Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='FIFA']Witam czy doszły pieniążki na karmę i pozdrawiam[/QUOTE] Tak,doszly,bardzo dziekuje:loveu::loveu::loveu:....:multi:
  2. [quote name='diana79']ok nie ma sprawy ;) a nr 12 i nr 14 z pierwszej strony to nie ta sama sunia?[/QUOTE] Ta sama,To Tosia.
  3. Ma powodzenie:p a jest jeszcze jeden men-Zahirek,chodzaca dobroc:lol: Janka bedzie dzisiaj sterylizowana,trzymajcie kciuki,troche sie boje.
  4. Sunia huski ma na imie Tosia W DT jest jeszcze Dora.
  5. [quote name='diana79']a co z tą sunią Husky? można ją ogłaszać? jeżeli tak to będą jakieś lepsze fotki ? mama nadzieję że szybko znajdzie domek, psy w typie rasy mają o wiele większe szanse na szybką adopcję[/QUOTE] Tosie oglasza Fundacja Adopcje Malamutow i oni obiecali pomoc dla Tosi. Bardzo im dziekuje:loveu: Z czasem zabiora ja do swojego DT na razie maja przepelnienie,wyciagneli z pseudohodowli sporo psiakow i teraz szukaja im domow,jak zwoli sie miejsce zabiora Tosie. Na razie bedzie tutaj.
  6. [quote name='Ingrid44']Slow brakuje. Ukradli biednemu psiakowi lancuch i obroze- to juz sie w glowie nie miesci. S............ny ! ! ![/QUOTE] No wlasnie,kupilam biedakowi skorzana,zeby go nie obcieralo,ale komus sie spodobala.... teraz p.Dabrowska dzwoni codziennie,zeby Ziomka zabierac,bo boi sie tez o jego zycie.
  7. [quote name='DORA1020']Zrob do 20-go wrzesnia,a ceny wedlug uznania.[/QUOTE] Nie zapomnij o godzinie---do 22 giej.
  8. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Bazarek na razie zaczęty - powrzucałam wszystkie fanty, jeszcze muszę wpisać pierwszy post i do kiedy. Niestety, Ala123 nie przesłała mi CEN tych rzeczy.. Poza tym do kiedy mam go z\robić? [url]http://www.dogomania.pl/threads/214405-W-budowie-Czarno-Bia%C5%82y-bazarek-dla-Szczebrzeszyniak%C3%B3w?p=17607688#post17607688[/url][/QUOTE] Zrob do 20-go wrzesnia,a ceny wedlug uznania.
  9. [quote name='li1']Dora, ile mam doplacic? Juz dawno pogubilam sie we wplatach.[/QUOTE] 9zl koszty wysylki,mozna sie zapomniec,tyle watkow,bazarkow....
  10. Li1 wybacz,ze pisze tutaj,ale caly czas masz zapchana skrzynke. Nie mam od Ciebie zwrotu kosztow za przesylke...z bazarku dla Nero. Tylko byla wplata za fanty,pewnie zapomnialas.
  11. [quote name='Lucyna']Dziękujemy bardzo, muszę przemyśleć temat z odbiorem. Może Dora ma jakiś pomysł?[/QUOTE] Niestety nie mam,nie wiem jak z Warszawy odebrac.
  12. [quote name='Ingrid44']Bardzo sie ciesze ze moge choc troszke pomoc. :)[/QUOTE] Troszke:roll: bardzo kochana pomagasz,bardzo:lol::lol::lol: jestes z tych zlotych serduszek:loveu:co zawsze biegna z pomoca.
  13. I jest kolejny problem nie wiem co robic,Ziomkowi ktos ukradl lancuch i obroze,teraz gania z Kropka po wsi,p.Dabrowska prosi zeby jak najszybciej go zabrac,jest zagrozenie ,ze ktos go moze otruc,takich ma sasiadow,tylko gdzie ja go zabiore? Ma ogloszenia,porozwieszne plakaty,ale cisza.
  14. Napisala p.Magda z Vivy,ze na koncie Nero jest 120zl /i wydaje mi sie,ze wiecej ,juz nie bedzie/ odnowila tez ogloszenia Nerusiowi bardzo dziekuje:loveu: Lucynko,wyslij prosze do p.Magdy numer konta.
