Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Kolejne wplaty na konto Vivy wyslalam do Agnieszki,jest /z tego co obliczylam/ 610zl.
  2. [quote name='Dogo07']Z Olsztyna jest Jagoda1 i chyba jeszcze madcat1981.[/QUOTE] Dzieki Dogo,napisze do nich.
  3. [quote name='Rodzice Maciusia :)']już poprawię. Cieszę się bardzo, że takie wsparcie dla psiaków jest :)[/QUOTE] A jak ja sie ciesze:multi::multi::multi:dziekuje dianie,ze mnie wspierala w tym trudnym dla mnie okresie:loveu:naprawde bylam zalamana.Ale cos ruszylo,i pomoc i adopcje.Jutro przyjezdza pan z Olsztyna po Mistera/pani z Gdanska zrezygnowala,ze wzgledu na odleglosc/.Przeprowadzilam z panem dlugaaaaa rozmowe,mysle,ze Mister bedzie mial u niego dobrze,obiecal fotki.Podal adres,wiec bede potrzebowala cioteczke z Olsztyna do przeprowadzenia wizyty p/adopcyjnej.Chociaz pan nie mieszka w samym Olsztynie,tylko we wsi pod Pasymiem.Do Olsztyna jest 25km.
  4. [quote name='diana79']dodałam nowe fotki Flapera do postu na poprzedniej tronie :-) dodam je do ogłoszeń[/QUOTE] Dziekuje diana:loveu:moze kochane psisko znajdzie w koncu swoj domek.
  5. A i jeszcze,prosze napisz,ze Fundacja Viva zakupila/pod koniec kwietnia/ karme dla bezdomniakow /sucha karme,makaron i kilka puszek/ na kwote 214zl. I nie pamietam czy pisalam wczesniej,ze kochana Ingrid zakupila dodatkowo puszki dla psiakow.Poprosilam rowniez Vive o zaplacenie za hotelikowanie Norki od 21kwietnia do 21 maja i karme dla niej.Dziekuje wszystkim pomagajacym:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Rodzice wstaw prosze w 1 poscie bazarki,i jeszcze z bazarku Dogo 07 ma byc 73zl.Bardzo dziekuje Dogo za pomoc:loveu:
  7. Jak juz wczesniej pisalam nie mam oddzielnego konta w Vivie na pomoc bezdomniakom ze Szczebrzeszyna,a oddzielnego na pomoc W,wiec musze jakos to pogodzic.Wedlug moich obliczen na koncie Werki/z Vivy i z konta prywatnego /powinno zostac ok.2.400zl.Dokladnie moze napisac p.Sylwia,na jaka kwote wyslala faktury do Vivy.Bo z konta prywatnego na razie nie poszly zadne pieniazki.Zapytam jakie sa jeszcze wplaty na konto Vivy,tylko przypominam,ze ja prosze o pomoc osoby,ktore w rozny sposob pomagaly wczesniej, o wplaty na bezdomne psiaki ze Szczebrzeszyna na konto Vivy.Mysle,ze na dlugi czas Werka ma byt zabezpieczony,jesli pod koniec roku pieniedzy zabraknie,poprosimy o pomoc.
  8. Czyli Figaro juz w ds? Wstaw prosze na tym watku-link watku Figaro,obejrze filmik z psiakami.
  9. Mamy jeszcze jednego psiaka do ogloszen.Jest w BDT/takim tylko dla jednego psiaka,stworzonym tylko dla niego/Ma na imie Flaper i ma ok.pol roku.Diana wstawi jego zdjecie.Oglaszalam go juz w lokalnej prasie,ale zadnego odzewu.
  10. Mysle,ze trzeba rowniez pomoc staruszkom Pegi i Karen,tylko nie wiem czy z konta Vivy czy prywatnego.
  11. Na koncie Vivy bylo 1.852zl. Z tych pieniedzy Viva zaplacila 611zl/za hotelikowanie i karme/ pani Sylwia musi napisac dokladnie na jaka sume wystawila fakture i trzeba to wpisac w 1 poscie.Na kwote 214zl ja wyslalam fakture za karme na szczebrzeszynskie bezdomniaki.I Viva zaplaci za hotelik Norki od 21kwietnia do 21maja plus karme dla niej.Prosilam p.Sylwie zeby wyslala fakture do Vivy,bedzie wtedy tez wiadomo na jaka kwote.Norka jest rowniez w Chelmie.Chyba zostanie na koncie ok.660zl/ale to tylko moje obliczenia/jak faktury zostana wyslane do Vivy wtedy dokladnie bedzie wiadomo.
  12. Dzwonila pani w spr.Sary,niestety ma kota,a Sara lubi dominowac i gdyby nikogo nie bylo w domu,tylko Sara i kotek,to mozna przewidziec jak postapi,dzwonil pan z Olsztyna w spr.Mistera,niestety mysliwy,a ja nie lubie mysliwych, dzwonila i pisala pani z Gdanska w spr.Mistera,bardzo zainteresowana/ale dalej juz nie mogla mieszkac/jestem z ta pania w kontakcie,powiedzialam,ze mozemy psiaka przywiezc do W-wy za zwrotem kosztow/spotkanie w polowie drogi/ no i czekam na decyzje.O tekscie nad Misia i Elza pomysle,ale ja nie jestem teksciara,napisze kilka zdan.
  13. Rodzice,zrob w 1 poscie korekte,wiem,ze mozna sie w tym pogubic:shake:psiakow jest duzo.Za kreska Kasi wykresl Kruszynke,bo Kaska jest w PDT a Kruszynka w BDT.I nie mamy do adopcji Malwinki,Malwinka to sunia znajomej ali123 i nie wiem co teraz z ta sunia.
  14. [quote name='Rodzice Maciusia :)']super!! Taks należą się słowa ogromnego uznania.[/QUOTE] Tak,naleza sie:loveu:
  15. [quote name='funia']Jesli wysterylizowane byłyby wszystkie u tego weta co ja robiłam to moze załatwiłabym za cenę 150 zł łacznie z zastrzykiem od bólu i antybiotykiem na drugi dzień .[/QUOTE] Na razie nie beda wszystkie sterylizowane,taks zaplaci za ster. 2 suczek,reszta bedzie na koszt Fundacji Zwierzeta i My,o ile zgodza sie na ster.trzech,a jesli nie ,to poprosze chociaz o pokrycie kosztow str.dwoch.Fundacja ma umowe z wet.Kowalska ze Szczebrzeszyna,wiec tam beda wszystkie ster.
  16. [quote name='diana79']kochana [B]taks[/B] zasponsoruje sterylki dla dwóch suczek :loveu: :loveu::loveu::multi: dajcie proszę znać ile będą kosztować sterylki i jakie suczki z nich skorzystają, jak będą okreslone koszty i możliwośc setrylek to przelew zostanie wysłany :lol:[/QUOTE] Dziekuje bardzo taks za pomoc:loveu:do sterylizacji sa sunie:Sara,Janka,Zojka,Kaska,Misia.Dowiem sie jaki jest koszt sterylek.
  17. To allegro jest dopracowane perfekt:lol:wszystko o Nero napisane i zdjecia wybrane najlepsze,takie mam przeczucie,ze juz dlugo nie bedzie czekal.:lol:Dziekuje Lucynko:loveu:
  18. Dzieki terier,ze tak czesto fotografujesz przystojniaka:lol:
  19. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206707-śliczne-ciuszki-torebki-ubranka-dla-dzici-dla-szczebrzeszyniaków-do-04.05[/URL]. Zapraszam na bazarek........na oplacenie dlugow.
×
×
  • Create New...