Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='taks']zapraszam na bazarek m.in. dla Reksa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216377-psie-kubraki-quot-na-miar%C4%99-quot-do-31.10?p=17840908#post17840908[/URL][/QUOTE] Wielkie dzieki taks za bazarek:multi::loveu: bedzie buda dla Borysa:lol:
  2. Kto jeszcze nie podpisal? [URL="http://www.petycje.pl/petycja/5633/s...euro_2012.html"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycja/5633/s...euro_2012.html[/COLOR][/URL] Tylko tyle mozemy dla tych biedakow zrobic,niestety:-(
  3. [quote name='Ingrid44']DORA , prosze wyczysc skrzyneczke. Nie moge wyslac PW .[/QUOTE] Juz wyczyscilam,chociaz troche
  4. Bardzo dziekuje za ogloszenia dla Misia:multi::loveu: moze bedzie mial szczescie Karma juz doszla,dziekuje diana za zamowienie karmy:lol: Misio ma kolege...Reks,ktory okazal sie Borysem,opiekun zapoznal ich ze soba;) obwachali sie i jest ok. chociaz nie wiem czy mogli by byc razem,bo Borys bardzo pilnuje swojej miseczki:evil_lol:nie dopusci do niej nikogo.
  5. Bernardyn zyje....jeszcze...ale trzeba odebrac go temu czlowiekowi,bo skonczy jak poprzedni.Mysle,ze burmistrz podpisze zgode na odebranie,tylko znowu ten sam problem...co potem...gdzie go umiescic? Krystyna pojedzie tam w tym tygodniu. Ale ona tez ma problemy mrozace krew w zylach....psychicznie chory facet mial psa,ktorego bil,topil w rzece,katowal,ona zglosila to na policje,a policja nie zrobila nic, a tego psa juz nie ma,napewno zabil go w koncu,matka tego przyglupa powiedziala,ze wpadl pod samochod,niczego mu teraz nie mozna udowodnic, no i sprowadzil teraz szczeniaczka,ktory juz teraz napewno przechodzi takie same katusze jak tamten.
  6. Wiesci z Dt; Borys czuje sie dobrze,na poczatek zjadl 4 kilogramowe karmy:crazyeye:opiekun robil wielkie oczy ze zdziwienia,ze [ies moze tyle zjesc.Ale sie najadl w koncu:eviltong:bo dzisiaj wystarczylo mu juz pol kilo batona i sucha karma,ale do miseczki nie dopusci nikogo:cool3:jak Redka/sunia zabrana ze schronu/ podeszla blisko jego miseczki,to warczal na nia i napewno nie najadla by sie z jego michy;),ale tak poza tym Borys lubi wszystkich,obwochali sie z Misiem i z pozostalymi psiakami,jest lagodny ,dobry,kochane psisko,psiak strozujacy,szczeka na obcych,opiekun go glaska,a Borys to uwielbia,nie pozwala mu odejsc,lize go po rekach. Spi w budzie,niestety nie jest to buda najlepszej jakosci,pogryziona przez psiaki i nieocieplana,opiekun polozyl mu do budy kocyk,ale Borys wyciagnal kocyk na zewnatrz i spal w golej budzie. Borys bierze antybiotyk,raz dziennie,ma wygolony kuperek,wiec za cieplo mu nie jest,rana nie jest smarowana,bo nie bylo takiego zalecenia weta. Opiekun zabral w lecie ze schronu malutka sunie,ktora miala podobny problem,wyleczyl ja mascia witaminowa. A tak to Borys zachowuje sie tak,jakby od dawna tutaj mieszkal.
  7. Poszukuje kogos do zrobienia wizyty przedadopcyjnej w Krasniku,domek dla szczeniaka,to od Lublina troche daleko,a nie wiem czy jest ktos z krasnika na dogo. Bardzo p[rosze o p[omoc.
  8. Bidulek,juz bylo tyle chetnych....i nic,a ja przypominam sobie jak byl u mnie,i nie chcial mnie wypuscic,tylko musialo byc glasianie po brzusiu,uwielbial to,mozna bylo godzine go glaskac i samemu sie wykonczyc,bo Nerus mogl tak lezec i lezec/.....
