-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
A jaki blysk w oku:lol:jak ona teraz slicznie wyglada,widac,ze jest szczesliwa.
-
Nie mam dobrych wiadomosci Misia nie moze byc sterylizowana,bedzie miala cieczke.Opiekun byl z nia dzisiaj u weta i powiedxiala,ze moze byc ster. trzy tygodnie po cieczce,a ta sie jeszcze nie zaczela. Wiec ta sterylka moze byc zrobiona za ok.2 miesiace. Nie wiadomo czy przyszly domek poczeka na nia,a nawet jak powiedza,ze poczekaja,to moze w miedzyczasie znajda sobie inna sunie.A po drugie sterylka wypadnie w grudniu,sunie trzeba po sterylce trzymac w domu,bedzie zimno,DT nie zabierze jej do domu,w ubieglym roku nie bylo ster. w zimie. Mam problem,i glowa mnie juz od tego boli,jest dobry domek,ktory sunia/ktora na niego juz tak dlugo czeka/ moze stracic.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']a ja mam znowu nowości o moim Nevillu :( dwa dni temu rozerwał kolejne szelki od Taks i wyskoczył na drogę. Całe szczęście, że nikt akurat nie chodził. Naprawdę nie wiem jak on to robi, miał już specjalnie wzmocnione szelki z metalowym zapięciem, najpierw rozerwał takie kółko do mocowania, więc mu zapięłam o szelkę, dziś natomiast zniszczył zapięcie metalowe. Przerżnięte na pół. Nie wiem czy on je przegryza (metal??) czy co robi :( Co ja mam teraz z nim robić, naprawdę już nie mam pomysłów. Przecież szelek metalowych nie ma całych..[/QUOTE] No to problem,taki sam jest niestety z Nero i z Zahirkiem.Moze bardziej z Zahirkiem niz z Nero.
-
[quote name='kora78']dotarlam i na ten watek wreszcie. tam cisza, a tu tyle sie dzieje :D zapytania masz z jakich ogloszen, z jakich stronek? pisalas na starym watku,ze nie ma odpowiedzi. czy ktos robil szczeniakom nowe ogloszenia? bo ja na tablica.pl zobaczylam dzis,ze 6 odpowiedzi bylo. no wiec sie zdziwilam. czy robic nowe ogloszenia, z nowymi fotkami??? czy szczyle maja dosc?[/QUOTE] Chyba trzeba by je oglosic z nowymi fotkami,prawdopodobnie maja ogloszenie w Metrze. Ja na razie nie zrobie im zadnych nowych zdjec,bo nie mam aparatu. Nie wiem z jakich ogloszen sa te zapytania,odpisuje na kazde,jesli pisza dzieci,to przeciez nie moge tego brac pod uwage. Diana robila im ogloszenia,ale nie wiem gdzie,pewnie przydalo by sie wiecej.
-
Kto ma gryzonia....szynszyla,chomika,szczurka? Zapraszam na bazarek http://www.dogomania.pl/threads/215524-wszystko-dla-gryzoni-baseny-półki-gryzaki-i-inne-dla-szczeniaków-do10.10.
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']W jakim jest wieku, jak daleko od Lublina się znajduje, jak z psami, dziećmi i kotami. Czy nadaje się na psa mieszkającego całorocznie na dworze, w ocieplanej budzie? ZAPRASZAM TUTAJ: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215477-Lublin-i-bliskie-okolice!-Pies-nie-wi%C4%99kszy-od-labka!/page2[/URL][/QUOTE] Reksio nadaje sie do ocieplanej budy,to lagodny psiak,co do kotow to jeszcze niewiadomo. Ten psiak nie ma nic,ani opiekuna,ani jedzenia,ani cieplej budy....tylko samotnosc,lancuch i dziurawa buda,nie mowiac juz o glodzie.:shake: -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Musi byc DT ,bo jak inaczej mu pomoc,na DS moze czekac i czekac.....w schronie.....bo tam gdzie jest nie moze,z roznych wzgledow zostac.Zreszto oni go tam nie chca i kaza go zabierac. Zeby psu pomoc trzeba go umiescic w DT i wtedy oglaszac gdzie sie da. I tak jak pisalam wczesniej rozsylac watek,moze sie ktos zlituje. Moze jakas Fundacja pomoze,trzeba poszukac takiej i poprosic o pomoc. -
Dzisiaj pojechala do hoteliku Tosia.Hotelik jest Fundacji Malamutow.Bardzo dziekuje Martynie i Agnieszce z Fundacji za pomoc:loveu: Tosia ma juz DS tylko zostanie wysterylizowana i do swojego domku.Jest jednym z psiakow,ktora dlugo nie czekala na swoj domek. Pojechala z nia rowniez kotka,kotka do Opola z przesiadka w Krakowie.Pewnie w Krakowie poczeka kilka dni zanim pojedzie do Opola. Bardzo dziekuje p.Alicji z Fundacji Azyl Nadziei za pomoc kici:loveu: Mam stasznie duzo tych kociakow do adopcji:shake:gdybyscie Kochane cos slyszaly o domku dla kotkow,prosze dajcie znac.
