Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='Ingrid44']Nie wiem czy to jakos pomoze ale moj brat jezdzi na trasie Wroclaw -Krakow i z powrotem przynajmniej 2 razy w tygodniu. Wiem ze to bylby laczony transoprt ale jakby trzeba bylo to oczywiscie wezmie kotki . Opole to juz blisko od Wroclawia , moze by ktos podjechal z Opola i odebral koteczki.[/QUOTE] Dziekuje Ingrid,ze pomyslalas o tym,ale szukam transportu do Krakowa,tam przejmie je Renatka z Fundacji i zawiezie do Opola.
  2. Bylam wczoraj z kotka u weta.Niestety dalej antybiotyk:-(dostala na dzien dobry trzy zastrzyki i do domu antybiotyk.Niestety i koszty tego leczenia wzrosty:shake: w sumie 97zl. Rachunek mam otrzymac poczta,bo nie mialam czasu,zeby na niego czekac. Kotka pojedzie do przytuliska do Opola,tutaj absolutnie nie moze zostac. I pojedzie z nia kotka poracona przez samochod,w kiepskim stanie,przez zderzenie z samochodem stracila wzrok:-( Teraz tylko szukam transoprtu.
  3. Dziekuje Ewuniu za bazarek:lol: kazdy grosik sie liczy,jest ciezko:shake: mimo,ze wiele osob pomaga w rozny sposob. I Taks wyslala karme i Ingrid wysyla,cioteczki jestescie wielkie:lol: bez pomocy Moniki to nie bylo by mowy o zadnej pomocy i FIFA ostatnio wyslala pare groszy,niestety wszystko malo. Na tymczasie 6 psiakow/nie licze Dory,bo za jej tymczas placi ala123/ psiaki potrzebuja jesc,jedza nie tylko sucha karme,o wszystkim musze myslec sama. I sama kombinowac co dzisiaj beda jadly. A przeciez oprocz tymczasu,sa psiaki w Kaweczxynie,zwierzeta przyglupow Malcow,sunia ze szczeniakami,Flaper,ktory caly dzien biega po ulicy. Problemow jest naprawde duzo i w realu zadnej pomocy. Ostatnio bylam u szczeniakow i przeciez nie moglam pojechac z pusta reka. Kupilam karme w saszetkach dla maluchow i im zawiozlam.Czesc dalam od razu.Te tyleczki powypinane to wlasnie palaszuja,ale suni tez smakowalo. Sunia rowniez do adopcji,jest kochana,bardzo lagodna i nieduza,na zdjeciu wydaje sie ,ze jest duza,ale ona jest nieduza.Strasznie lgnie do ludzi,ktos kto ja zabierze,bedzie mial wiernego przyjaciela i taka przylepke.
  4. Misio ma sie dobrze,zdrowie i apetyt mu dopisuja,lubi wszystkie sunie,najbardziej Kaje/na zdjeciu/ Nie lubia sie z Zahirem.
  5. Przepraszam Jantarku,ze tak rzadko tu zagladam,ale tyle problemow.....mam sunie i 9 szczeniakow:crazyeye::shake:do adopcji,gdzie ja im znajde domy?Jednego nie mozna znalezc,a co mowic 9.
  6. [quote name='funia']jest nadzieja ....Moze coś się wyklaruje w ciagu kilku dni .Na razie nic pewnego ,ale załatwiam .Jeśli wypali to dom byłby fajny .[/QUOTE] A co z ta nadzieja? Wypalil domek?
  7. Ach ,gdyby ta dwojka razem znalazla dom.....
  8. Oj,przydalby sie ktos do pomocy,bardzo.
  9. Prosze to numer do wetki w Sz-nie....693 531 137 Problem nie w informacji,tylko w tym kto Misia zawiezie na badania? Jest ktos chetny do pomocy?
  10. To naprawde niesprawiedliwe,ale taki jest ten swiat......niesprawiedliwy. Nie znalam Zuzki,ale to niewazne,boli,bardzo boli jak odchodzi ktos,kto calym swoim sercem pokochal zwierzaki. Tak nie powinno byc. Zegnaj Zuzko:-(
  11. Mika,a moze Ty zrobilabys psiakowi wydarzenie?
  12. Diana,a szczeniory maja wydarzenie na FB? Dziekuje bardzo za dotychczasowe:loveu::multi::loveu: i plisss dla maluchow.Tekst na watku polskiej wsi,dobry tekst. Z ogloszen nikt nie dzwoni:shake:a szczeniaczki rosna,i jest ich az 9.
