-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Misia z tymczasu w koncu znalazla dom,po roku oczekiwania,nadzieje juz stracilam,moze Nerus ma tam gdzies tez swojego ludzia. -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dziekuje diano za wydarzenie dla Reksia:loveu: -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']a do kogo jest kontakt podany? może podać go do kogoś z Was?[/QUOTE] Kontakt jest do Krystyny,ale mozesz podac i do mnie. -
Bylam u szczeniakow,zawiozlam karme/nie wszystko/ zdjec nie zrobilam,bo ten aparat,ktory mam juz zdjec nie robi,nie otwiera sie,mimo,ze ciagle laduje,nie wiem jak to teraz ze zdjeciami/ktore przeciez sa tak wazne/ bedzie. Biegalam po calym terminalu i szukalam kogos,kto wie gdzie ta bude postawic,o nazwisko tego pana,z ktorym ostatnio rozmawialam,nie zapytalam i teraz byl problem....nikt nic nie wiedzial...odsylali mnie od jednego do drugiego. Ale w koncu wszystko ustalilam.Zalatwilam z panem,ze po bude i siatke przyjada,nie musze sie glowic skad wziac transport,mam zadzwonic jak wszystko bedzie gotowe,a oni po to przyjada. Szczeniaczka jednego/pieska/juz nie ma.Zostalo 6 suczek.Trzeba tez biedactwa odrobaczyc.Sa sliczne i takie brudne,kurzy sie tam okropnie.Mamusi nie zastalam,ganiala gdzies po wsi.
-
[quote name='funia']Mam telefon do kobiety z pod Zamościa ,która chce wziąc ode mnie psa .ale adopcja ta moze nie dojsc do skutku gdyż sunia jest specjalnej troski .Obiecałąm tej Pani więcej zdjęć innych psów . [B]Doro ,który pies/sunia od Ciebie nadawałby się ?[/B]W rozmowie tel.PANi wydaje się ok.Dom na wsi ,dwoje dzieci i Państwo nie pracujący .Miejscowość Ulhówek .[/QUOTE] Nie wiem ktora...moze Janka albo Zojka?Musialabym wiedziec o tym domku cos wiecej,czy sa koty?Czy sa kury?Czy sa inne psiaki?Najlepiej gdybys mi dala numer tel. to ja zadzwonie i wypytam.
-
[quote name='diana79']to świetnie teraz tylko trzymać kciuki za dobry domek :thumbs::multi: ja mam jeszcze jedną dobrą wiadomość :multi: [B]Taks zapłaci za budę dla szczeniaków[/B] :multi::Rose::Rose::Rose::Cool!::Cool!::Cool!:[/QUOTE] Taks to Dobra Duszyczka psiakow:lol::lol: bardzo dziekuje:loveu::loveu::loveu:za bude dla psiej rodzinki:lol:
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']chyba nic z tego nie będzie :( zrobić mu FB? a tymczasem zapraszam na kilka innych bazarków z ciuszkami i książkami dla szczebrzeszyniaków [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215245-Ostatni-bazarek-wyprzeda%C5%BCowy-letnich-rzeczy-psy-ze-Szczebrzeszyna-do-04.10.?p=17706090#post17706090"]http://www.dogomania.pl/threads/2152...0#post17706090[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215187-bluzeczki-sp%C3%B3dniczki-sweterki-i-inne-ciuszki-do-03.10-dla-szczebrzeszyniak%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/2151...szyniak%C3%B3w[/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/215118-Ratujmy-Szczebrzeszyniaczki%21-2-ksiazki-mamy-i-sercem-zapraszamy%21od24.09-29.09-do-g22[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215118-Ratujmy-Szczebrzeszyniaczki%21-2-ksiazki-mamy-i-sercem-zapraszamy%21od24.09-29.09-do-g22"]http://www.dogomania.pl/threads/2151...9-29.09-do-g22[/URL][/QUOTE] Oczywiscie,wiem od Krystyny,ze nic z tego:shake: Zrob mu diana wydarzenie,moze kogos wzruszy los psiaka,ktory nie ma w zyciu szczescia -
[quote name='diana79']poszukam ludzi ze Stalowej Woli i Nisko i powysyłam PW z zapytaniem o wizytę przed adopcyjną a jak się nie uda to trzeba koniecznie z nią podpisać umowę adopcyjną ze zgodą na wizyty po adopcyjne, sterylkę itd, jak nie będzie chciała się zgodzić to nie wydasz jej szczeniaka[/QUOTE] Ale bez wizyty przedadopcyjnej dac go jej? Ona na wszystko sie zgadza,a jednak mam zle przeczucia,a pozniej jak mimo wszystko podpisze,a szczeniak trafi zle,to kto go pozniej przywiezie od tej kobiety?
