Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Dzieki za bazarek:lol:Werce przyda sie kazdy grosik.
  2. [quote name='jaanka']Może umowa z domowym hotelem na warunkach dożywocia i na koncie przeznaczone pieniądze . Nie wiem ale to faktycznie by się przydało .[/QUOTE] Bardzo dobry pomysl:lol:
  3. Oczywiscie,to bardzo dobre miejsce dla Werki,ale czy realne? Z adopcjami nie jest latwo.
  4. [quote name='omi']Budrysku zgłoś maliznę, do mikropsiaków.[/QUOTE] Koniecznie,mysle ,ze szybko znajdzie dom,jest taki malutki,sliczny i taki smutny.
  5. [quote name='Kofeina']powiem ci ze z okolo 5-7 minut... ale bylo to zesztywnienie i brak jakiejkolwiek reakci.. poki co zdarzylo sie to raz.. i na razie zadnych lekow nie wprowadzamy...[/QUOTE] Oczywiscie,leki to ostatecznosc,na jedno pomoga/chociaz tez tak nie do konca/ a na drugie zaszkodza/nerki,watroba,zoladek/ Nikus tez ma zesztywnienia,ale podczas bardzo cierpi,na poczatku to trwalo 5-7min,a teraz niestety ok.20min. Ale lekow jeszcze nie podaje/chociaz mam juz/.Sledze watek Paryska,bo obaj maja ta sama chorobe.Tylko,ze Parysek trafil do schronu,a Nikusia wywalili na bruk.
  6. Niestety ja tez jestem w takim piekle,dzisiaj bylam u psiaka/watek Polska wies-glodujace psy/ Pies na upale,bez wody,w misce chleb zalany woda,metrowy lancuch,koltuny na grzbiecie:angryy: i wiesniaki,debile,na ktorych juz nie mam sily na walke.
  7. [quote name='taks']Znalazłam takie ogłoszenie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211941-Szansa-dla-psa-schroniskowego.-Sesja-zdj%C4%99ciowa-na-ok%C5%82adk%C4%99.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?[/URL] może warto zgłosić Zahirka?[/QUOTE] Zahir nie bardzo przypomina takiego pieska,no i nie jest w schronisku,tylko w Dt no,ale sprobuje go zgloscic,kazda szansa trzeba wykorzystac.
  8. Caly czas wysylam zaproszenia na watek i prosby o pomoc,ale nikogo Nero nie interesuje,znieczulica sie jakas zrobila:-(
  9. Oczywiscie DT,nawet platny bylby dla suni najlepszy.Poniewaz Wera wymaga teraz sporego zaangazowania w jej leczenie i opieke.Tylko gdzie taki znalezc?Nie jest latwo.
  10. [quote name='Szarotka']Ja osobiscie przestawila bym psa na domowe jedzenie, plus jakies naturalne srodki potrzebne do odbudowy organizmu. Wszystkie to komercjalne karmy na zachodzie po wieloletnim uzywaniu sie nie sprawdzily. Moja je surowa wolowine, z gotowanymi warzywami i roznymi naturalnymi suplementami, np. dostaje enzymy bo zle trawi i inne srodki na stawy itp. Wszystko naturalne. Zadnej chemii...........[/QUOTE] Na poczatku Werka jadla domowe jedzenie,p.Sylwia gotowala ryz z warzywami i miesem.Chyba za szybko nastapila zmiana na sucha karme.
  11. Rozsylam,ale nie widze nikogo na watku:shake:
  12. Ona,ona:eviltong: dzieki diana za wstawienie zdjec:loveu: jakis tekscik uloze pozniej,na razie brak mi czasu/jak zwylke:p/ kupilam dla wszystkich psiakow tabletki od robali,odrobaczane byly jeszcze jesienia,koszt 10tabl.--50zl.
  13. [quote name='funia']Ja nadal w spr.karmy dla Wery .... Rozumię ,ze zostajemy na karmie Acana,tak ? OK.TYlko jak zabraknie pieniedzy pózniej na hotel liczę ,ze ktoś to po prostu zapłaci ,dziwi mnie taka postawa przy takim budżecie i ogromnych wydatkach na hotel . Uważam ze moze jesc Ariona .Przez dwa miesiące zostałoby 200 zł ,które mozna odłozyc na sterylizację .[/QUOTE] Pani Tereso,prosze napisac/poniewaz ma Pani doswiadczenie z tak chorymi psiakami/ Czy Werce podawac karme Acana,czy moze jesc Ariona? A moze jakas inna bylaby dobra dla Wery?
  14. Dziekujemy Pani Tereso za rady:lol: czyli napisala Pani cyt. dbac o dobra karme,czy ta,ktora w tej chwili je jest dobra? --podac advokata4 /orginalny od Bayera/ odpowiednio do wagi --uporzadkowac flore bakteryjna przewodu pokarmowego,zastosowac pro i prebiotyk z wit.C np.Nutriplant forte w tej chwili bierze zastrzyki,to czy mozna rownoczesnie podac te leki?
  15. [quote name='Kofeina']dziewczyny teraz ja mam problem sluchajcie... sasiad mojej kolezanki bije psa i wyrzuca go za kare z domu na noc... co ja moge z tym zrobic?? Chodzi o wroclaw[/QUOTE] A to bydlak:angryy: ale z takimi trzeba ostroznie,zeby wiekszej krzywdy psu nie zrobil. A porozmawiac z nim trzeba koniecznie,na razie po dobroci,chociaz czlowiek chcialby mu przylozyc w czache.
  16. [quote name='Kofeina']Nalog nalogiem;) ale zeby zzerac od razu?? Ja zlapalam dzisiaj paryska na tym ze obszczekuje samochody.. i to do tego stopnia ze sie jezy nienawidzi jak samochod kolo niego prejezdza...[/QUOTE] A skad ja to znam? Cos w tym jest,Nikus/tez chory na padaczke/ wrecz rzuca sie na samochody,a najbardziej wkurzaja go,te w ktorych gra glosno radio,a na widok motorow dostaje szalu.A jak mieszkal sobie na ulicy,to lezal na chodniku i czekal na nadjezdzajace auta,zeby je obszczekac.Caly dzien tak potrafil.A w weekend,jak byl mniejszy ruch,to szedl sobie na glowna ulice,gdzie bylo wiecej jadacych aut.
  17. Ja juz wypowiedzialam sie wczesniej na temat leczenia Wery----badania w klinice na Glebokiej.
  18. Dzieki terier za te cudne fotki:lol: moge ogladac te zdjecia i ogladac......bo zdjecia szczesliwego psiaka to balsam na dusze.
  19. Jest wiele psiakow do adopcji,ktore nie lubia innych psow czy kotow,sama mam takiego i nawet trudno mi wyjsc z nim na spacer,atakuje wszystko,oprocz ludzi......psiaki,koty,samochody,czasmi musze brac go na rece i uciekac gdzie pieprz rosnie,bo dostaje atakow szalu,i w dodatku jest chory na padaczke.Jest ciezko z takim psiakiem.Sprawe rozwialalby dom z ogrodem.Tak jest w przypadku Nero,dom z ogrodem,zadnych innych zwierzakow i bedzie dobrze. A co do nowego dt. to mysle,ze u jamora i tak nie jest drogo,a czy Nero ,duzy psiak znajdzie tanszy dt? Oby,ale watpie czy znajdzie.
  20. [quote name='Rodzice Maciusia :)']jeśli trafił do Nowodworu to nie wiem czy nie lepiej mu tam niż na ulicy. Ten schron ma dobrą opinię :)[/QUOTE] A pewnie,ze lepiej
×
×
  • Create New...