  13. [quote name='funia']Petycja słuszna ,ale według mnie nie do końca sformuowana bo wynika z niej ze mimo wszystko zwierzęta nie mają duszy a przeczy temu Księga Koheleta .Myślę ,ze warto byłoby to uzupełnic przed wysłaniem ....[/QUOTE] Dziewczyny napisaly tak jak napisaly,do tej pory nikt o tym nie pomyslal,a one tak. Ale i tak czarno to widze,swego czasu bylam u naszego biskupa i co ,i nic. A tez prosilam,zeby porozmawial ze swoimi proboszczami,zeby chociaz 4 pazdziernika cos wspomnieli na ten temat.
  14. Moze zrob mu diana,psiak nie moze czekac,tekst gotowy w 1 poscie,zdjecie tylko jedno,chyba wiecej nie bedzie.
  15. [quote name='funia']Magda a ten tymczas u twoich w Szczebrzeszynie ? Ile by chcieli za niego ? I moze by zacząć zbierać cokolwiek ....[/QUOTE] Oni biora 150zl + karma,niestety nie ma miejsc,juz Tosia nie powinna tam trafic,nie mowiac o Misiu. Jest tam 7 psiakow,do tego 4 ich,troche ciasno. Cztery psiaki juz wiecej jak rok czekaja na DS,gdyby te adopcje ruszyly z miejsca to tak, w tej chwili nie.
  16. [quote name='Kroook']Dora, przyślij mi numer konta lecznicy, numer rachunku i dane osoby z rachunku - zapłacę lecznicy za kotkę.[/QUOTE] Wysle,tylko jeszcze nie mam faktury,mam ja otrzymac w piatek jak zawioze kotke na wizyte kontrola i zaraz wysle Ci rachunek.
  17. [quote name='funia']Ja płacę na skarpetę sterylkową dopiero dwie wpłąty ,ale mogę zapytać...[/QUOTE] Ale problem jest rowniez w tym,kto zaopiekuje sie sunia po sterylce? Na razie nie moze byc sterylizowana,ma 2 szczeniaczki do wykarmienia. Tez trzeba by znaleazc im domy,bo jak trafia do wiesniakow,ale na Brodach jest 9 szczeniakow i tez nie wiem co bedzie.
  18. Kiedys pisalam o malej suni z STW,jest tam w poblizu warsztat samochodowy,bylam tam ze swoim gratem i zapytalam o sunie.Byla tam wyrzucona rok temu. Ale ja ze wszystkim sama sobie nie poradze. Ludzie,ktorzy tam pracuje zrobili jej mala bude i ja dokarmiaja. Problem tylko taki,ze ona sie rozmnaza. Miala juz raz szczeniaki. I teraz znowu ma.Zapytalam ile.Tylko 2 i to pieski.A co zrobili z suczkami szczeniakami:-(:-(:-( byly 4 ,nie chcial mi na poczatku powiedziec co z nimi zrobili,ale powiedzial:-( wszystkie rozwalili:-(:-(:-( o mur:-(:-(:-(. Nic wiecej nie napisze:-(
  19. Bylam z kotka u weta,to oczko to wpadlo jej do srodka,teraz tak lzawi,weta kazala przemywac rumiankiem i wycierac. Natomiast to plamienie to z macicy,rozpoznanie:zapalenie macicy.Konieczna sterylizacja,Kotka dostala antybiotyk i leki przeciwzapalne,miala robione USG.Wizyta kontrolna w piatek.Koszt w tej chwili/64zl/ W Opolu bedzie miala bardzo dobra opieka,tylko jak tam dotrze,nie wiem.
  20. Na razie nie kupowalam Misiowi suchej karmy,dostalam sucha karme od kochanej Taks dla psiakow,ktorym pomagam. I czesc tej karmy zajada Misio.Natomiast kupilam mu karme w batonach,uwielbia ja,te karme jedza tez psiaki na tymczasie. Karma jest kilogramowa i kosztuje 2.69zl jedna.Kupilam 10szt.
  21. Bardzo dziekuje:lol: Zaplacilam za DT za wrzesien 150zl.
  22. A moze dac mu odloszenie w gazecie Fakty i Mity? Zna ktos? Ja nie znam,ale ostatnio zadzwonila pani,ktora bardzo wzruszyl los Tiny/ale ona ma juz DS/. Innego psiaka nie chce,chciala ja. Moze tam ja oglosic? Nie wiem,to chyba miesiecznik.
×
×
  • Create New...