Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='kora78']kudlate, czy dlugowlose? to roznica.[/QUOTE] zdjecia tych psiakow sa na stronie Fundacji [URL="http://www.roztoczedlazwierzat.pl"]www.roztoczedlazwierzat.pl[/URL]
  2. Pilnie potrzebna pomoc dla psikow p.Gawlikowej,potrzeba im chyba zalozyc watek,kto by mogl? W kontakcie z ta pania jest Krystyna,a ona nie ma internetu. Psiaki sa dwa,nieduze,kudlate,to starsza kobieta,ktore te psiaki przygarnela,mieszka w jakims bloku,nie ma miejsca dla nich,juz raz sasiedzi naslali na nia policje i kobieta z renty musiala zaplacic 200zl mandatu,taka wlasnie wdziecznosc za pomoc wyrzuconym na ulice psom.Jeden z psiakow jest chory,zaprowadzila go do weta,to tylko wzial kase,a psiakowi nie pomog,kobieta nie moze dalej leczyc psa,bo nie ma za co,sama jest chora i stara i bardzo prosi o pomoc,bo kocha te psiaki. Ja juz wstawial je na strone Fundacji i zrobilam wspolnie z diana plakaty,ale zadnego odzewu,a pomoc pilna dla nich. Kto moze pomoc? Bo ja juz nie dam rady. Trzeba Misie zawiezc na sterylke,weci z Sitanca powiedzieli,ze lepiej teraz ,bo po cieczce trzeba na sterylke czekac 2 miesiace,wiec Misia umowiona na jutro rano musze zorganizowac transport budy dla szczeniakow,bo jutro buda bedzie gotowa musze jechac do rodzinki zawiezc karme i zajac sie zabranie Reksa na tymczas Wczoraj bylam u jednej z patologii w Sz-nie ,zawiozlam karme/ale w puszkach,bo oni wody psom nie daja/ chcialam zobaczyc jak sie maja 3 male kotki,bo chcialam biedactwom pomoc,ale niestety cala trojka nie zyje:-(
  3. [quote name='wawer']Wysłałam dzisiaj 100 zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214835-ROZLICZAM-***CZY-TE-OCZY-MOGĄ-KŁAMAĆ-do-północy-30.09"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2148...ółnocy-30.09[/COLOR][/URL]*** za fanty z dokładką ode mnie. Jeszcze powinna przyjść wpłata od Cassi_ za cegiełki. Potem poproszę o potwierdzenie na wątku bazarku. Pozdrawiam psi i psiolubny Szczebrzeszyn i dziękuję za to, co robicie w imieniu [I]homo[/I] tzw. [I]sapiens[/I]. Będę podczytywać i w miarę możliwości coś dorzucę dla biedaków.[/QUOTE] Bardzo dziekujemy:multi::lol: i za pozdrowionka dla piesiulow:lol:
  4. [B]Jestem członkiem Fundacji Elpis w Zamościu .POtwierdzam wpłate pieniedzy w kwocie 580 zł od Katarzyny K.( podarowane przez Panią Renatę ze Szwecji )[/B] [B]Chcę jednocześnie ogromnie podziekować za ten gest .Na naszej stronie w niedługim czasie bedzie można pprzeczytać co zrobiliśmy dzięki tym pieniądzom.[/B] [B]Jeszcze raz bardzo dziękujemy :loveu::multi::loveu:[/B]
  5. [quote name='Sara2011']Pozdrawiam serdecznie razem z moją Sarunią :-). Z racji, że jestem "nowa " na dogo i nie wiem dokładnie jak to wszystko wygląda, proszę o informację, czy zadeklarowane pieniążki na Reksia będzie można wpłacać po zebraniu wymaganej kwoty deklaracji stałych (czyli 200 zl) ? I oczywiście na jakie konto? Czy będzie ono podane na wątku?[/QUOTE] O wszystkim napisze,jak juz beda zebrane stale deklaracje,podam konto i napisze,kiedy Reksio moze przyjechac do DT
  6. Kroook,doszly pieniazki za leczenie kici:lol:wet potwierdzil wplate. Jeszcze raz bardzo dziekuje:loveu:bo kotka jest teraz zdrowa i radosna,za tydzien jedzie z Krakowa do Opola/docelowy przystanek/
  7. Diano,dziekuje za wydarzenie na FB:lol:w koncu cos ruszylo
  8. No i dziekujemy za deklaracje:loveu:ten psiak nie moze trafic do schronu,swoje juz wycierpial.
  9. [quote name='Sara2011']Dobry wieczór. Zarejestrowałam się dzisiaj pierwszy raz na Dogomanii chociaż od dawna śledzę różne wątki psiaków, ze szczególnym natężeniem wątków psiaków Pani DORA1020. Los psiaków ze Szczebrzeszyna szczególnie leży mi na sercu, może dlatego że od kilku miesięcy jestem szczęśliwą "Pańcią" mojej kochanej Saruni ze Szczebrzeszyna:-). Reksio bardzo zapadł mi w pamięci i dzisiaj cały czas o nim myślę, kiedy za oknem deszcz i watr a on gdzieś tam siedzi sam w budzie, opuszczony przez wszystkich. Dlatego chciałabym złożyć deklarację stałą 50 PLN/mcs. Mam nadzieję, ze wspólnie uda się zebrać wymaganą kwotę.[/QUOTE] Witamy na dogo:lol: Czesto mysle o Saruni,gdybym jej nie znalazla w tej piwnicy,jej los byl by okrutny. A tak jest w tak wspanialym domku:lol:moge tylko powiedziec,ze Sara znalazla najlepszy domek jaki mogl sie jej trafic.