  9. [quote name='diana79']zamówiłam na bazarku pakiet 40 ogłoszeń dla szczeniaków :)[/QUOTE] Dziekuje bardzo:loveu: Byl telefon z Krasnika,ale kto tam zrobi wizyte?To ok.50km od Lublina-daleko,a moze na dogo jest ktos z Krasnika? Ta osoba,ktora dzwonila nie za bardzo mi sie podoba,bo powiedxiala,ze chce pieska dla dziecka,a to juz mi sie nie podoba,bo co to szczeniak to zabawka? Coreczka ma 6 lat i jest jeszcze jedno malutkie dziecko,pani mieszka w bloku. Ale gdyby z nia porozmawiac,to bedzie wiadomo,czy to odpowiedzialna osoba. Zgodzila sie na wizyte,na podpisanie umowy i powiedziala,ze sunie wysterylizuje,wiec tak do konca jej nie skreslilam,ale nie wiem czy mowila prawde,czy powie wszystko,zeby dostac psiaka dla dzieci?
  10. No i mam nastepnego bardzo chorego kotka,od miesiaca karmie go,ktos wyrzucil go na smietnik bo chory,to chyba jakis rasowy kocurek,dopoki bylo cieplo to go karmilam i jakos lecialo,a teraz zrobilo sie zimno i widze,ze z kociakiem coraz gorzej,moze adoptuje go sasiadka,na razie wziela go z tego smietnika,kotek caly czas spi,biedny,cieplo mu sie zrobilo i spi,maz sasiadki mowi,ze jest z nim bardzo zle,bo ma kleszcze i to sprawa zadawniona i nie wiadomo czy da sie go uratowac.Jutro jade z nim do weta,jak nie przezyje,to nie wiem.....
  11. Tez jestem na nie,brama powinna byc zamykana za kazdym razem,Nero juz raz byl bezdomny.
  12. Lucynko,czy mozesz wyslac zdjecia Nero na ten adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] obiecalam tej pani zdjecia Nero,bo sie zastanawia na adopcja Nero nie wiem czy to ta sama osoba czy nie,ale ta szanse tez trzeba wykorzystac.
  13. [quote name='kora78']ale piekny ogrod! pogratulowac :) dora, a byl odzew osttanio z ogloszen szczeniakow? jakie zostaly wreszcie? ktore kolory?[/QUOTE] Nie bylo odzewu,nikt nie dzwoni,nie pisze..... zostaly cztery brazowe,dwa czarne i jeden czarno-bialy tak jak pislam...jak bylam wczoraj buda nie byla jeszcze postawiona,moze dzisiaj postawia,dwa szczeniaczki ganialy,a cztery spaly w pudelku na hali,ci ludzie,ktorzy karmia szczeniaczki maja gdzies Inspekcje Sanitarna,ktora zabroniala,zeby psiaki byly na hali,psiakom bylo zimno,wiec je zabrali na hale,ale i tak je zbudzilam,bo musialam nakarmic,byly niestety glodne,zostawilam karme pracownikom,beda im dawac,moze uda mi sie w poniedzialek pojechac,jak bede miala aparat,to im zrobie zdjecia,bo wszyscy domagaja sie aktualnych,pojedynczych zdjec
  14. [quote name='diana79']a jak tam wizyta u szczeniaków? jak buda im się spodobała? zapraszam również na bazarek dla Reksia :smile: [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216044-wszystko-dla-szynszyla-i-innych-gryzoni-dla-Reksia-na-%C5%82a%C5%84cuchu-do-20.10."]wszystko dla szynszyla i innych gryzoni dla Reksia na łańcuchu do 20.10. [/URL][/B] wklejam na życzenie Dory fotkę [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5369/ciotka1001.jpg[/IMG][/QUOTE] To piesek w swoim domku,odebralam go rodzinie patologicznej i znalazlam mu dom,nie bylo mnie wtedy jeszcze na dogo,a teeraz Pani wyslala mi jego zdjecie i wierszyk: hau,hau,jestem uszczesliwiony...... dzieki Pani Magdzie z gehenny wyzwolony. Mam Pania i Pana,dom,budke z altana,i Zuzie -kolezanke razem z nia biegam po ogrodku,nie mam powodu do smutku, wiec mam zycie krolewskie,a nie przyslowiowe -"pieskie":eviltong: fajny wierszyk,nie?:lol:
  15. Diana zamowila Misiowi karme Brit,najlepiej sie oplaca,bo kupowane w sklepie sa bardzo drogie,a Misiowi ta karma smakuje,Taks kupowala te karme dla psiakow na tymczasie,i Misio wpylal karme,ze hej,15kg to 70zl.
