-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Widze,ze latwo jest kogos krytykowac,a zero zrozumnienia,to co napisala ala123 jest calkowita prawda. Zalatwilam transport suni do Zamoscia na dzisiaj rano,pozniej osoba,ktora chciala mi pomoc nie moze pojechac.Ja nie mam samochodu,gdybym miala,nie byloby tego problemu.Zrobilam co moglam.Nie rozumiem tez dlaczego sunia musiala jechac dzisiaj,a nie np. za kilka dni.Mamy dom dla szczeniaczka w Lublinie i bedziemy zalatwialy transport dla niego,to moglysmy tez dowiezc sunie.Nie rozumialam od poczatku tego pospiechu.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
O,ktos sie zakochal w Nerusiu,i z podziwem patrzy na niego:lol: a Nero najszczesliwszy na wolnosci:lol: -
Tez tak mysle,wlasciciel,ktory nie szuka swojego psa,to niedobry wlasciciel/sporo jest takich/ i nigdy nie oddalabym mu psa.Dzisiaj Sara/tak ma na imie,chociaz to imie nie bardzo mi sie podoba,ale coz,reaguje na to imie,chyba/ byla u weta, wszystko jest w porzadku,oprocz tego,ze ma niedowage,z wiadomych przyczyn,skorka i kosteczki,wazy 7,5kg. a waga prawidlowa to 12kg.Nie ma chorob skory,siersc ladna,blyszaczaca,uzebienie w troche gorszym stanie,kamien ,do usuniecia/w przyszlosci/ temperatura w normie,czipa nie ma,nie jest wyster. w przeszlosci miala szczeniaki,wiek wetka okreslila na 4-6lat,byla zachwycona sunia,jest cudowna,kocha wszystkich,jest grzeczna w aucie,umie chodzic na smyczy.Zostanie odrobaczona.Sunia to jeden wielki pieszczoch.
-
Oczywiscie sunie musi zbadac wet ,ale na moje oko nic jej nie jest,oprocz tego ,ze jest wyglodzona.Karmia ja czesto,ale po troszeczku,apetyt jej dopisuje,juz chyba zapomniala przez co przeszla,jest wesola,ciekawa wszystkiego,nawet zaczyna rzadzic pozostalymi psiakami,ciagle wachluje ogonkim,jest taka zywiolowa/jak wszystkie spanielki/
-
Doszla dogomaniaczka,z czego bardzo sie cieszymy:lol:,ale i niestety doszla na tymczas sunia.Byla wyrzucona,albo sama wpadla/tego nie dojdziemy/ do glebokiego lochu niezamieszkalego budynku.Chyba ktos kierowal moimi krokami,ze tamtedy przechodzilam,usyszalam cichutkie juz skomlenie psinki.Niestety sama bym jej stamtad nie wydostala.Loch gleboki,zimny,ponury.Musialam prosic o pomoc Straz Pozarna.Ala wstawi pozniej zdjecia suni.Dlugo tam siedziala,moze nawet kilka dni,jak ja wydostali,a nie bylo latwo,byla w szoku,zaczela jesc snieg,byla bardzo wyglodzona,trzeba ja teraz karmic malymi porcjami,bo je bardzo lapczywie,jest strasznie chuda,skora i kosci,a my mamy problemy finansowe na tymczasie,potrzebna tez karma.Nie wiem co to dalej bedzie.Nie jest latwo.
-
Kuba-sam, na mrozie, bez ludzi...Błagamy o dom!!
DORA1020 replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Dziekuje wszystkim za obecnosc na watku:loveu: Triszy za zalozenie watku:lol: Magdzie ,ze w Zaginal Dom oglosila Kubusia /od tego sie zaczelo/:lol: Bedziemy info co u Kubusia,na stare lata zaznal ciepla ludzkiego serca,szkoda,ze tak pozno,no,ale to od nas nie bylo zalezne. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bela,Barni chyba nie ma ogloszenia w Metrze,a tam prawdopodobnie sporo adopcji,moze to jakas szansa dla niego. -
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Koniecznie napiszcie cos o tym nowym domku Lisi- 209 replies
-
Kuba-sam, na mrozie, bez ludzi...Błagamy o dom!!
DORA1020 replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']Dora,czy ten pies jest także z twojej gromady podopiecznych-szczebrzeszynskich psów ,czy też jest tam też inna p.Magda ,ktora dokarmia także wasze psy ? Im więcj tam dobrych ludzi pomagających bezdomnym psom,tym lepiej.[/QUOTE] To psiak z gromady moich podopiecznych.Trisza zalozyla mu watek,bo jak wiesz sama tego nie ogarne.Nie ma tutaj innej Magdy,ktora pomaga zwierzakom.Co do kotka,to jest "trikolorka" a wiec kotka,nie wyglada na zaniedbana i wyglodzona. -
Kuba-sam, na mrozie, bez ludzi...Błagamy o dom!!
DORA1020 replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Dziekuje za zalozenie watku:lol: odpowiem na wszystkie pytania odnosnie Kuby,on nigdy nie byl szczesliwy,cale zycie spedzil na lancuchu:-( ale i ten opiekun zmarl,teraz Kuba czeka na kogos,kto na stare lata go pokocha. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Poprosze ale123 -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
A czy Nero ma ogloszenie w Metrze? Przegladalam ogloszenia i chyba nie,a tam prawdopodobnie sporo adopcji. -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Poproscie Fundacje Viva o ogloszenie Jantarka,bedzie musial troche poczekac w kolejce,ale oglosza go. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tez trzymam kciuki za Barnabe,moze nowe ogloszenia pomoga znalezc domek. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Wlasnie,ze Nero to psiak zywiolowy,pelen energii,te ostatnie zdjecia-Nero w galopie-najlepiej oddaja jego charakter i dobrze byloby umiescic je w ogloszeniach. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']odpowiedź Jamora [B][I]Nero na pewno bedzie sie nadawal do bloku, ale za 12 lat. jakos trudno mi go siobie wyobrazic w mierszkaniu. ugotowałby sie. niz nie koniecznie z temo. ale on ma w sobie wulkan, energii tyle ze mozna chałupe ogrzac. Jesliby zrobic plebiscyt na najlepiej poruszającego sie psa, jego dynamika, koordynacja i siła - to nero czołówka . Nie robiem mu rtg stawów, ale na moje oko to perfekt. Do konca nie mowie ze sie nie nadaje, tylko czy ludź bedzie sie do niego nadawał. To nie pies na kanape, to pies w pole.[/I][/B][/QUOTE] Tez tak mysle,Nero to nie psiak na kanape,czyli czekamy na inny odzew...... -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Dostalam maila z pytaniem o adopcje Nero,niestety mieszkanie w bloku,czy Nero nie meczylby sie w takim mieszkaniu?A z drugiej strony teraz tez siedzi w kojcu,moze warto sprobowac? Co o tym myslicie? -
[quote name='sonia71']podniosę szczebrzeszyniaki i jak tu zaglądam to łapię doła ...tyle ich jest :([/QUOTE] Dola to ja juz dawno zlapalam:shake: nie ma kasy,nie ma miejsca na tymczasie,do zabrania z ulicy pilnie czekaja dwa psiaki;mloda,ok.5miesieczna sunia i a'la pudel,ktory od dluzszego czasu blaka sie po Szczebrzeszynie.