-
[quote name='wawer']To my Ci dziękujemy za to, co i jak robisz i tylko żałujemy, że nasza pomoc nie jest wystarczająca. Ale, Cioteczko, zapomniałaś o numerze konta :). Mam nadzieję, że pieniążki dojdą w tym tygodniu, kiedy sobie w Polskę pojadę i zaraz w następnym będę mogła puścić przelewy.[/QUOTE] Nie zapomnialam,tylko tak bardzo nie mam czasu,ale juz wysylam.
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Trzeba w tytule watku napisac,ze zbieramy deklaracje na DT. dla Reksia. No i rozsylac watek gdzie sie da,nie bedzie latwo,bo ja rozsylalam watek Nero i naprawde nie jest latwo uzbierac cokolwiek. -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Poniewaz zwalnia sie miejsce w DT .....Tosia wyjezdza do hoteliku,moze tam isc Reksio,jesli bedzie mial stale deklaracje. Rozsylajcie prosze watek,trzeba uzbierac deklaracje dla Reksia,moze funiu zmien tytul watku,na FB tez trzeba napisac o deklaracjach. -
[quote name='diana79']Dora gdzieś mi na wątku nie wiem jakim mignęło że Misia znalazła domek?[/QUOTE] Tak Misia bedzie miala domek,ze trzy tygodnie,zabiora ja po strylce. Koszty ster. pokryje Fundacja Zwierzeta i My ,jednak trzeba bedzie doplacic,bo Fundacja placi 150zl za sunie,obojetnie mala czy duza,a nasza wetka nie chce wiekszych suczek ster. za taka cene i trzeba bedzie jej doplacic. W niedziele jedzie do hoteliku Fundacji Malamutow--Tosia,tam bedzie wysterylizowana i czeka na nia domek. Tylko mam problem z kotka,ta ktorej koszty leczenia pokryla Kroook,nie ma jej kto odebrac.,Najlepiej w Wieliczce,pozniej ma zapewnione miejsce w przytulisku Fundacji Azyl Nadziei w Opolu.Tylko trzeba by ja przetrzymac kilka dni.Jest ktos chetny do pomocy?
-
Jest wplata od rudakacha za pazdziernik,bardzo dziekuje:loveu: i wplata z Fundacji 200zl,dzieki:loveu:
-
Misio odmlodnial:lol: o lat kilka:lol: apetyt mu dopisuje,codziennie je kilogramowy baton,ktory bardzo lubi i kilo suchej karmy.Nie popusci,zeby dostal mniej,kiedys opiekun dal mu pol kilo batona,to bardzo mu sie to nie podobalo,pomrukiwal,skarzyl sie/na swoj Misiowy spsob/ i nie pozwolil mu odejsc,wiec dolozyl mu drugie pol kilo.A niech je jak ma apetyt:lol: w niedziele opuszcza DT. Tosia,jedzie do hoteliku Fundacji Malamutow,tam bedzie wysterylizowana i czeka na nia juz dom.A nastepna Misia,ktora rok czekala na swoj domek.Zabralam ja z rodziny patologicznej jak byla szczeniaczkiem,a teraz juz jest dama:p
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Gdzie tu jeszcze Nerusia oglosic?