-
Dzwonila kobieta z miejscowosci Nisko, 10km. od Stalowej Woli. W sobote chce przyjechac po szczeniaka,autobusem:-o z rozmowy tel. mam pewne obawy,owszem mowi,ze bedzie dbala o szczeniaczka i on bedzie w domu,ale cos nie bardzo jej wierze,dlatego chcialabym,zeby ktos tam zajrzal,bo co ja powiem tej kobiecie,ze jej nie bardzo wierze? Przeciez moge sie mylic,a psina moze stracic dom,moze dobry dom,a moze nie...... Jaka podjac decyzje jak nikt tej wizyty nie zrobi?
-
[quote name='diana79']wspaniale :multi::multi::multi: kto może podarować lub zasponsorować budę? buda później będzie służyła innym bezładniakom bo po znalezieniu domków można będzie ją zabrać z zakładu ile trzeba by mieć na taką budę?[/QUOTE] Tak,pozniej ta bude mozna zabrac,sluzyla by innym psiakom.Koszt zrobienenia budy to ok. 200zl-ocieplanej,na razie trzeba rodzinke zabezpieczyc,buda+ogrodzenie,karma no i, szukanie domow,troche to czarno widze,tyle szczeniorow:shake: dzwonil ktos z Lublina/pani miala zadzwonic raz jeszcze i nie zadzwonila/ dzwonila dziewczyna z Niska,w sobote chcieli przyjechac,powiedzialam o wizycie p/adopcyjnej,czy zadzwonia,nie wiem,ale moze pomalutku,pomalutku....
-
Roland_De wplacil stala za wrzesien,bardzo dziekuje:loveu::multi::loveu:
-
Sliczne sloneczko dla bezdomniakow:lol: ale adopcje stoja niestety w miejscu:shake:
-
[quote name='handzia']Cioteczki, nie gniewajcie się, ale chciałabym złożyć tutaj wielkie podziękowania dla Aguchy :klacz::klacz::klacz:. Wspaniale zajmowałaś się wątkiem Wery, jesteś cudowną osobą :Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] No,tez tak mysle. Obie dziewczyny na tych zdjeciach super:lol:
-
[quote name='Ingrid44']Czy potrzebna jest karma dla szczeniorkow ?[/QUOTE] Tak karma jest bardzo potrzebna,one sa pulchniutkie,ludzie,ktorzy tam pracuja/sami mezczyzni/ maja dobre serca i karmia psia rodzinke,jednak widzialam w misce kasze z mlekiem,a to nie za bardzo,zeby szczeniaki pily mleko.Ale daja im jesc,to bardzo wazne.Ja zawiozlam im karme w saszetkach,jak im smakowala widac na zdjeciach.One juz same jedza,ale jak sunie dorwa to tez ciagna
-
[quote name='Kroook']Za leczenie zapłacę, jak obiecałam, nie martw się tym.[/QUOTE] Bardzo dziekuje Kroook:loveu:nie myslalam,ze tak kosztowne bedzie leczenie kotki. Ale na szczescie efekty leczenia sa,kotka odzyskala apetyt,juz nie plami i wrocilo jej zycie. Bardzo Ci dziekuje za pomoc:multi::loveu:
-
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
DORA1020 replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Ladnie to napisalas. Smutno:-(:-(:-( -
[quote name='Ingrid44']Nie wiem czy to jakos pomoze ale moj brat jezdzi na trasie Wroclaw -Krakow i z powrotem przynajmniej 2 razy w tygodniu. Wiem ze to bylby laczony transoprt ale jakby trzeba bylo to oczywiscie wezmie kotki . Opole to juz blisko od Wroclawia , moze by ktos podjechal z Opola i odebral koteczki.[/QUOTE] Dziekuje Ingrid,ze pomyslalas o tym,ale szukam transportu do Krakowa,tam przejmie je Renatka z Fundacji i zawiezie do Opola.
-
Bylam wczoraj z kotka u weta.Niestety dalej antybiotyk:-(dostala na dzien dobry trzy zastrzyki i do domu antybiotyk.Niestety i koszty tego leczenia wzrosty:shake: w sumie 97zl. Rachunek mam otrzymac poczta,bo nie mialam czasu,zeby na niego czekac. Kotka pojedzie do przytuliska do Opola,tutaj absolutnie nie moze zostac. I pojedzie z nia kotka poracona przez samochod,w kiepskim stanie,przez zderzenie z samochodem stracila wzrok:-( Teraz tylko szukam transoprtu.