  10. Najwazniejsze,ze psiaki maja ogonki w gorze i,ze wychodza na spacerki,trawka zielona,przyjemniej czeka sie na domek.
  11. Handzia,chyba jestesmy tylko we dwie na tym watku.
  12. Czyli na koncie Fundacji jest juz 105zl? Sa ta stale deklaracje: Mariusz Wujcik 15zl Danuta Lipka 30zl Alicja Pyzlak 30zl Jolanta Wesolowska 30zl Wpisze w 1 poscie,ze te pieniazki wplynely na konto
  13. Tekst bardzo ladny,dzieki Kochana za ogloszenia:loveu:
  14. [quote name='kora78']napiszcie mi koniecznie, ktorych szczeniakow juz nie ma. bo sa na fotach 3szt czekoladowe, 3 czarne i jeden czarny ale lekko jasniejszy ktore zostaly? zebym nie dawala fotki pieska, ktorego juz nie ma.[/QUOTE] Zobacze jakie sa,jest ich napewno 6 same suczki.Nie wiem kiedy tam pojade,napewno nie jutro,ale jak pojade to zobacze ktoredgo nie ma
  15. [quote name='Kroook']Dora - sprawdź przy okazji czy lecznica już dostała pieniążki za leczenie kotki. Powinny już dawno być.[/QUOTE] Napewno juz dostali,jutro zadzwonie.
  16. [quote name='mari23']to raczej jest dopłata do tych 105 złotych deklarowanych przez panią Jolę ( wcześniej wpłaciła 20 zł )[/QUOTE] Nie wiem,jak tu zajrzy to napisze .I nie mam deklaracji Jakuba L. za wrzesien/z FB/
  17. Nie wiem jak to jest z tymi 85zl. to sa chyba stale deklaracje z FB?
  18. [quote name='mari23']nikt od wczoraj do Misia nie zajrzał ( albo zajrzał nic nie pisząc) więc piszę pod swoim postem, bo Misiowi pieniążki wpłynęły na konto: 20,- Jolanta W. (03.10.) 30,- Martasekret ( 03.10.) 85,- Jolanta W. (04.10.) razem 135 złotych wpłynęło na konto Stowarzyszenia Help Animals[/QUOTE] Dziekuje za info.:lol: Ja zagladam,a jak nie zagladam,to i tak mysle o nim. Misio nie przepada za malymi suczkami,cos mu biega miedzy lapkami:razz: Tosie lubil,no,ale ona byla duza,taka jak Misio ale Tosia bardziej lubila Zahirka i to on po jej wyjezdzie bardzo rozpaczal.
  19. [quote name='dusje']Nie wiem co mysli Zuzka. Ksiega Kondolencyjna ma swoje przeznaczenie a psy od Zuzki maja swoje watki.EOT[/QUOTE] Ksiega Kondolencyjna ma swoje przeznaczenie,ale pomoca psiakom zyla Zuzka i o tym mozna tutaj pisac,a nawet trzeba.
  20. Mam info. od p.Magdy z Fundacji Viva-----na koncie Nero 687zl.:loveu: Lucynko,niech jamor wysle fakture do fundacji,a oni wplaca ta kwote na jego konto.
  21. Doszly pieniazki od Taks na bude dla psiej rodzinki--suni i szczeniakow---200zl.Bardzo dziekuje:loveu:Buda bedzie zrobiona w tym tygodniu.
  22. [quote name='diana79']a może można by się z nimi umówić że Misię wezmą po cieczce a sterylkę wykona i wszystko za nich załatwi fundacja? bo i tak to miało być na koszt fundacji tak? może oni obawiają się kosztów i potem opieki po sterylce?[/QUOTE] Chyba pisalam wczesniej,ze koszt ster. pokryje Fundacja,z nieduza doplata,bo wetka narzeka,ze Fundacja malo jej placi,za malo....jesli chodzi o suczki srednie i duze,bo male to koszt ster.150zl. Pisalam tez,ze oni Misi nie wysterylizuja,nie wezma po cieczce.Sa to starsi ludzie i nie zajma sie tym. Caly dzien dzisiaj dzwonilam do p.Beaty.......tzn.chcialam zadzwonic,ale strach mnie paralizowal,ze sie rozmysla. Ale w koncu zadzwonilam.P.Beata powiedziala,ze to dlugo trzeba czekac,za dlugo i rodzice moga adoptowac inna sunie/tak jak przeczuwalam/ ale bardzo prosilam,zeby poczekali,mowilam,ze Misia bardzo dlugo czeka na dom i niepredko moze jej trafic sie druga szansa. No i powiedziala,ze poczekaja 2 miesiace.W grudniu by ja zabrali.Czy tak bedzie napewno nie wiem. Ale nie wiem co ze sterylka?Nie mam takiego miejsca,gdzie sunia moglaby byc kilka dni po sterylce w cieplym miejscu.
  23. Bardzo dziekujemy handzi:loveu:ale jeszcze potrzeba zebrac troche.
×
×
  • Create New...