  15. Co zostalo zakupione dla Misia jest w 1 poscie/prosze tam zagladac/ Faktury wyslalam do Fundacji.....
  16. Prosze nie wytykajmy sobie komu zalezy na losie Misia a komu nie. Sa osoby z dogo,ktore zlozyly dla Misia stale deklaracje rudakacha Roland_De martasekret i one wplacajac co miesiac zadeklarowane kwoty napewno mysla o Misiu jest diana,ktora robi ogloszenia psince i bardzo obchodzi ja los Misia -ewa gonzales,ktora rowniez zaglada do Misia osoby z FB ,ktore daja pieniazki,zeby Misio by w DT i Jola,ktora chcialaby,zeby Misio po tym co przeszedl byl szczesliwy Wszystkim bardzo dziekuje:loveu: Dziekuje Wam,ze jestescie:loveu: i pomagacie staruszkowi. Aha,jeszcze zapomnialam o Stowarzyszeniu Help Animals,ktore udostepnilo konto dzieki wielkie:loveu:
  17. To wysle Ci ala123 ,bo ja juz wyslalam dianie i ona zrobi w nastepnym tygodniu a Ty zrob z tych fantow,ktore sa u Ali
  18. [quote name='Rodzice Maciusia :)']skoro nie ma kto zrobić to może ja jednak zaryzykuję. Wolałabym nie, żebym bana na dobre nie dostała, ale jeśli nikt nie może :( Tylko ja bym mogła dopiero w piątek albo weekend zrobić ten bazarek.[/QUOTE] No to sie ciesze:lol: nie obawiaj sie,diana robi jeden za drugim,za co dostaniesz bana? jesli bazarek bedzie zakonczony i rozliczony,to co bedzie nie tak? jak do tej pory wszystkie bazarki,ktore robila diana sa rozliczone,ten tez bedzie i wszystko bedzie dobrze:lol:
  19. Prosze bacznie obserwowac watek,moje wpisy i zdjecia. Na zdjeciach/podpis pod zdjeciami...Misio w Dt/ widac wyrazie,ze Misio nie jest na uwiezi. Jest zdjecie budy i widac na nim wyraznie,ze Misio nie jest uwiazany i chodzi sobie wolno. Tak jak pozostale psiaki na tymczasie,w DT nie ma psow na uwiezi. Misio nie ma mozliwosci wybiegania sie,tak jak pozostale psiaki na tymczasie,tak jak wczesniej pisalam tam moze byc tylko 4 psiaki a jest ich 7. Juz Misio nie powinien tam trafic,bo jest za ciasno. Dlatego bardzo prosze szukac dla Misia nowego Dt tam gdzie Misio bedzie mial wiecej miejsca do biegania i przyszly Dt bedzie mogl pisac codziennie o zachowaniu Misia ja nie mam takiej mozliwosci,Dt jest odemnie kilka kilometrow i nie mam mozliwosci ani czasu bywac w nim czesto wiem,ze psiaki sa pod dobra opieka,niektore na tymczasie sa juz rok,bo nie moga znalezc domow. Dlatego najlepiej dla Misia bylo by gdyby znalazl nowy Dt. Zadzwonie do Brzyscia,tam wspaniala dziewczyna prowadzi Dt moze ona przygarnela by Misia.
  20. Tak,dotarla.Bardzo dziekuje:loveu:
  21. [quote name='diana79'][B]cioteczki kto może pomóc z bazarkiem?[/B] ja niestety teraz nie dam rady, sporadycznie jestem na necie zalegam jeszcze z jednym bazarkiem który postaram się zrobić w przyszłym tygodniu nasza kochana Taks :loveu: zasponsorowała dla psiaków [B]60kg karmy BRIT[/B] :multi::multi::multi: [URL]http://allegro.pl/brit-adult-2x15kg-wybierz-gratis-i1800214175.html[/URL] (miało być 30kg ale ja się pomyliłam i zamiast zalicytować na allegro 1 szt dwupaku 2 x po 15kg kliknęłam 2 szt i wyszło 60kg :oops: ale nasza kochana Taks powiedziała że i dobrze się stało będzie na dłużej dla psiaków :loveu::multi:) dziś powinna dojść do DT razem z gratisami 8 szt kości lub 2 miski metalowe mam nadzieję że wszystko dojdzie :lol:[/QUOTE] Doszlo:lol::multi::lol: Tak sie ciesze,bedzie i na tymczas i dla p.Dabrowskiej i na Kaweczyn i dla Flapera i dla innych. Jest jedzonko dla psiakow,super:eviltong::lol: [COLOR=seagreen][B]Taks[/B][/COLOR][COLOR=black] wielkie dzieki:loveu::loveu::loveu:[/COLOR] masz serce ze zlota:lol:
  22. [quote name='ala123']dziewczyny ,mam fanty na bazarek między innymi od Kroook,diany79,Dory1020 i jakieś moje; czy ktoś mógłby zrobić bazarek? zdjęcia już są,opisy zaraz kończę[/QUOTE] No tak,diany zabraklo i lezymy..... Kto jest chetny pomoc psiakom?Naprawde bazarek pilnie potrzebny,bo z jego dochodow utrzymujemy DT.
×
×
  • Create New...