  16. Nie wiem,ale ja tez mialam telefon od pani z okolic Krakowa,pani ma czworo dzieci,pytala jak Nero do dzieci i czy to psiak strozujacy,i tez mowila,ze chcialaby zobaczyc Nero,wiec wyslalam jej sms,ze moge jej wyslac zdjecia Nero,bo mozliwosci spotkania raczej nie bedzie,pani sie zgodzila i czekam na adres mailowy.
  17. [quote name='diana79']super że buda już jest szczeniaków :multi: teraz tak zimno i mokro, będą miały cieplutkie schronienie :loveu: i świetnie że Misię udało się jednak wysterylizować w takim razie Ci Państwo ją wezmą do siebie tak?[/QUOTE] Jutro zadzwonie
  18. [quote name='Sara2011']A jak maluchy i ich mama zareagowały na swój nowy domek czyli budę?[/QUOTE] Jeszcze nie wiem,moze jutro uda mi sie tam pojechac.
  19. [quote name='ala123']Misia po sterylizacji została w lecznicy do wieczora, teraz jest u mnie w garażu chociaż boi się zamknietych pomieszczeń;nie ma jednak wyjścia - dla jej dobra - bo noce są juz zimne; mój Bazylek bardzo jest przejęty gościem... [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/390/p1010144xk.jpg[/IMG][/QUOTE] Boziu,jaki slodki widoczek,kochana Misiula,taka dobra i kocha wszystkich,chociaz strach w oczach troche jest. A Bazyl?Hi,hi,pokochal Misie od pierwszego wejrzenia:evil_lol: a jaki blogi wzrok:eviltong:
  20. Buda zrobiona i pojechala dzisiaj do psiej rodzinki:lol: koszt zrobienia budy 260zl /200zl.otrzymalam od Taks,a 60zl wzielam z poprzedniej wplaty Taks 320-60=260zl zdjecia zrobie jak bede miala aparat jutro odwiedze szczeniaki,szkoda tylko,ze nie moge zrobic im zdjec,bo maja isc ogloszenia,ale wszyscy chca aktualnych zdjec. Misia po sterylce:lol: ala123 jest w kontakcie z wetem,dzwonila do nich i mowila,ze wszystko dobrze Misia pojedzie na dwa dni do Ali,bo musi miec spokoj po streylce
  21. [quote name='kora78']kudlate, czy dlugowlose? to roznica.[/QUOTE] zdjecia tych psiakow sa na stronie Fundacji [URL="http://www.roztoczedlazwierzat.pl"]www.roztoczedlazwierzat.pl[/URL]
  22. Pilnie potrzebna pomoc dla psikow p.Gawlikowej,potrzeba im chyba zalozyc watek,kto by mogl? W kontakcie z ta pania jest Krystyna,a ona nie ma internetu. Psiaki sa dwa,nieduze,kudlate,to starsza kobieta,ktore te psiaki przygarnela,mieszka w jakims bloku,nie ma miejsca dla nich,juz raz sasiedzi naslali na nia policje i kobieta z renty musiala zaplacic 200zl mandatu,taka wlasnie wdziecznosc za pomoc wyrzuconym na ulice psom.Jeden z psiakow jest chory,zaprowadzila go do weta,to tylko wzial kase,a psiakowi nie pomog,kobieta nie moze dalej leczyc psa,bo nie ma za co,sama jest chora i stara i bardzo prosi o pomoc,bo kocha te psiaki. Ja juz wstawial je na strone Fundacji i zrobilam wspolnie z diana plakaty,ale zadnego odzewu,a pomoc pilna dla nich. Kto moze pomoc? Bo ja juz nie dam rady. Trzeba Misie zawiezc na sterylke,weci z Sitanca powiedzieli,ze lepiej teraz ,bo po cieczce trzeba na sterylke czekac 2 miesiace,wiec Misia umowiona na jutro rano musze zorganizowac transport budy dla szczeniakow,bo jutro buda bedzie gotowa musze jechac do rodzinki zawiezc karme i zajac sie zabranie Reksa na tymczas Wczoraj bylam u jednej z patologii w Sz-nie ,zawiozlam karme/ale w puszkach,bo oni wody psom nie daja/ chcialam zobaczyc jak sie maja 3 male kotki,bo chcialam biedactwom pomoc,ale niestety cala trojka nie zyje:-(
×
×
  • Create New...