo sie ciesze,ze Lisia ma sie dobrze:lol: o pomoc finansowa w sterylce to trzeba prosic sterylkowa skarbonke,moze cioteczki cos dorzuca,bo chyba nielatwo bedzie zebrac cala kwote.:shake:
  3. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199029-Ogłoszeniowy-zestaw-za-jedyne-15-zł-na-TTB-SZCZECIN-DO-16.01.2011r[/URL] link do tego bazarku
  4. Cos malo cioteczek na tym watku,a cos trzeba robic,zeby Jantarkowi pomoc,moze zamowcie plakaty na bazarku/moge podeslac link/my zamawialysmy dla swoich psiakow,bo mamy juz pod opieka niestety 15 , a adopcji malo.I te plakaty mozna porozwieszac w niektorych miastach.Bazarek proponuje 30 ogloszen,2 banerki i 2 plakaty za 15zl. Napiszcie tez do "Przyjaciel Pies" tam nieodplatnie zamieszczaja 4 psiaki do adopcji/ze zdjeciem/ cztery-miesiecznie. Jesli zechcecie to podam na pw. adres mailowy i numer telefonu. A co z ogloszeniami? Czy ktos robi ogloszenia,czy moze trzeba szukac cioteczek do pomocy? Ja niestety nie umiem:oops: i sama prosze o pomoc w ogloszeniach.
  5. [quote name='Lucyna']"do adopcji" alu miałam na myśli, że nie ma właściciela i pieczę nad nią ma dogomania :lol:[/QUOTE] Sunia nie ma wlasciciela, Rodzice,wpisz ja prosze na watek,na imie ma Luna,takie imie nadaly jej dzieci,ktore ja dokarmialy i reaguje na to imie,ale wydaje mi sie,ze to imie nie pasuje do niej.Ala pewnie jutro wstawi jej zdjecia,ktore wyslalam.
  6. Nie mozna tracic nadziei,Jantar znajdzie swoj domek,moj staruszek Dorek,po roku,ale w koncu znalazl,jest gdzies dobry czlowiek,ktory pokocha psinke,na zawsze.......staruszkom zawsze kibicuje.
  7. Sunia jest juz bezpieczna,spala 20 godzin,jak wstala zjadla obiadokolacje:lol:,podskakiwala ze szczescia,pozowala do kilu fotek:p i dalej w kimono,biedna taka juz byla zmeczona ta bezdomnoscia:shake:,ze wyspac sie nie moze.Jest bardzo lagodna,taka dobra psinka.
  8. [quote name='ala123']Właśnie widziałam się z Krystyną i mówiła,że odnalazł się, a właściwie odnalazła się psinka; dobrze ,że jest i nic jej się nie stało, ale szkoda,że nikt nie pomógł...[/QUOTE] Szkoda:shake:,niestety znowu wszystko spada na nas,sunia trafi dzisiaj na i tak przepelniony dt. Ciasno sie zrobilo:-(
  9. Delph porozwieszala plakaty w W-wie,dzieki bardzo:lol:teraz czekamy na telefony:lol:
  10. Dziekuje Wojtus za te info , ciesze sie ,ze Pupilek ma sie dobrze,moze te plakaty pomoga zanalezc dobry domek,a czy on ma allegro? Dobrze,ze tam jestes i na wszystko masz oko:lol:
  11. [quote name='Ingrid44']Plakac mi sie chce jak sobie pomysle o tym rannym psiaku na przystanku :( :( :([/QUOTE] Psiak jest i nikt niestety mu nie pomogl:-( i na dodatek psiak okazal sie sunia:shake: jest to na tej wsi,skad zabrane zostaly Kora i Luna,corki zamordowanej widlami przez wiesniakow suni:-(.Ta sunie dokarmiaja dobrzy ludzie,ale co bedzie jak sunia bedzie miala cieczke?
  12. Fajny filmik:lol: i Nero tez fajny:lol:
  13. Majce udalo sie,dzieki serdeczne Kroook za ta wizyte:loveu: zaraz wstawie to co napisala mi Kroook na pw.
  14. Zawsze wiedzialam,ze to dobra psinka:lol:nie bedzie tez uciekal,jesli ktos pokocha go od pierwszego wejrzenia:p
  15. Chociaz podniose,tylko tyle moge,zycze psiakowi wspanialego domku.
  16. Czekam z utesknieniem na jakas pomoc,na adopcje,bo psiakow niestety przybywa,a adopcji jest bardzo malo.W pobliskiej wsi jest wyrzucony duzy,bardzo lagodny piesek,jest tam juz prawdopodobnie od miesiaca,jakas nauczycielka widziala jak zajadal kreta czy tez wrone,trudno okreslic co to bylo,pani sie rozplakala i dala mu kanapki,ktore miala,psiak czesto przesiaduje kolo szkoly,bo dzieci go karmia,ale polozyc sie to juz nie ma gdzie,teraz jest tak mokro,ostatnio ktos widzial go na przystanku autobusowym.Byl ranny albo pogryziony,dziecko przemywalo mu ta rane woda utleniona,ktora kupil w aptece.
  17. Dostalam rowniez wsparcie z portalu milosnikow psow zaprzegowych:lol: zrobia ogloszenia Elzie i Zahirkowi.
  18. A przed chwila dzwonila pani w spr.Emi,jak jej powiedzialam,ze sunia jest bardzo lagodna,i bardzo juz spragniona milosci czlowieka,bo jest juz dlugo w dt. to powiedziala,ze pies nie moze byc maskotka i do wszystkich machac ogonkiem,ma bronic,szczekac,ma rowniez szczekac jak przyjdzie zlodziej,pies ma byc psem,a nie maskotka,co to sie teraz porobilo z tymi psami:crazyeye://////to wypowiedz tej pani.
  19. [quote name='Ingrid44']Zapytajcie cioteczke -obraczus87. Ona jest z Warszawy i jest zawsze bardzo pomocna .[/QUOTE] Ok.zapytam,dzieki Ingrid:lol:
  20. Pytalam Delph czy rozwiesi w Warszawie/oprocz Nerusia/ plakaty Janki,Zojki,Korka i Strazaka.Bo tyle na razie mamy plakatow,tak? Ale mi nie odpowiedziala,wiec chyba trzeba szukac innej cioteczki do pomocy z Warszawy.Natomiast Marinka rozwiesi plakaty w Lublinie,wysle Ci na maila jej adres.A czy mamy juz wszystkie plakaty?Tzn.Janki,Zojki,Korka i Strazaka.
×
×
  • Create New...